Autor Wątek: Orle Gniazdo Hucisko  (Przeczytany 12319 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DomiMisia
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 03,092011
Orle Gniazdo Hucisko
« dnia: 15 Czerwca 2009, 20:51 »
:D Witam !!


Wiem, że raz poruszono temat tej sali na forum, ale niewiele można się z tego dowiedzieć, z stąd moje pytanie:)
Czy ktoś z Was był na weselu w tej restauracji?
Jak zdaje egzamin osobna sala do tańczenia?
Jak sprawuje się obsługa?
Jakie jest jedzenie? Jak podane?

Bardzo proszę o informacje, bo mam ogromny dylemat:)

Offline darek_k
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 78
Odp: Orle Gniazdo Hucisko
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Czerwca 2009, 22:28 »
odpowiem tobie na pytanie z drugiej strony jako operator kamery
jak wesele jest na jednej sali to jest OK
a jak goście siedzą na sali ( pierwszej ) a zabawa na drugiej, to przejście gości przez dwa rzędy filarów z holem trwa wieki
zespół nie ma kontaktu z gośćmi i w zasadzie wesela takie są z reguły nudne
chyba że goście to zabawowe towarzystwo i nie trzeba ich wyciągać siłą do zabawy na drugą salę , a zespół nie siedzi tylko przy stoliku , ale też zabierają instrumenty i idą na drugą sale gości zabawiać
jedzenie jest OK, obsługa sprawnie działa
jak chcesz zobaczyć jak to wygląda na dwóch salach, to czwartego lipca zajrzyj  

Morgan
  • Gość
Odp: Orle Gniazdo Hucisko
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Czerwca 2009, 15:38 »
a Ja sie troche ze slowami Darka nie zgadzam :) My mielismy wesele w Sławkowie w Austerii , gdzie tez sala do siedzenia byla osobna z wozownia czyli sala do bawienia, krotkim holem, ale jednak...  zabawa byla przecudowna i nitk nie siedzial przy stolikiem kiedy tylko grala muzyka... orkiestra nie musiala nikogo zapraszac na parkiet.... bylo rewelacyjnie :) Plus byl taki, ze kurz z parkietu nie wyladowal w jedzeniu ;) U Nas taka sala sie sprawdzila w milionach procentach, potwierdza goscie, zespol i operatorzy kamery i aparatow :)) A tez balismy sie na poczatku... Wszystko zalezy mimo wszystko od gosci... :))

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: Orle Gniazdo Hucisko
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Czerwca 2009, 14:16 »
Jeżeli ktoś się chce bawić to nie będzie mu przeszkadzać, że sala kosumpcyjna i taneczana jest osobno. Z tym przechodzeniem trwającym wieki i z przeszkodami w postaci filarów to darek_k nie przesadzaj. Nawet jak jest jedna sala to jak goście nie będą tzw. rozrywkowi to ich nawet końmi nie zapędzisz i nie zmusisz do zabawy. Z Morgan się zgadzam, dużo zależy od gości, ale także dużo zależy od zespołu. Od sali niekoniecznie. A tak na marginesie Austeria jest super karczmą, która ma swój specyficzny urok, a jej szef w kontuszu szlacheckim i szablą w dłoni jest obłędny, którego zresztą pozdrawiam :D

Offline darek_k
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 78
Odp: Orle Gniazdo Hucisko
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Czerwca 2009, 16:37 »
i tu są dwie racje
strona zespołu i strona gości
jak już pisałem gość, to gość

ja to widzę z drugiej strony , i wiem jak to jest jak wesele jest na dwóch salach , tym bardziej jak nie ma zespół kontaktu z gośćmi

Morgan
  • Gość
Odp: Orle Gniazdo Hucisko
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Czerwca 2009, 10:49 »
O tak, pan Krzysztof jest znakomity... a to o czym mowisz obserwator mam właśnie na dvd z wesela... wiadomo o co chodzi ;)))

Poza tym akurat tam z sali konsumpcyjnej do tanczenia jest bliziutko :) Poza tym nasze Bajery tez sie bały tego co mowi Darek.... ze brak kontaktu z goścmi... tylko , że oni po pierwszej piosence już tego braku nie odczuli... zapytaj ich co oni sądzą.... ja juz mowilam, my sie tez tego baliśmy, ale chcieliśmy taką salę w stylu góralskim, żadną inną... a takie sale góralskie (z dobrymi opiniami) są głównie z dwoma lub trzeba mniejszymi salami... no gdybym miała wesele na 20 osób to by sie dało na jednej zrobic hahahaha ;))) Poza tym nasze obawy się nie potwierdziły, a nasza kamerzystka Karolina (kobieta w tym fachu co Ty), może się sama na ten temat wypowiedziec  ;D sa wesela i wesela...
widocznie Darku te wesela na których Ty byłes z dwoma salami nie były takie udane .... przykro mi.

Offline Gosia-oosta

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3322
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.06.2007
Odp: Orle Gniazdo Hucisko
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Czerwca 2009, 07:39 »

a jak goście siedzą na sali ( pierwszej ) a zabawa na drugiej, to przejście gości przez dwa rzędy filarów z holem trwa wieki
zespół nie ma kontaktu z gośćmi i w zasadzie wesela takie są z reguły nudne

nie moge się z tym zgodzic....ja miałam wesele na dwóch salach, a na pewno nudne nie było...z doświadczenia moge powiedziec, jaki jest plus dwóch sal...goście, którzy nie mieli ochoty tanczyc, mieli ochotę porozmaiwac i zjeśc cos dobrego..na sali "jadalnej" mieli dogodne warunki, bo muzyka nikogo nie zagłuszała, nie trzeba było krzyczec, żeby druga osoba usłyszała..dla nas to był ogromny plus, bo częśc rodzinki widuje się głównie na weselach, więc nie musieli wychodzic na zewnątrz, zeby  porozmawiac..a zabawa była przednia..


Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: Orle Gniazdo Hucisko
« Odpowiedź #7 dnia: 22 Czerwca 2009, 07:50 »
Wiele zespołów (na szczęście nie wszystkie)  tłumaczy się, że kiedy są dwie sale to nie mają kontaktu bezposredniego z Gośćmi weselnym i będzie im trudno poprowadzić jakąkolwiek zabawę. A może należałoby popatrzeć na to z drugiej strony?. Może to brak umiejętności i profesjonalizmu ze strony zespołu. Doświadczony zespół da sobie radę w każdej sytuacji i będzie wiedział  jak zachęcić ludzi do zabawy ;).

Offline gosiasc
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2010
Odp: Orle Gniazdo Hucisko
« Odpowiedź #8 dnia: 10 Sierpnia 2009, 15:13 »
hej,

dziewczyny orientujecie się może jak to tam wygląda z terminami (zwlaszcza na 2010 r. )? I jeszcze jedno: jak wygląda sprawa z alkoholem- można mieć własny?? A wtedy jest korkowe (ile?).  Dzięki za odp :)

Offline mirror

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: lato 2011 :)
Odp: Orle Gniazdo Hucisko
« Odpowiedź #9 dnia: 11 Sierpnia 2009, 10:45 »
Będę tam w czerwcu 2010 na weselu to wypowiem się jak jest ;)

Offline Lisol
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: lato 2010
Odp: Orle Gniazdo Hucisko
« Odpowiedź #10 dnia: 24 Sierpnia 2009, 09:43 »
witam,
my tez bedziemy miec wesele w Orlim Gnieździe w przyszlym roku.
Z opinii dostepnych na internecie odnioslam wrazenie ze generalnie wszyscy sa zadowoleni i nikt nie ma wiekszych zastrzezen.
Pani Dyrektor osrodka polecila mi DJ'a Piotra z CZęstochowy, czy byl on u kogos z Was na weselu? A moze jakis fajny zespoł mozecie polecic z okolic?
Tak samo jesli chodzi o fotografa.
Niestety nie jestesmy z okolic i mamy problem ze zdobyciem informacji.
Pozdrawiam:)


Offline Morticia
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Kobieta
Odp: Orle Gniazdo Hucisko
« Odpowiedź #11 dnia: 10 Listopada 2009, 15:03 »
W odpowiedzi na zadane pytanie w niniejszym wątku, z wielką chęcią podzielę się moimi uwagami co do Osrodka Orle Gniazdo w Hucisku, gdyż nasze wesele odbylo się wlasnie tam, na nowej sali w budynku B.
Goscie byli pod wrazeniem pieknej okolicy, lasy, ladny ogrod na terenie osrodka, kaskady wodne, basen.  Zaprosilismy okolo 137 osob, jeden długi stół na Pary Młodej, kuzynów, znajomych itd, okrągłe stoły dla reszty rodziny czyli rodzice, wujkowie, ciotki, babcie, dziadkowie.  Bardzo elegancko prezentuja sie stoły okrągłe.  Sala wspolna na konsumpcję i tance.  Dekoracja stołow - zywe storczyki, ładnie i elegancko.
Jedzenie bardzo smaczne i bardzo duzo (5 goracych dan), a do tego dokupilismy stoł jurajski z pelną gamą wędlin, pasztetow, ciast, owocow, trunkow.  Open bar dla wszystkich.  Ciasta zapewnia osrodek za dodatkowa oplata.  Alkohol we wlasnym zakresie.  Wina i napoje wedlug zuzycia.  Tort i apartament dla nowozencow gratis.  Limuzyna, autokary, wszystko mozna zamowic tam.  Z punku widzenia gosci, wesele super udane, a dzieki wspanialemu zespolowi Klimat z Krakowa impreza poprostu niezapomniana.  Juz sie cieszymy, ze w lutym idziemy na kolejne wesele, na ktorym gra Klimat.
A teraz minusy, dzieki ktorym nie polece nikomu tego osrodka:
- stol jurajski za ktory zaplacilismy dodatkowo 1800zl - zgodnie z umowa z osrodkiem zimna plyta i stol miala zostac spakowana w paczki dla nas - nie dostalismy ani kawalka wedliny ze stolu, odnosze wrazenie, ze zostalo to wykorzystane na kolejne wesele ktore mialo miejsce na drugi dzien
- limuzyna za ktora zaplacilismy 800zl, miala byc bez limitu kilometrow i tak jest w umowie - przy rozliczeniu o 6 rano pani dyrektor podsunela nam rachunek za "dodatkowe" kilometry w wysokosci 200zl - bezczelnosc.
- w piatek, dzien przed weselem pani dyrektor poinformowala nas ze zobowiazani jestesmy do zaplaty 150zl na rzecz ZAIKS - zdziwilo mnie to, ze nie uzgodnila tego z nami kilka miesiecy wczesniej chocby przy podpisywaniu umowy - uwazam to za brak profesjonalizmu, bo i co zleceniodawca - mloda para ma do oplaty zaiks?? Przypominam, ze Zaiks placi Organizator imprezy.
- rachunek za napoje zawyzony, bo ilu gosci bylo w stanie wypic 10 napoi na głowe? Podejrzewam, ze nie wszyscy czyli 137 osob?

To tyle moich uwag.  Podsumowujac, drugi raz nie zdecydowalabym sie orgnizowac tam wesela.  niestety niesmaczek i nieprofesjonalne zachowanie organizatora psuje cala radosc z pieknie zorganizowanego i udanego wesela. 





Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: Orle Gniazdo Hucisko
« Odpowiedź #12 dnia: 10 Listopada 2009, 20:47 »
Morticia, czy mówimy o tej samej karczmie?. Rozmawialiśmy o karczmie w Sławkowie, a nie w Hucisku. W Hucisku nie byłem i nie mogę się wypowiadać na ten temat. Chyba jakieś nieporozumienie :)

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: Orle Gniazdo Hucisko
« Odpowiedź #13 dnia: 10 Listopada 2009, 20:53 »
Pogubiłem się  ???

Offline Morticia
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Kobieta
Odp: Orle Gniazdo Hucisko
« Odpowiedź #14 dnia: 11 Listopada 2009, 10:48 »
A co jest tematen tego wątku??? Hucisko :)

Offline Miska
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
Odp: Orle Gniazdo Hucisko
« Odpowiedź #15 dnia: 8 Kwietnia 2010, 11:52 »
Witam wszystkie forumowiczki:)

Jestem zainteresowana ofertą weselna w Orlim Gniezdzie w Hucisku.

Organizujemy wesele na ok 100 osob, bardzo ladnie prezentuje sie sala B tylko nie ma jeszcze zadnych fotek zeby zobaczyc jak jest udekorowana podczas wesela:(


Ogólnie wszystko jest na plus. .  ceny pokrywaja sie z wiekszoscia hoteli natomiast okolica super; noclegi tanie; i jak na razie spotkalam sie tylko z 2 opiniami negatywnymi ( jedna na tym forum od Mortici i inna . . ale to dotyczylo bardziej ogółu ze ida na ilosc nie na jakos). 
2 opinia raczej mnie nie przeraza. . . wiekszosc lokali organizuje tyle wesel ile ma sal. .  a w Orlim Gniezdzie nie wydaje sie to problemem poniewaz sa osobne budynki, osobne kuchnie, osobna obsługa. .  no chyba ze sie myle to prosze o opinie:)


Pytanie do WAS -> Czy ma ktoś najnowsze wieści odnoście tego lokalu?

Jak jedzenie?obsługa?
Chcemy zorganizowac jedno dniowe wesele, ale poniewaz gwarantujemy nocleg wszystkim gosciom to chcialabym wiedziec jak wyglada nast.  dzien - tzn rano sniadanko. . . czy tez moze ktos umawial sie ze zamiast sniadania od razu obiad. .  jak wtedy to wyglada cenowo?

Jedyny minus jak dla mnie to to ze trzeba u nich kupic ciasta;
Morticia czy mozesz mi cos na ten temat powiedziec? Czy smakowaly itp?
A moze inna z Was miała okazję sprobowac tych wypiekow?

Odnośnie reszty opinii Morticii. . niestety oplata ZAIKS pojawia sie od czasu do czasu w roznych lokalach takze ja juz profilaktycznie o nia sama pytam; napoje z tego co wiem mozna miec swoje wiec istnieje szansa ze nikt nie zawyzy zuzycia chociaz jesli mowilas o napojach 0,2l to czy ja wiem czy podczas wesela w goracy dzien tyle picia nie poszlo. . . . . . 


Pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedź:)

Offline ifonka18
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 88
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11/09/2010
Odp: Orle Gniazdo Hucisko
« Odpowiedź #16 dnia: 30 Kwietnia 2010, 20:48 »
Miska
Mamy wesele w Orlim Gnieździe w te wakacje. Właśnie na sali B. Sale dekorują tak jak tego chcesz,więc o deko bym się nie martwiła. Jeśli chodzi o opinie z tego wątku,to ja się z nia nie zgadzam. Przeprowadziłam rozmowę z właścicielami sali i teraz wiem,że to krytyka bezpodstawna. Morticia nie dowiedziała sie dokładnie wszystkiego i przez to wyszły nieporozumienia. Tak to jest jak nie czyta się umów.
Sala jest piękna i ja w okolicach Zawiercia nie znalazłam ładniejszej sali z lepszą ofertą.
Sama byłam tam na weselu i ciasta są pyszne - poleca, tort również.

Jeśli chodzi o napoje to w Orlim sprzedają tylko 0.2l,wiec dla mnie to normalne,że wszyscy goscie mogli wypić po 10 takich na głowe (standardowo w ciepłą pogodę na weselu idzie 3,5litra picia na osobę).
Krytyka jest bezpodstawna i zdecydowanie ten lokal polecam.



If you're engaged, it's never too early to start planning your wedding :P

Offline wiki100
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: już jakiś czas temu ...
Odp: Orle Gniazdo Hucisko
« Odpowiedź #17 dnia: 17 Maja 2010, 21:07 »
Witam wszystkim !!!
 Ja miałam wesele w Orlim Gnieździe - szczerze baaaardzo polecam.  Bardzo dobra obsługa, super jedzenie, do wyboru macie dwa budynku i co za tym idzie dwie różne sale - obie bardzo ładne.  Jak ktoś będzie chciał więcej informacji - to piszcie na priva.

Polecam ten ośrodek - mają tam fajną limuzynę - takiego 8 metrowego Lincolna - fajnie, że jest w kolorze czarnym - idealnie kontrastuje z bielą sukni ślubnej.  Jechałam nią do ślubu - naprawdę nie warto oszczędzać w takim jedynym dniu, tym bardziej, że wynajęcie tej limzyny w nich na miejscu jest dwa razy tańsze, niż gdzie indziej. 

Piszcie na priva, mam fajne namiary na Dj i fotografa !!!
Pozdrowionka  :D 

Offline magda_lena_tt

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Płeć: Kobieta
  • sala jest , kapela jest .... będzie impreza :D
  • data ślubu: 25.VI 2011
Odp: Orle Gniazdo Hucisko
« Odpowiedź #18 dnia: 23 Maja 2010, 18:45 »
ja bawiłam się na weselu w orlim w zeszłym roku , było super
na nic nikt nie nażekał ,
jestem zdania że  impreza zależy od ludzi w 50 %  :) i 50% od zespołu

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: Orle Gniazdo Hucisko
« Odpowiedź #19 dnia: 24 Maja 2010, 07:59 »
Od zespołu więcej :D.

Offline Miska
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
Odp: Orle Gniazdo Hucisko
« Odpowiedź #20 dnia: 2 Czerwca 2010, 12:55 »
Ifonka18

Mozesz powiedziec w ktorym kosciele w poblizu organizujesz ślub?


Offline ifonka18
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 88
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11/09/2010
Odp: Orle Gniazdo Hucisko
« Odpowiedź #21 dnia: 2 Czerwca 2010, 21:25 »
ja jestem z Zawiercia,więc slub też w Zawierciu. Jesli chcesz kościół blisko to najlepiej we włodowicach :-) jak masz jakies pytania to zapraszam na priv :)



If you're engaged, it's never too early to start planning your wedding :P

Offline Morticia
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Kobieta
Odp: Orle Gniazdo Hucisko
« Odpowiedź #22 dnia: 31 Października 2010, 16:03 »
ifonka18
Czytaj najpierw uwaznie moje zastrzezenia. Podzielilam sie nimi, w przetrodze kolejnym młodym parom. Wyraznie napisalam, ze limuzyne wypozyczylismy bez limitu kilemtrow i tak jest w umowie, adresy i trasa byla wczesniej uzgodniona, wiec zdziwilo mnie doliczenie 200zl do rachunku, z powodu wiekszego zuzycia paliwa. Oplata ZAIKS - jesli jest, to powinnam miec to rowniez wpisane w umowe. Tymczasem wydzwaniano do mnie w piatek dzien przed uroczystością, ze jakoby muszę uiscic tęze opłatę. Wyobrazcie sobie, ze dzwonilam do ZAIKSU i poinformowalam sie, ze oplate pokrywa organizator czyli Hucisko. Dowiedzialam sie rowniez, ze tydzien przed naszym weselem, w Orlim pojawila sie kontrola z Zaiksu, wyszlo ze Orle oplaty nie uiscilo i dostalo karę.
Nie podoba mi sie takie podejscie do sprawy osob, ktore zawodowo zajmuja sie organizacja podobnych imprez.
Dwoch moich pozostalych zastrzezen chyba nie musze komentowac.

Opinia jest opinia i kazdy ma prawa miec swoja.