Autor Wątek: Obrączki Breuning w Bydgoszcz lub Toruniu?  (Przeczytany 3445 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mysikróliczek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17269
Obrączki Breuning w Bydgoszcz lub Toruniu?
« dnia: 17 Czerwca 2009, 01:35 »
Orientuje się ktoś może gdzie w Bydgoszczy lub Toruniu można obejrzeć i zamówić obrączki firmy Breuning? Bardzo mało o tej firmie można wygooglować  ;) Łudzę się, że może akurat ktoś się spotkał z nimi  :)

Offline marta86star

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 347
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.07.2009
Odp: Obrączki Breuning w Bydgoszcz lub Toruniu?
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Czerwca 2009, 08:54 »
Ostatnio będąc w galerii pomorskiej w jednym z jubilerów trafiłam właśnie na te obrączki.

Był to jubiler Eliza.

Pozdrawiam

Offline Mysikróliczek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17269
Odp: Obrączki Breuning w Bydgoszcz lub Toruniu?
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Czerwca 2009, 14:31 »
Dzięki :) Podjedziemy w sobotę, może będą akurat te które nam się spodobały  :D I będzie można obejrzeć "na żywo".

Offline maja_tor

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.08.2010
Odp: Obrączki Breuning w Bydgoszcz lub Toruniu?
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Czerwca 2009, 22:12 »
Z jubilerem ELIZA uważałabym na waszym miejscu :(
Ja otrzymałam zakupiony właśnie w ELIZIE pierścionek zaręczynowy i odnosiłam go aż 4 razy na gwarancję, bo wykonany był niestety źle.  Do ślubu został mi ponad rok a obecnie pierścionka nie mam i już prywatnie go będę naprawiała bo szkoda już moich nerwów, bo tak jak oni mi naprawiali go na gwarancji, że po dwóch dniach jak odebrałam go po ostatniej gwarancji, że zgubiłam diament bo okazało się, że złoto było zbyt plastyczne.  Na pewno nie będę kupowała tam obrączek ślubnych.


Offline maja_tor

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.08.2010
Odp: Obrączki Breuning w Bydgoszcz lub Toruniu?
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Czerwca 2009, 22:15 »
Z jubilerem ELIZA uważałabym na waszym miejscu :(
Ja otrzymałam zakupiony właśnie w ELIZIE pierścionek zaręczynowy i odnosiłam go aż 4 razy na gwarancję, bo wykonany był niestety źle.  Do ślubu został mi ponad rok a obecnie pierścionka nie mam i już prywatnie go będę naprawiała bo szkoda już moich nerwów, bo tak jak oni mi naprawiali go na gwarancji, że po dwóch dniach jak odebrałam go po ostatniej gwarancji, że zgubiłam diament bo okazało się, że złoto było zbyt plastyczne.  Na pewno nie będę kupowała tam obrączek ślubnych.


Offline Mysikróliczek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17269
Odp: Obrączki Breuning w Bydgoszcz lub Toruniu?
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Czerwca 2009, 22:34 »
W Elizie chcę tylko obejrzeć obrączki :) Poza tym te o których mówię nie są robione przez jubilera "Eliza". To zupełnie inna firma. Nie byłam niestety w tę sobotę, może w następną się uda  8)