Autor Wątek: wesele w Hotelu KUŹNIA  (Przeczytany 2222 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline hackja
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.09.10
wesele w Hotelu KUŹNIA
« dnia: 27 Lipca 2009, 10:21 »
zastanawiamy się z narzeczonym czy zorganizować wesele właśnie w KUŹNI.  Po spotkaniu z panią kierownik stwierdziliśmy że są plusy i minusy.  I dlatego piszę o poradę.  Czy ktoś z waś bł tam na weselu? jeśli chodzi o plusy to na pewno lokalizacja, zaraz przy ul.  gdańskiej, do wyboru 3 sale (max 120 osób): klubowa, jaskiniowa (piękna, ta nas interesuje) i powiedzmy konferencyjna (na 70 osób), no i jak na bydgoszcz to wg nas atrakcyjna cena, bo nas wyniesie jakieś 115 zł z alkocholem, ale bez ciast i tortu.  Także to jest to co nas trzyma przy tym lokalu.  Natomiast minusem jest to, że chyba będzie tam mało miejsca do tańczenia.  Jak posadzimy tam naszych ok 80 gości to zastanawiam się, czy nie będzie ciasno w tańcu, gł.  ze względu na liczne kolumny. 

Poza tym, kuźnia kojarzy mi sie gł.  z klubem, a przyszłej szwagierce  z 18-stkami, więc nie wiem co zrobić.  Napiszcie proszę czy ktoś zna to miejsce pod kątem wesel i poradźcie czy watro sie w to angażować?

Offline Xao

  • Psychedelicious
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
  • data ślubu: 17-07-2010
Odp: wesele w Hotelu KUŹNIA
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Lipca 2009, 22:25 »
Oglądaliśmy ten lokal w niedzielę i byliśmy zaskoczeni.  Żadnej osoby w restauracji i kelnera nie można było znaleźć! (była tylko pani z recepcji).  Sale, jak to w klubach, przesiąknięte były zapachem dymu papierosowego.  Dodatkowym minusem jest przeciętne  (żeby nie powiedzieć obskurne) wejście pomiędzy kamienicami.  Co do plusów: Sala jaskiniowa jest nawet przyjemna (aczkolwiek na zdjęciach prezentuje się lepiej), ale nie wiem czy 80 osób się tam zmieści.  Lokale są po remoncie i prezentują się fajnie.  Menu na stronie też wydaje się interesujące.  Podejrzenia tylko budzi brak jakiegokolwiek klienta w niedzielę w porze obiadowej.  Chyba jest to standard, bo ta podłużna sala była zamknięta, a na salach "klubowych" światła były przygaszone.   
Całuski Xao

Offline kamagl@

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 82
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.08.2010
Odp: wesele w Hotelu KUŹNIA
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Lipca 2009, 23:03 »
Ojj ja tam nie chcialabym wesela!!!!Bylam tam niejednokrotnie (na weselu jednak nie) i bylo nudno, szaro i pusto!!!

Offline ziarno_chaosu

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: wesele w Hotelu KUŹNIA
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Lipca 2009, 02:33 »
hackja w sali jaskiniowej 80 osób raczej nie zmieścicie. . .  :(
Miałam przyjemność być tam na imprezie firmowej mojego faceta i powiem, że mi się podoba  8)
Jedzenie jak najbardziej ok, do obsługi też brak zastrzeżeń.
Samo miejsce jest bardzo klimatyczne.  A cena jest niska, tym bardziej że to przecież centrum miasta.  Sama od jakiegoś czasu szukam miejsca na wesele i póki co na niższą cenę natknęłam się dopiero w biskupinie  ::)
Każda sala czy restauracja ma swoje plusy i minusy (a to pijaczki sikają pod oknem, a to znowu przy ruchliwej ulicy albo kierowniczka jest niemiła).
Sami musicie zdecydować co jest dla Was ważne: cena, klimat miejsca, czy jeszcze coś innego.
Fakt faktem kuźnia kojarzy się głównie z 18-stkami.  Skoro odbywa się ich tam tak wiele to chyba znaczy, że imprezy się udają? :pijaki: