Autor Wątek: Hotel Lord PROSZĘ O POMOC ( OPINIE)  (Przeczytany 34136 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline marcingosia2010
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.10.2010
Hotel Lord PROSZĘ O POMOC ( OPINIE)
« dnia: 22 Lipca 2009, 23:40 »
Witam,
Bardzo prosze o opinie na temat tego lokalu :):) Dziękuje:)

Offline Feri
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Hotel Lord PROSZĘ O POMOC ( OPINIE)
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Lipca 2009, 00:38 »
Cytat: marcingosia2010 link=topic=17147. msg974899#msg974899 date=1248298812
Witam,
Bardzo prosze o opinie na temat tego lokalu :):) Dziękuje:)


Witam jesli mogę coś powiedzieć o Hotelu Lord to powiem jedno rewelacja Byłam tam zaproszona jako gość i wywarło na mnie takie wrażenie ze chyba powiem szczerze tak dobrze i tak fajnie to nigdy się nie bawiłam Obsługa tak zorganizowana ze widać pełen profesjonalizm a co najważniejsze co lubie bardzo Wspaniała atmosfera biesiadna wszystko smaczne a dodatkowo jaki pokaz sztucznych ogni Szok i naprawde nie przesadzam Jeden jest tylko mankament ze gdy poszlismy na drugi dzien zapytac o rezerwacje wesela  to brak wolnych terminów i chyba musimy zdecydować sie na piątek Ponoć poprawiny bedą na ogrodzie Już nie moge sie doczekac

Offline słodka_wanilia

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 518
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.09.2011
Odp: Hotel Lord PROSZĘ O POMOC ( OPINIE)
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Lipca 2009, 12:07 »
A o jaki termin się dowiadywaliście? Sama planuje wkrótce jechać obejrzeć ten hotel, bo bardzo mi się podoba na zdjęciach i ciekawa jestem jak u nich z terminami. . .


Offline marcingosia2010
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.10.2010
Odp: Hotel Lord PROSZĘ O POMOC ( OPINIE)
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Lipca 2009, 14:41 »
Dziewczynki ja dostałam ostatni termin na październik. . .  Choc chcieliśmy wrzesień spóźniliśmy się tydzień :):) Bardzo się cieszę,że się podobało teraz jestem na 100% pewna,że to jest TO miejsce :):):)

Offline monira
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • data ślubu: 15.05.2010
Odp: Hotel Lord PROSZĘ O POMOC ( OPINIE)
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Lipca 2009, 13:48 »
Ja też będę miała tam wesele w maju.  Pojechałam, zobaczyłam i w 5 min podjęłam decyzję.  Miło słyszeć pozytywne opinie.  Powinno się udać ;)

Offline patricia_84

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.06.2010
Odp: Hotel Lord PROSZĘ O POMOC ( OPINIE)
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Sierpnia 2009, 23:22 »
witam

ja rozwniez mam wesele w lordzie :))
a teraz w lipcu bylam na wesele w lordzie i bardzo chetnie podziele sie wrazeniami :)

ogolnie wesele bylo superrr a co do samego lorda to bylam zachwycona, zreszta wszyscy goscie. 
na samym poczatku mloda pare powitano balonami, ktore wypuszczona w niebo :)
byly tez ok godz 22 sztuczne ognie i byly przepiekne naprawde!!!
jedzonko bylo super i bylo go duzo a bylo podstawowe menu.  mloda para wynajela tez bar z drinkami i bylo duzo chetnych osob na drinki i mowili ze to byl swietny pomysl.  obsluga bez zarzutu wszystko kulturalnie i z usmiechem na twarzy.
na weselu i poprawinach caly czas byl szef lord-a i wszystkiego pilnowal, rozmawial z goscmi pytal czy sa zadowoleni, bardzo mily pan.

tort rowniez wszystkim smakowal, siedzenia wygodne, na parkiecie bylo troszke ciasno (wszyscy szaleli) ale naprawde po za tym nic nie mozna im zarzucic.  goscie naprawde byli pod wrazeniem
teraz  jestem spokojna mam swoja sale sprawdzona

pozdrawiam

Offline marcingosia2010
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.10.2010
Odp: Hotel Lord PROSZĘ O POMOC ( OPINIE)
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Sierpnia 2009, 16:12 »
Super :):) naprawde pozytywne opinie mnie uszczęśliwiają :):)mam nadzieję,że jeszcze pare tu przybędzie :):)

Offline kamila3d
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.08.2010
Odp: Hotel Lord PROSZĘ O POMOC ( OPINIE)
« Odpowiedź #7 dnia: 10 Stycznia 2010, 20:17 »
czesc dziewczyny !
chcialabym tam miec wesele ,jade w tygodniu dowiedziec sie o terminy .  powiedzcie mi prosze z jakim wyprzedzeniem rezerwowalycsie sale??

Offline andzelika

  • Małżeństwo jest zgodne, kiedy żona panuje nad mężem, a mąż nad sobą.
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4931
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19.09.09
Odp: Hotel Lord PROSZĘ O POMOC ( OPINIE)
« Odpowiedź #8 dnia: 12 Stycznia 2010, 09:27 »
to zalezy bo ja miałam wesele na wiosce czyli moja sla nie była oblegana i rok czesniej ja zarezerowałam ,ale w miescie bywa tak ze dwa lata wczesniej trzeba rezerwowac
[/url]
[/url]

Offline marcingosia2010
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.10.2010
Odp: Hotel Lord PROSZĘ O POMOC ( OPINIE)
« Odpowiedź #9 dnia: 12 Stycznia 2010, 11:50 »
Ja rezerwowałam ponad 1,5 roku wcześniej ale zadzwoń do Lorda.Właściciele są tak mili i pomocni,ze na pewno coś wymyślą być może wesele w piątek a poprawiny w pięknym namiocie na ogrodzie :) powodzenia :)

Offline ciriness

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 15056
  • data ślubu: 11.09.2010
Odp: Hotel Lord PROSZĘ O POMOC ( OPINIE)
« Odpowiedź #10 dnia: 13 Stycznia 2010, 12:44 »
Ja byłam właśnie w ten weekend na weselu w Lordzie jako świadek.
Jestem bardzo zadowolona.

Jedzonko pyszne, ładnie podane, kelnerki naprawdę miłe, nad wszystkim czwał szef.  Na 80 osób rzeczywiście już był ścisk na parkiecie ale dało radę tańczyć :)
Hotel bardzo fajny, ładne pokoje, klasa.

Żałuję, że tak mało tam miejsc noclegowych i mała sala bo bym i swój ślub u nich wzięła :)




Offline patrycja_4r

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5513
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011r  :i_love_you:
Odp: Hotel Lord PROSZĘ O POMOC ( OPINIE)
« Odpowiedź #11 dnia: 15 Stycznia 2010, 14:43 »
Hej dziewczyny i nie tylko ;D ja również będę tam miała swoje wesele,sale rezerwowaliśmy we wrześniu 2009r i już wtedy mieli mały wybór na 2011r. Będę bardzo wdzięczna za wszystkie opinie na temat LORDa,na co zwrócic uwagę itp. Pozdrawiam serdecznie ;D


Offline kamila3d
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.08.2010
Odp: Hotel Lord PROSZĘ O POMOC ( OPINIE)
« Odpowiedź #12 dnia: 15 Stycznia 2010, 20:29 »
bylismy w lordzie wczoraj i znalezliscmy termin jeszcze na lato na ten rok , ale na piatek:)

Offline kamila3d
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.08.2010
Odp: Hotel Lord PROSZĘ O POMOC ( OPINIE)
« Odpowiedź #13 dnia: 3 Lutego 2010, 23:56 »
Czesc dziewczyny ! Poczytalam zisiaj w internecie troche kiepskich opinii na temat naszego Lorda:( Ze jedzenia malo, ze zimne:(
No i troche sie zmartwilam.  Czy znacie kogos kto mial tam wesele i moze zaprzeczyc tym opiniom?

Offline ciriness

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 15056
  • data ślubu: 11.09.2010
Odp: Hotel Lord PROSZĘ O POMOC ( OPINIE)
« Odpowiedź #14 dnia: 4 Lutego 2010, 08:32 »
Kamila ja już wyżej pisałam, byłam świadkową na weselu w Lordzie dokładnie 9 stycznia tego roku.
Jedzonka wystarczyło i było dobre, a prosię nadziewane kaszą podane z fajerwerkami niesamowite !

Fakt faktem że na poprawinach nawet kotlet schabowy był odgrzewany i mi obiad nie smakował. Ale tak to nie ma się do czego przyczepić, kelnerki miłe, jedzenie podane na czas, sala przepiękna i miejsce też, myślę że nie masz się czym martwić :)




Offline kamila3d
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.08.2010
Odp: Hotel Lord PROSZĘ O POMOC ( OPINIE)
« Odpowiedź #15 dnia: 4 Lutego 2010, 09:45 »
Dzieki za informacje :) dobrze uslyszec prawdziwa opinie od osoby ktora tam byla a nie od osob ktore "Cos" slyszaly a pewnie to  te pisza opinie na stargardzkich forach.  ;)

Offline ibag
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2012
Odp: Hotel Lord PROSZĘ O POMOC ( OPINIE)
« Odpowiedź #16 dnia: 30 Marca 2010, 16:34 »
hej:)
My już zarezerwowaliśmy sale w Lordzie:) kiedy tam weszliśmy z narzeczonym od razu lokal nas zauroczył i inne nie wchodziły już w grę;) tez słyszałam różne opinie na temat naszej sali, ale rozmawiałam już z kilkoma osobami, które miały okazje się tam bawić i WSZYSCY ZACHWALAJĄ.  Słyszałam o powitaniu z balonami (widziałam to też na zdjęciach), o fajerwerkach i o pieczonym prosiaku:) Sale rezerwowaliśmy dość szybko, bo trochę ponad 2 lata przed ślubem, ale chodziło nam o konkretna, szczególną dla nas datę ;) mimo, że tak wcześnie podpisywaliśmy umowę, to na nasz miesiąc były już rezerwacje!  :o dobrze, ze akurat nasza data była wolna ufff. .   Teraz pozostało nam czekać. . i zbierać kasą :D

Offline Agulaaa
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.06.2011
Odp: Hotel Lord PROSZĘ O POMOC ( OPINIE)
« Odpowiedź #17 dnia: 8 Kwietnia 2010, 12:24 »
Ja byłam w ostatnia niedzielę na weselu znajomych w hotelu Lord.  Bardzo przyjemne miejsce, obsługa miła i dobra (choć doprosić się kawy było ciężko) Sala bardzo ładna, czyściutka.  Troszke mały parkiet przy 80 osobach.  Jedzonko bardzo dobre i duzo, ładnie podane.  Kelnerki często wymieniały talerzyki.
Ogólne wrażenie bardzo pozytywne.


Offline JULCIA007

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.05.2011
Odp: Hotel Lord PROSZĘ O POMOC ( OPINIE)
« Odpowiedź #18 dnia: 29 Kwietnia 2010, 20:21 »
Witajcie,mam zarezerwowana sale widokową, to ta  do 58osób na ostatnim piętrze. Czy mogę prosić o opinie na temat tej sali. proszę. . .

Offline patrycja_4r

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5513
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011r  :i_love_you:
Odp: Hotel Lord PROSZĘ O POMOC ( OPINIE)
« Odpowiedź #19 dnia: 2 Maja 2010, 10:51 »
Julcia,chyba piszesz nie w tym wątku co powinnaś.Tu jest temat LORDa w Stargardzie.Z tego co wiem to tam jest tylko jedna sala


Offline benka1985
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19.08.2011
Odp: Hotel Lord PROSZĘ O POMOC ( OPINIE)
« Odpowiedź #20 dnia: 8 Maja 2010, 22:48 »
ja mam termin w koszewku na 19. 08. 2011, ale zastanawiam sie czy go nie oddac i zmienic sale na lorda.  sala ok, ladny ogrod,ale na innym forum czytalam, ze nie maja tam kuchni tylko catering jest.  czy to prawda? prosze tez o opinie na temat koszewka i dworku hetmanskiego.  dzieki :D

Offline zibi

  • Administrator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 3691
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 31.07.1999
Odp: Hotel Lord PROSZĘ O POMOC ( OPINIE)
« Odpowiedź #21 dnia: 20 Maja 2010, 13:42 »
ja bym nie zamienił Koszewka na lorda, nie ma takej opcji.

Offline kamila3d
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.08.2010
Odp: Hotel Lord PROSZĘ O POMOC ( OPINIE)
« Odpowiedź #22 dnia: 20 Maja 2010, 23:03 »
To nieprawda ze tam jest catering, maja wlasna kuchnie.
Bylam tam na kolacji wiec wiem bylo przygotowywane na miejscu;)

Offline dull_boy
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 02.09.2006
Odp: Hotel Lord PROSZĘ O POMOC ( OPINIE)
« Odpowiedź #23 dnia: 22 Maja 2010, 13:57 »
Ja też nie zamienil bym Hetmana na Lorda.  Główny powód to jedzenie. . .   bez najmniejszych wątpliwości to w Dworku jest lepsze, w większych ilościach i sprawniej podane.  Porównanie mam z tego m-ca.

Offline monira
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • data ślubu: 15.05.2010
Odp: Hotel Lord PROSZĘ O POMOC ( OPINIE)
« Odpowiedź #24 dnia: 27 Czerwca 2010, 18:54 »
No to ja napiszę coś o Lordzie z własnego doświadczenia :) Jeżeli chodzi o jedzenie to było go bardzo dużo i jest bardzo smaczne - nie jest to tylko moja opinia, ale przede wszystkim gości, którzy bawili się na naszym weselu.

Offline kynia2007
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • data ślubu: w trakcie ustaleń
Odp: Hotel Lord PROSZĘ O POMOC ( OPINIE)
« Odpowiedź #25 dnia: 22 Lipca 2010, 15:37 »
Hej Dziewuszki Kochane:)
Mam taką nowinę, że zmieniają szefa kuchni w Lordzie. Słyszałam złą opinię, tylko i wyłącznie co do jedzenia.


Zapraszam osoby, które coś wiedzą na temat Pałacu Panorama: hxxp: forum. e-wesele. pl/index. php?topic=21447. 0

Offline kalkulator
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.08.2012
Odp: Hotel Lord PROSZĘ O POMOC ( OPINIE)
« Odpowiedź #26 dnia: 31 Lipca 2010, 20:58 »
Dziś byłam świadkiem nieprzyjemnej sytuacji, która udeżyła bezpośredno we mnie jako gościa hotelowego oraz Pani z obsługi tego miejsca.  Jedyne jak mogę to zdefiniować jeżeli chodzi o mnie to "szefowa" okazała się chamska, arogancka oraz nie obyta, załatwienie sprawy, która praktycznie nie powinna stwarzać większego problemu wydaje się być nie do przebicia.  Wydaje mi się, że w tym miejscu klient traktowany jest jak produkt na taśmie w fabryce produkcyjnej a pracownicy zmuszani są do pracy akordowej.  Pani "właściciel" w relacji z klientem oraz jak zauważyłam z pracownikami wyznaje zasadę, że szef ma zawsze rację, a jeżeli komuś się wydaje, że "szefowa" nie ma racji - patrz pkt.  1.  "szefowa ma zawsze rację.  Zaskoczona byłam też faktem, że po uregulowaniu rachunku za pobyt, nie mogła nawet zamówić dla siebie kawy - bo przecież już nie jestem ich klientem, bo doba hotelowa się skończyła.

Osobiście jestem bardzo rozczarowana tym miejscem.  Jeżeli mogę komuś odradzić to miejsce to radzę omijać go szerokim łukiem.  Na sam koniec klienta traktują ja zużytego śmiecia.  Dziękuję.

Offline ziomaleczka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3245
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.09.2009
Odp: Hotel Lord PROSZĘ O POMOC ( OPINIE)
« Odpowiedź #27 dnia: 1 Sierpnia 2010, 12:48 »
Witam :hello:
Byłam w tym roku już na dwóch weselach w Lordzie.
Powiem szczerze w skali od 1 do 5:
Jedzenie: 1+ (swojskie jadło jest OK - zwłaszcza ogórki)
Obsługa: 3
Dekoracje: 2
Ogólny wygląd: 5
To takie najważniejsze elementy.  Jak same wiemy jedzenie to praktycznie podstawa.  Także oceńcie czy warto tam robić wesele. . . 
Z całego serca polecam za to Wenus.  Byłam tam już na 3 weselach i sama wyprawiałam tam swoje.  Bilans Wenusa na pewno wychodzi o WIELE lepiej.
Pozdrawiam:)




Offline kamila3d
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.08.2010
Odp: Hotel Lord PROSZĘ O POMOC ( OPINIE)
« Odpowiedź #28 dnia: 2 Sierpnia 2010, 13:02 »
Zweryfikujemy niebawem, sama wesela tam mam w tygodniu, wiec opowiem.
Dziwne ze sa tak rozne opinie... wyzej..

Offline Ewelina11
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21 SIERPIEŃ
Odp: Hotel Lord PROSZĘ O POMOC ( OPINIE)
« Odpowiedź #29 dnia: 5 Sierpnia 2010, 23:15 »
UWAGA!!!Byłam w Lordzie na weselu w zeszły piątek i mimo ładnego wystroju ,nic więcej mnie nie zachwyciło!!!jedzenie nie przyprawione,wyliczone ,obsługa jakby za karę tam pracowała!!!Ciasno na parkiecie ,a szefowa lokalu niby uważała ,że do 140 wesele można robić ,sorki ale nas było 100 i ciasnota na maksa!!!szefowa opryskliwa ,bo chciałam też wczesniej zrobić tam wesele ,ale jej obsługa mnie też zraziła. . . . PAMIĘTAJCIE WYGLĄD LOKALU TO NIE WSZYSTKO ,GOŚCIE NA ŚCIANY  NIE BĘDA TYLKO PATRZEĆ ,JEDZENIE JEST WAŻNE!!!Powiem ,że dużo podróżuje i zwiedzam różne kuchnie ,ale takiego czegoś to jeszcze nie widziałam!!!przeciez to nie małe pieniądze!!!sama sałatka z pekińskiej to królik moze zjeść!!!BRAK SŁÓW-NIE POLECAM!!!