Autor Wątek: Villa Vivian Ustowo - opinie  (Przeczytany 27384 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kaśka

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 300
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.06.2006
Villa Vivian Ustowo - opinie
« dnia: 8 Grudnia 2005, 19:26 »
Czy ktoś organizował wesele lub uczestniczył w lokalu w Ustowie- Villa Vivian?
« Ostatnia zmiana: 14 Maja 2015, 19:54 wysłana przez zibi »

Offline MISIEK

  • Nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 544
  • Płeć: Mężczyzna
Villa Vivian
« Odpowiedź #1 dnia: 8 Grudnia 2005, 20:00 »
Witam wszystkich i odpowiadam Kasi odnośnie  Villa Vivian.
Fajna sala i  miła atmosfera impreza do 50-60 osób będzie na pewno udana!

Offline jola71
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
Villa Vivian
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Grudnia 2005, 18:46 »
w miesiacu sierpniu mialam wesele w villi vivian uroczystosc bardzo udana super obsuga smaczne i przedewszytskim duzo jedzenia! ogolnie super jezeli mialabym polecic przyszlym mlodym to tylko ten lokal !!  :D    :)
JOLCIA71

Offline Kaśka

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 300
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.06.2006
Villa Vivian
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Grudnia 2005, 21:05 »
Ile osób było na twoim weselu bo my planujemy 100. :roll:

Offline MISIEK

  • Nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 544
  • Płeć: Mężczyzna
Villa Vivian
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Grudnia 2005, 22:59 »
Kaśka  na 100 osob to może być problem 50-60 jak najbardziej ale mogę się mylić po prostu zostanie bardzo mało miejsca na tańce - pozdrawiam

Offline Molunia

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 785
Villa Vivian
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Grudnia 2005, 12:12 »
tak tak za mało miejsca na 100 osób ja tam kiedyś dzwoniłam i sie pytałam, max na 60-70 osób


Offline ravbiker
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
Villa Vivian
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Stycznia 2006, 22:59 »
a czy ktos moze mi powiedziec jaki jest koszt na osobe bo nie moge sie tam za cholere dodzwonic zeby sie dowiedziec???


Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Villa Vivian
« Odpowiedź #7 dnia: 22 Stycznia 2006, 00:01 »
oj.. zależy od menu...

są standardowe i ukłądane pod gości.. cena zależy od tego ile osób i co ma być podane...
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline Kaśka

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 300
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.06.2006
Villa Vivian
« Odpowiedź #8 dnia: 22 Stycznia 2006, 11:33 »
Spróbuj wysłać wiadomość pocztą . Chociaż jak ja do nich pisałam to Pan był tajemniczy i nie dowiedziałam się jakie są ceny.  :?  :?  :?

Offline Molunia

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 785
Villa Vivian
« Odpowiedź #9 dnia: 22 Stycznia 2006, 14:11 »
Skoro jest taki problem z kontaktem to może warto sie nad tym zastanowić?


Offline jola71
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
Villa Vivian
« Odpowiedź #10 dnia: 22 Stycznia 2006, 22:21 »
Dzisaj sie kontaktowalam nie ma zadnego problemu oby dwa telefony sa odbierane (nie podaejmy namiarów na forum) to sa aktualne numery !!! a cena wesele na osobe z tego co sie orientuje to 120zł na osobe + nowozency ponosza tylko koszty orkiestry i alkocholu POLECAM  :P  :serce:  :D  :o  8)
JOLCIA71

Offline Sylvi

  • Administrator
  • maniak
  • *****
  • Wiadomości: 2118
  • Płeć: Kobieta
Villa Vivian
« Odpowiedź #11 dnia: 25 Stycznia 2006, 16:47 »
Nie rozumie skąd wziął sięproblem z dodzwonieniem do Villa Vivian? Ja za każdym razem jak tam dzwonię zawsze odbiera pani właścicielka.

Offline Kosmitka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
Villa Vivian
« Odpowiedź #12 dnia: 5 Października 2006, 16:16 »
Czy ktos z was był w Villa Vivian na weselu i ma na przykład na jakies fotki.
Widziałam salę, ale zastanawiam sie czy nie będzie za mała na 70 osób. Każdy głos się przydać.  :)

Offline ricardo

  • Patrycja
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 26650
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.09.2007
Villa Vivian
« Odpowiedź #13 dnia: 7 Listopada 2006, 14:51 »
:mrgreen: właśnie dzwoniłem, nie ma żadnego problemu. Koszt 130zł napoje cieple i zimne bez ograniczeń, 3 dania gorace, 10 przekąsek,  tort i noc poślubna w cenie :)



Offline ann80
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
Villa Vivian
« Odpowiedź #14 dnia: 8 Listopada 2006, 11:15 »
ja też mam zarezerwowaną tam salę na przyszły rok wydaje sie być miło i ciekawie. Właścicielka bardzo miła i konkretna. jak ktoś miał tam wesele albo na nim był to niech nie oszczędza na relacjach każde sa bardzo cenne :)

Offline ricardo

  • Patrycja
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 26650
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.09.2007
Villa Vivian
« Odpowiedź #15 dnia: 8 Listopada 2006, 23:28 »
ja jadę w przyszłym tygodniu obejrzeć co i jak w Vivian, mam nadzieję że się nie rozczaruję, ann80 masz jakieś uwagi co do lokalu itp, itd,??
 8)



Offline ann80
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
Villa Vivian
« Odpowiedź #16 dnia: 9 Listopada 2006, 08:21 »
co do lokalu nie mam zastrzeżeń spodobał się nam bardzo :) z tego co pamiętam to tera tam jest chyba remont więc dokładnie nie uda Ci się obejrzeć ale po tym remoncie będzie jeszcze lepiej tzn więcej miejsca - mnie osobiście urzekło położenie tzn z dala od zgiełku piękny duży ogród do dyspozycji gości podczas wesela no i parkiet do tańczenia razem z salą do jedzenia a sam lokal wydaje się być bardzo klimatyczny i urokliwy a to co wyżej napisałeś o warunkach finansowych i zawartości menu to potwierdzam bo w sumie informacje udzielone przez Panią przez telefon odzwierciedlają warunki podawane przy podpisywaniu umowy
teraz w grudniu będą wesela i właścicielka zaprasza można sobie zobaczyć wystrój ustawienie stołów i sam klimat w dniu imprezy Ale w sumie to sama jestem ciekawa relacji z jakiegoś wesela które się tam odbyło bo jakoś tutaj nie udało mi się takiej znaleźć :)

Offline ricardo

  • Patrycja
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 26650
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.09.2007
Villa Vivian
« Odpowiedź #17 dnia: 9 Listopada 2006, 09:09 »
no właśnie nie ma takiej relacji ja też szukałem, jedyne co udało mi się wyczytać to to, że sala jest bardzo ładna i dużo jedzenia. Też będe musiał się wybrać aby obejrzeć jak udekorowane są stoły itd. ale na stronie internetowej jest dużo zdjęć i coś tam pożna podpatrzeć. Nie wiem czy się zdecyduje na VIVIEN. mam jeszcze kilka lokali na oku, dopiero zaczynam całą podróz po lokalach. Ale zespół już mam :P :mrgreen:  :lol:



Offline Agacia
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 9 czerwca 2007
Villa Vivian
« Odpowiedź #18 dnia: 9 Listopada 2006, 14:27 »
Cześć, ja też sie zastanawiam nad tą salą, już nawet ja oglądalismy i rozmawlialismy z kimś z obsługi. Fajne jest, że to stosunkowo blisko centrum, sala z możliwościa korzystania z ogrodu i miejscami noclegowymi. Jednak zastanawiam sie czy sala nie jest za mała na 60 osób tak żeby było swobodnie miejsce do tańczenia i siedzenia. Słyszałam, że robią remont czy to znaczy że powiększają sale ?? Czy ktoś miał tam wesele ? Czekamy na relację  :)

Offline ann80
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
Villa Vivian
« Odpowiedź #19 dnia: 9 Listopada 2006, 14:36 »
z tego co nam powiedziała właścicielka i pokazała co będą remontować to sala na pewno się zwiększy a juz na pewno będzie większy parkiet także myślę że spoko. My też mamy wesele na podobna liczbę osób a widzieliśmy ustawienie stołów na 55 osób i było na prawdę ok.
Agacia widzę że macie ślub czerwiec 07 to radzę się pospieszyć jeśli chcecie w Vivian bo my rezerwowaliśmy z 4 tygodnie temu i na czerwiec został chyba tylko jeden weekend tzn 16.06.2007

Offline Agacia
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 9 czerwca 2007
Villa Vivian
« Odpowiedź #20 dnia: 9 Listopada 2006, 15:52 »
ann80 dzięki za informację :serce:

Offline ricardo

  • Patrycja
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 26650
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.09.2007
Villa Vivian
« Odpowiedź #21 dnia: 9 Listopada 2006, 23:13 »
ann80 a zespół będziesz miała polecony przez VIVIAN czy swój?



Offline ann80
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
Villa Vivian
« Odpowiedź #22 dnia: 10 Listopada 2006, 07:54 »
zdecydowaliśmy się na polecony z Vivian mam nadzieję ze wybór dobry :)

Offline kamyczek

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1648
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.12.2006
Villa Vivian
« Odpowiedź #23 dnia: 10 Listopada 2006, 20:07 »
My tez sie zdecydowalismy na Villę Vivian :)

Ma swój klimacik, na kórym mi zależało. Miejsca moze nie jest duzo, ale to tworzy bardzo sympatyczną kameralną atmosferę :)

do 28 grudnia już niedaleko, relację zdam na pewno! :)
ANCYMONEK :)

Offline Agacia
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 9 czerwca 2007
Villa Vivian
« Odpowiedź #24 dnia: 28 Listopada 2006, 15:33 »
Jestem w kropce. Totalnej. Nie wiem co o tym myśleć. Bylismy w Villi, oglądalismy ją po remoncie. Zostały wyrzucone dwie ściany i przez to jest troche więcej miejsca i to jest pozytywne. Rozwawialiśmy z właścicielką (chyba) i po zapisaniu nas do kalendzrza dała nam wzór umowy jaką będziemy podpisywać. Problem jest w tym, że w tej umowie oni zobowiązują  się do zorganizowania wesela, my do wpłaceni azaliczki i pokrycia kosztów wesela i to wszystko. Nie jest dołączony rzadem spis potraw ani rzeczy jakie organizatorzy zapewniają 9 wystrój sali itp). Czy to jest normale ??  czy macie może jakiś wzór umowy ?? Mam duży dylemat bo podoba mi się to miejsce.   :hmmm:  ale  nie chciałabym zostać naciągnięta na dodotkowe koszty.

Offline ricardo

  • Patrycja
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 26650
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.09.2007
Villa Vivian
« Odpowiedź #25 dnia: 28 Listopada 2006, 18:37 »
Jak my rozmawialiśmy z tą właścicielką to ona powiedziała że spisuje menu indywidualnie z każdym jakoś chyba miesiąc czy jakoś tak przed weselem i podpina to do umowy i nic się nie pogubi. A z tą dekoracją to może ustalicie żeby to dopisać do umowy. Właścicielka wydaje się sie być całkiem ok więc mysle że wszystko da sie z nią ugadać :)



Offline Agacia
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 9 czerwca 2007
Villa Vivian
« Odpowiedź #26 dnia: 28 Listopada 2006, 18:47 »
Ricardo nie chodzi o to żeby się coś nie zgubiło ale o to że w umowie wogóle nie ma że oni zapewniają jakies jedzienie i napoje !!! jest jedynie stwierdzenie "organizacja wesela" i nic więcej.. przecież moga podać tylko zupe i drugie i powiedziec że tak była umowa z za resztę zażadać dopłaty bo nie ma w umowie. Pytanie czy uwieżyć właścicielce na słowo że poda wszystkie dania tak jak się umawiała ?? Poza tym w umowie jest wzmianaka o mozliwości podniesienia ceny !!?? przecież ona może nagle zarządać np 160 zł od osoby i według umowy nie będzie miała do tego prawo!! Nie wiem może jestem przewrażliwiona ale w razie '"w" chciałabym miec jakąs prawna podpórkę a ta umowa nic mi nie daje.  :roll:

Offline MISIEK

  • Nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 544
  • Płeć: Mężczyzna
Villa Vivian
« Odpowiedź #27 dnia: 28 Listopada 2006, 20:06 »
Cytuj
Nie wiem może jestem przewrażliwiona ale w razie '"w" chciałabym miec jakąs prawna podpórkę a ta umowa nic mi nie daje.

Nie jesteś przewrażliwiona i bardzo dobrze że zwracasz uwagę na takie "szczegóły"- ale spokojnie jak ustalicie menu to lista potraw powinna znaleźć się jako załącznik do umowy o organizację imprezy i wszystko będzie ok :D
Właścicielka jest bardzo sympatyczną i konkretną osobą mogę powiedzieć to z całą odpowiedzialnością ponieważ osobiście korzystałem z usług tej Pani (co prawda nie było to wesele a impreza zakładowa)a także byłem tam właśnie na weselu (jako gość) u mojego przyjaciela  i nie było żadnych zgrzytów. Radzę po prostu powiedzieć właścicielce co Cię niepokoi i z pewnością znajdziecie wspólnie rozwiązanie- po co się stresować trzeba po prostu wszystko na spokojnioe wyjaśnić
życzę trafionych rozwiązań i pozdrawiam serdecznie :D

Offline ricardo

  • Patrycja
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 26650
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.09.2007
Villa Vivian
« Odpowiedź #28 dnia: 29 Listopada 2006, 10:30 »
Cytat: "MISIEK"
Radzę po prostu powiedzieć właścicielce co Cię niepokoi i z pewnością znajdziecie wspólnie rozwiązanie- po co się stresować trzeba po prostu wszystko na spokojnioe wyjaśnić
życzę trafionych rozwiązań i pozdrawiam serdecznie



Zgadzam się. Napewno wszystko wyjdzie dobrze :) Jak juz wyczytałam na forum to wszyscy chwalą vivian, wiec napewno nie bez powodu :)



Offline kacpersia

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
  • data ślubu: 15.08.2007 r.
Villa Vivian
« Odpowiedź #29 dnia: 12 Grudnia 2006, 11:43 »
my też chcemy zorganizowac wesele w villi vivian dzisiaj jedziemy na rozmowe z wlascicielem mam nadzieje, ze nam sie spodoba. relacje ze spotaknia pozniej Pozdrawiam