Autor Wątek: Jak zorganizowac slub? Pomocy!  (Przeczytany 1898 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 19agata86

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.05.2010
Jak zorganizowac slub? Pomocy!
« dnia: 19 Lipca 2009, 13:38 »
Witajcie kochani!

Planujemy slub w Maju 2010.  Podobno zaczac trzeba od zalatwienia sali.  To juz nam sie udalo i zdecydowaliscmy sie na Lagune w Dabrowie Gorniczej (prosze o opinie, przeszukalam cale forum ale nie znalazlam nic szczegolnego).  Mamy wiec sale.  A co dalej?
Zrobilismy wstepne rozeznanie co do gosci i wyszlo okolo 100.  Co jesli sale zarezerwuje na 100 osob a np 20 nie przyjdzie? Pomocy!!!!
Jak wyglada sprawa z kosciolem? Na jak dlugo przed planowanym slubem trzeba dac na zapowiedzi?

Zdecydowalismy ze bedzie tylko fotograf.  Z kamerzysty chyba zrezygnujemy bo chyba nikt nie lubi ogladac swoich ''pijanych'' wyczynow :-)

Aaaa! No tak jeszcze napoje i alkohol! Powiedzmy ze bedzie 80 osob - ile napoji i jakich) oraz wodki radzicie kupic?

Z gory dziekuje za kazda, najdrobniejsza nawet pomoc :-)

Pzdr.  

Agata

Offline filaretka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 8.08.09
Odp: Jak zorganizowac slub? Pomocy!
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Lipca 2009, 12:14 »
agatko - wejdź na forum i poczytaj, na wszystkie odpowiedzi znajdziesz pytania. Po to są tematy i wątki - na dodatek nie dublują się i sa dokladnie opisane - ze wejdziesz sobie gdziekolwiek - i wszystkiego się dowiesz.

i wygogluj sobie kalendarz ślubny albo terminarz ślubny - i bedziesz mieć wszystko napisane co po kolei macie zalawiać.

Offline poqsaa

  • Jeszcze Narzeczona
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 379
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.06.2010
Odp: Jak zorganizowac slub? Pomocy!
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Lipca 2009, 13:10 »
Właśnie, właśnie, przekop forum, to skarbnica wiedzy :-)


Poqsaa odlicza!

Offline rosada
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jak zorganizowac slub? Pomocy!
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Sierpnia 2009, 09:03 »
Forum to raz, ale ja postanowiłam zrobić sobie listę dla mnie i osobną dla mojego chłopaka.   Tam co, kiedy, jak i miejsce na odhaczenie.  .  .   Dzięki temu o niczym nie zapomnimy, ale zrobienie takiej listy zajęło mi tydzień.   Szukałam wszelakich porad, a powiem Ci, że na necie jest ich sporo.  .  .  .  
Ja mam wesele za równy rok a mam już:
salę
fotografa
dj'a
i własną stronkę na którą zapraszam.  .  .  

http://www.joanna_wysocka-grzegorz_sitko.galeria-wesele.pl/o_nas_slow_kilka.html

« Ostatnia zmiana: 3 Września 2009, 13:56 wysłana przez Anjuschka »
STRONA ŚLUBNA