Autor Wątek: Dj z Bydgoszczy  (Przeczytany 1634 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Numi
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Dj z Bydgoszczy
« dnia: 26 Sierpnia 2009, 09:52 »
Witam poszukuję jakiegoś dobrego sprawdzonego dj z Bydgozsczy lub okolic.  Będe bardzo wdzięczny za jakiekolwiek podpowiedzi (komentarze)o poszczególnych dj'ach.  Może macie jakieś namiary Pozdrawiam i z góry dziękuje:)

Offline johns
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 30.05.2008
Odp: Dj z Bydgoszczy
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Sierpnia 2009, 11:57 »
Witam, Dj Krzysztof prowadził nasze wesele 30. 05. 2008 roku.  Nie było za dużo gości, lecz wszyscy miło i ciepło wspominamy tę uroczystość.  Ciepła i rodzinna atmosfera wprowadzona przez naszego DJ spowodowała, ze wszyscy świetnie się bawili.  Krzysztof cechuje się wyczuciem chwili, wyczuciem towarzystwa i serowaniem odpowiedniej muzyki wedle upodobań gości.  Miła aparycja i rodzinny głos oraz zapowiedzi piosenek powodowały, że mało osób zostawało przy stołach.   Ponadto nasz DJ pomimo małej ilości osób potrafił integrować dwie rodziny w jedną całość.  
Nie mogę również zapomnieć o gadżetach " ze smakiem " typu kapelusze odpowiednie serwowanej do muzyki, miłe zabawy oraz świetnie prowadzone oczepiny.  
Dj Krzysztof podczas wesela doskonale rozumie się z kelnerami oraz obsługą foto, przez co świetnie tworzy całość obstawy multimedialnej.
Jednym słowem polecam i gorąco wspominam moje wesele, gdyż DJ Krzysztof wie co robi i wykonuje to w rewelacyjny sposób potrafiąc dostosować się do wszystkich osób.

johns 2 posty na forum i odrazu referaty o tym dj-u ?  Wypowiedz niczym CV zachwalające własna osobę  ? Bedziemy Ciebie obserwowac ;)
« Ostatnia zmiana: 30 Sierpnia 2009, 12:14 wysłana przez ela »

Offline evcia-e1

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 63
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.09.2010
Odp: Dj z Bydgoszczy
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Października 2009, 10:20 »
Witam, ja mam podobny problem, tzn też poszukuję DJ z Bydgoszczy.  Dziewczyny piszcie kogo polecacie, a kogo nie.  Będę wdzięczna.  I jeszcze jedno pytanie.  Czy już czas, żeby załatwiać DJ? Ślub mam 25 września 2010r.  Pozdrawiam


Offline madziara07

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 914
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dj z Bydgoszczy
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Października 2009, 10:29 »
proponuję sprawadzić w regionalnych wątkach
Mówi się, że kogo bogowie chcą zniszczyć, temu najpierw odbierają rozum. W rzeczywistości temu, kogo chcą zniszczyć, bogowie wręczają odpowiednik krótkiej laski z syczącym lontem i napisem "Acme Dynamite Company" na boku. Tak jest ciekawiej i trwa krócej.

Offline MISIEK

  • Nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 544
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dj z Bydgoszczy
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Października 2009, 10:33 »
  Czy już czas, żeby załatwiać DJ? Ślub mam 25 września 2010r.  Pozdrawiam

Tak czas ku temu , żeby znaleźć oprawę muzyczną Waszej Uroczystości jest jak najbardziej odpowiedni .
pozdrawiam