Autor Wątek: WESELE W IŃSKU - co myślicie?  (Przeczytany 3471 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kitty007

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.07.2011
WESELE W IŃSKU - co myślicie?
« dnia: 23 Lipca 2009, 00:27 »
Cześć dziewczyny!
Mamy już z narzeczonym zarezerwowaną salę na 9.10.2010r. w Ińsku w "Centrum", nad samym jeziorem. Jest tam bardzo ładnie, sala praktycznie na samej plaży, ceny w porównaniu ze szczecińskimi lokalami- bajeczne i wszystko super, ale nie znam praktycznie żadnej opinii na temat tego, jak faktycznie wyglądają tam wesela. Fakt, że wszystkie terminy mieli już pozajmowane i ostał się nam taki jesienny, jest jakby plusem i jakimś dobrym sygnałem, ale chciałabym wiedzieć, czy może któraś z Was miała może okazję widzieć, jak to jest w rzeczywistości.
Baaaaardzo byłabym wdzięczna za jakiekolwiek informacje, bo cały czas się zastanawiam, czy dobrze wybraliśmy...

Offline matrix0007
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1551
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2011
Odp: WESELE W IŃSKU - co myślicie?
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Lipca 2009, 13:51 »
kocham Ińsko ;D, będziecie mogli mieć sesje nad jeziorem, a i lokal interesująco wygląda, ceny też przystępne, ale czy nocleg dla tych 140 osób zapewniają?

Offline Kitty007

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.07.2011
Odp: WESELE W IŃSKU - co myślicie?
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Lipca 2009, 19:38 »
Nocleg jest w tym ośrodku, gdzie wesele ("Centrum"), ale tylko dla 30 osób. Reszta będzie nocować w ośrodku obok. Trochę mnie martwiło to, że w tym ośrodku obok noclegi sa w domkach typu brda (takie w literę A) a wesele przecież będzie jesienią i będzie juz zimno, ale pani Iwona (baaardzo miła kobieta), która jest właścicielką "Centrum" mówiła, że w każdym takim domku jest łazienka z ciepłą wodą i piecyk jako ogrzewanie, więc jest ok:)
I u nas na weselu będzie 85-90 osób, więc też nie tak dużo i dla nich wszystkich będzie miejsce do spania:)

Offline axela2008

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.09.2011 Ińsko
Odp: WESELE W IŃSKU - co myślicie?
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Lipca 2009, 14:47 »
piękna sala :) moi bracia i siostra miała wesele obok w ośrodku, jeszcze Centrum nie było..ale sala niesamowita. myslę że nie masz się co martwić bo widoki do okoła nadrobią wszystko, a jakie piękne sesje zdjęciowe wychodzą :)
a po drugie mają konkurencję wiec muszą sie starac zeby sie wypromować...
a jak z terminami ?
zawsze byłam i zawsze będę przy Tobie. . .


Offline Kitty007

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.07.2011
Odp: WESELE W IŃSKU - co myślicie?
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Lipca 2009, 19:57 »
Axela, a w jakim ośrodku Twoje rodzeństwo miało wesela? W tym ośrodku Poczty Polskiej? Jak tak, to niestety tego ośrodka już nie ma, splajtował i jest na sprzedaż:/

A w Centrum (tan nawiasem mówiąc, to kiepska nazwa, ale co tam;P) terminy na przyszły rok już zaklepane prawie wszystkie. Jak my ustalaliśmy swój to mieliśmy do wyboru terminy albo do drugiego weekendu kwietnia albo od 9 października. W lipcu w ogóle nie organizują wesel, bo wtedy właśnie mają szkolenia Poczty Polskiej przez cały miesiąc.

Offline axela2008

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.09.2011 Ińsko
Odp: WESELE W IŃSKU - co myślicie?
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Lipca 2009, 22:05 »
nie moje rodzeństwo mieli w promyku tam gdzie pewnie będziesz miała noclegi dla rodziny.
szkoda że zniżkę mają dopiero od listopada 30% a nie od pażdziernika. a pażdziernik bardzo lubię, piękny miesiąc.
gratuluję też myślimy nad Ińskiem ze względu na rodzinę w pobliżu jak i tradycję-mama brała ślub i 3 rodzeństwa ale narazie od 3 lat jesteśmy w stałym punkcie ..myślenia...  ::)
zawsze byłam i zawsze będę przy Tobie. . .


Offline Kitty007

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.07.2011
Odp: WESELE W IŃSKU - co myślicie?
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Lipca 2009, 22:40 »
No my też większość rodziny mamy bliżej Ińska i Stargardu niż Szczecina, gdzie mieszkamy i tak właśnie padło na Ińsko:)
A odnośnie myślenia, to nie ma się co zastanawiać, tylko działać, bo im dłużej się myśli tym trudniej się zdecydować. My tak samo już 3 lata jesteśmy razem i ciągle były ważniejsze sprawy, ale teraz jakoś się zebraliśmy i zobaczymy co to z tego wyjdzie;P

Offline axela2008

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.09.2011 Ińsko
Odp: WESELE W IŃSKU - co myślicie?
« Odpowiedź #7 dnia: 1 Grudnia 2010, 19:28 »
podnoszę temat czy ma ktoś aktualne informacje na temat tej sali. Wiem że wesel tam dużo, a opinii żadnych.
My się zdecydowaliśmy, klepaliśmy termin 1,5 roku wcześniej i tak nie załapaliśmy się na ten termin na jakim nam zależało, ale i tak jesteśmy szczęśliwi.
Jestem spokojna jeżeli chodzi o obsługę bo wiem że właściciele są profesjonalistami ale jakieś opinie by się przydały. W razie czego te negatywne też :D
zawsze byłam i zawsze będę przy Tobie. . .