Autor Wątek: Gdzie sie podziali :?:  (Przeczytany 11255 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline demka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9604
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25 grudnia 2005
Gdzie sie podziali :?:
« dnia: 30 Listopada 2005, 22:15 »
Powiem szczerze, że bardzo przywiązałam się do tego forum....Przede wszystkim przywiązałam się do ludzi, którzy je współtworzą :D Dlatego bardzo jest mi smutno, że ludzie powoli się wykruszają z forum... Długo tutaj nie zaglądają...

Marzena, Maja, Tajusia, Olimpx, Mariolka, Aniac, Davyjohn, Martulka, Violka, Aureliah, Pszczólka, Małgosiadd, Aśka, Madziula22, Didi, Merkunek, Magda Sz, Agami...i jeszcze wiele innych kobietek i mężczyzn, których nie wymieniłam...gdzie jesteście :?: co u Was słychać :?: Dlaczego nas nie odwiedzacie :?:

Mam nadzieję, że nas nie będzie tutaj ubywać, ale przybywać...
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline Marta

  • phpBB Moderator
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3868
Gdzie sie podziali :?:
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Listopada 2005, 23:00 »
Racja Demka to co napisałaś. Ale jest jeszcze kilka dziewczyn, które zniknęły przed samym ślubikiem, choć wcześniej uczestniczyły w życiu forum i nawet swojej relacji nie opowiedziały m.in. Bujolka, Martusia&Tomuś i inni. Może jest to spowodowane tym, że My forumkowicze nie złożyliśmy im życzeń przez niedopatrzenie oczywiście? Sama nie wiem? :roll:



Relacja i fotki z naszego pięknego dnia:
https://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?t=4077

Offline Julia
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2755
Gdzie sie podziali :?:
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Listopada 2005, 23:07 »
No cóż, większość mężatek znika z tego forum prędzej czy później lub też bardzo ogranicza swoją na nim obecność. Tak to juz jest, że kiedy zaliczymy ślub i wesele to ta tematyka przestaje nas interesować. Poza tym brakuje czasu na odwiedzanie forum, ale też i chęci. Jedni znikają-inni się pojawiają :D . Jak to w życiu.

Offline Molunia

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 785
Gdzie sie podziali :?:
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Listopada 2005, 23:12 »
Tak tak potem emocje już przechodzą i nie każdy potrzebuje wracać do tej tematyki są tez tacy co uwielbiają cały czas wspominac tamten dzień i czesto o tym rozmawiać a znam wielu z tego forum ...  :D  fajnie, że te osoby są bo przede wszystkim one wiele moga pomóc


Offline agulkaaa
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 8211
  • Płeć: Kobieta
  • MISIO 13.05.2007, MACIUŚ 21.10.2009
Gdzie sie podziali :?:
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Listopada 2005, 23:41 »
wic mogę powiedzieć co u Aniac
mieszka w Holandii i chyba maja kota od niedawna
skończyła studia w czerwcu ( cwaniara zribiła 2 lata w ciągu 1 a miała się bronić ze mna w marcu))


btw
ja tu będe zagląć po słubie pzrecież jest jeszcze tyle spraw do opowiedzenia m.in dzieci hehehhe
ej ekipa (fajowa zresztą) nie wykruszać się po ślubie :skacza:

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Gdzie sie podziali :?:
« Odpowiedź #5 dnia: 1 Grudnia 2005, 00:17 »
ślub to tylko etap w życiu.. dziewczyny przychodzą i odchodzą... tak już jest...

nie twierdzę,że sama będę dożywotnio na tym forum.. pewnie sama w natłoku pracy i zajęć rodzinnych coraz rzadziej będę tu zaglądać.. podobnie jak większość z was(pomijając sylvi i zibiego)....

jak do tej pory czuję się tu dobrze.. i niech tak zostanie......
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline didi

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 627
  • Płeć: Kobieta
Gdzie sie podziali :?:
« Odpowiedź #6 dnia: 1 Grudnia 2005, 11:39 »
Ja protestuję !!!! ja nigdzie nie odeszłam ja po prostu na zdrowiu ostatnimi czasy trochę nie domagam :cry:  a i w pracy urwanie głowy ciągle tylko kursuję Monachium-Szczecin-Warszawa i tak w kółko ale obiecuje ze jak skończy się ten szalony rok to stale będe sie udzielać 8)

I to nieprawda że tracimy zainteresowanie tematem tylko po slubie to dochodza rózne inne obowiązki :wink:

Ja napewno nie zrezygnuje z formum bo bardzo tu wszystkich polubiłam a sluby to moje hobby od kołyski( takie małe zboczenie :mrgreen: )
Bezwarunkowo kocham tylko zwierzeta bo ludzie czasami mnie wkurzają !!!!

Offline anka24

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 888
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.07.2006
Gdzie sie podziali :?:
« Odpowiedź #7 dnia: 1 Grudnia 2005, 14:00 »
Cytat: "agulkaaa"
ej ekipa (fajowa zresztą) nie wykruszać się po ślubie

ja na pewno bede tutaj po 15.lipca :wink: uzależniłam sie od forum i chyba tak juz zostanie  :luzak:


Offline Sylvi

  • Administrator
  • maniak
  • *****
  • Wiadomości: 2118
  • Płeć: Kobieta
Gdzie sie podziali :?:
« Odpowiedź #8 dnia: 1 Grudnia 2005, 19:24 »
oby więcej takich uzależnionych  :mrgreen:

Offline Violka

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 337
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27.08.2005
Gdzie sie podziali :?:
« Odpowiedź #9 dnia: 1 Grudnia 2005, 20:31 »
Ja wbrew pozorom odwiedzam forum codziennie tylko że rzadko zabieram głos, ale śledzę wszystko co tu się dzieje uważnie.
A moim hobby jest oglądanie sukien ślubnych i tych waszych i tych do sprzedania (chociaż już mi nie potrzebna)
Pozdrawiam wszystkich  :D


Offline demka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9604
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25 grudnia 2005
Gdzie sie podziali :?:
« Odpowiedź #10 dnia: 1 Grudnia 2005, 21:03 »
Cieszę się, że chociaż dwie "zaginione" sie odezwały :D Dziękuję dziewczyny...
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline asia

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 9607
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2005r.
Gdzie sie podziali :?:
« Odpowiedź #11 dnia: 1 Grudnia 2005, 22:03 »
Ja też nadal zaglądam i zagladać będę  :D  Zniknęłam niedawno na troszkę, ponieważ nie miałam dostępu do internetu....ale już mam  :D

Offline asiek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4156
  • data ślubu: 14.08.2004
Gdzie sie podziali :?:
« Odpowiedź #12 dnia: 2 Grudnia 2005, 22:30 »
Demka, wiesz, że ostatnio o tym samym pomyślałam??? Owszem, przyznaję,że należę do tych osób co rzadziej tu zaglądają, ale nadal to robię. Nie zawsze sie udzielam, bo widzę, że np nie ma takiej potrzeby,ale jednak tu bywam.Bardzo lubię tu zaglądać.
Tak się rozrosło to forum, że czasami się gubię w tych nowych osóbkach  :oops:  :oops:
Ale to,że po ślubie przychodzą inne obowiązki, to prawda... Człowiek biega, lata, jest zaobsorbowany czymś innym i niestety czasami tu wcale nie zgaląda.... Szkoda, ale chyba musimy się z tym pogodzić. Może się kiedyś odezwą??

Offline demka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9604
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25 grudnia 2005
Gdzie sie podziali :?:
« Odpowiedź #13 dnia: 2 Grudnia 2005, 22:36 »
Cytat: "asiek"
Demka, wiesz, że ostatnio o tym samym pomyślałam???


Cytat: "asiek"
Może się kiedyś odezwą??

nie wymagam od nikogo żeby przebywał tutaj codziennie...ale chciałabym żeby chociaż raz na jakiś czas napisał co u niego słychać, co się dzieje, co sie zmieniło...Smutno mi gdy traci się kontakt z kimś kto był Ci bliski (nawet wirtualnie) a wszystkie Was traktuję jak bliskie mi osoby...dlatego dzieczyny i chłopaki piszcie co u Was...
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline Madzialena

  • Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2207
  • Płeć: Kobieta
  • Aniołek [*] 16.01.2009
  • data ślubu: 17.09.2005r.
Gdzie sie podziali :?:
« Odpowiedź #14 dnia: 3 Grudnia 2005, 17:56 »
Ja sądzę, ze Merkunek, Pszczółka i Martulka nie zaglądają tu za często, lub czytają a nie piszą, z powodu maleństwa  :lol:
 Nie wiem, która jest w którym miesiącu ciąży, a która juz urodziła... ale moze ODPUKAC :!:  mają kłopoty zdrowotne,  moze mało czasu, moze jakies remonty w domu, przemeblowania itp..  teraz dzieciaczki są dla nich najważniejsze... :lol:  nawet jesli są jeszcze w brzuszku  :mrgreen:



Offline asiek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4156
  • data ślubu: 14.08.2004
Gdzie sie podziali :?:
« Odpowiedź #15 dnia: 3 Grudnia 2005, 20:33 »
Madzialena, z tym się zgadzam, co piszesz.Ja pewnie niedługo również przestanę tu zaglądać, albo jeszcze rzadziej :)

Offline Taptusia1
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 110
Gdzie sie podziali :?:
« Odpowiedź #16 dnia: 5 Grudnia 2005, 23:39 »
No a poza tym- nie ukrywajmy- mamy tu niby dział bebikowo ale on się dopiero rozwija, jest kilka forum typowo o tematyce ciąży, porodów i ogólnie dzieciaków i dziewczyny poprostu mogą wchodzić tam żeby poszukać jakiś informacji itp a dla nas mają już troche mniej czasu:(

Offline demka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9604
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25 grudnia 2005
Gdzie sie podziali :?:
« Odpowiedź #17 dnia: 6 Grudnia 2005, 08:13 »
Cytat: "Taptusia1"
i dziewczyny poprostu mogą wchodzić tam

Taptusia mi chodziło o to, że nie widzę ich na forum... A tak bardzo się stęskniłam...
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline Taptusia1
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 110
Gdzie sie podziali :?:
« Odpowiedź #18 dnia: 6 Grudnia 2005, 23:07 »
No tak, rozumiem. I dlatego napisałam że mogą wchodzić na inne forum o nas już- niestety zapominając.
________________________


Offline Sophia
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 454
Gdzie sie podziali :?:
« Odpowiedź #19 dnia: 7 Grudnia 2005, 21:34 »
ja też podczytuje forum, trochę rzadziej mam czas na pisanie. przed ślubem człowiek pochłonięty jest tylko przygotowaniami, tylko tym żyje, potem wraca rzeczywistość i jest już znacznie mniej czasu na przyjemnosci. Ale nadal uwielbiam tematykę ślubną no i nadal kocham ślubne kiecki :serce:  :mrgreen: Demka, Twoje "..dni do" śledzę uważnie, aczkolwiek wątek rozwija się w takim tempie, ze czasami nie nadążam :wink:



Offline Marzena
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 293
Gdzie sie podziali :?:
« Odpowiedź #20 dnia: 11 Grudnia 2005, 20:45 »
O jak milo , ze ktos o mnie pyta i pamieta :D  :D  :D
Wiec pozdrawiam serdecznie  :)  zyje :lol: ale mam bardzo malo czasu remonotawalam mieszkanie, robilam Oli pokoik i ucze sie namietnie angielskiego  :D Dlatego tez zagladam bardzo rzadko na forum :(
Dzieki Moni dowiedzialam sie ze minelo nam polrocze bo nawet nie zauwazylam  :)

Pozdrawiam jeszcze raz i obiecuje zagladac czesciej :)

Offline Marta

  • phpBB Moderator
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3868
Gdzie sie podziali :?:
« Odpowiedź #21 dnia: 11 Grudnia 2005, 21:55 »
Cześć Marzenko cieszę się, że się odezwałaś. :)



Relacja i fotki z naszego pięknego dnia:
https://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?t=4077

Offline demka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9604
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25 grudnia 2005
Gdzie sie podziali :?:
« Odpowiedź #22 dnia: 12 Grudnia 2005, 09:04 »
W końcu powracają do nas "starzy użytkownicy" forum :D Jestem bardzo zadowolona...napiszcie chociaż raz na jakiś czas, że wszystko jest OK
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Gdzie sie podziali :?:
« Odpowiedź #23 dnia: 12 Grudnia 2005, 10:38 »
marzenkę mam na gg.. razem przygotowywałyśmy się do ślubu.. nawet tego samego dnia slubowałyśmy.. a teraz przypominam jej ile czasu "męczy się" z męzusiem  :wink:  :mrgreen:
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline Tajusia

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2534
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.09.2005
Gdzie sie podziali :?:
« Odpowiedź #24 dnia: 14 Grudnia 2005, 14:05 »
Witam! :D
Zgłaszam sie do listy obecności :D :D :D

Przyznaję bez bicia że od ślubu rzadko się udzielam (jednak od czasu do czasu coś tam napiszę), ale stanowczo nie zapomniałam o Was (bo po prostu nie da się  :serce: ) poza tym zmieniłam miejsce zamieszkania i dostałam pracę w Pile w Philipsie i urządzamy sie z mężem w tymczasowym mieszkanku (ale za to wreszcie sami!!!) a bezpośrednią przyczyną jest po prostu brak internetu w domciu ale mam nadziejkę że od nowego roku juz napewno bedzie (HURA) i wtedy znów tu zagoszczę :) Przez ten okres 8 na 10 razy jak mam dostęp do internetu to tu zaglądam ale częsciej jako gość (na chwilke przejrze kto tam mial juz swoj dzien i relacje oraz regularnie sprawdzam stan bobasków  :wink: )

Pozdrawiam wszystkich Bardzo Fajnych Forumowiczów  :jupi:
"...Jest na ziemi jedno moje małe miejsce, gdzie poza biciem serca nie liczy się NIC więcej..."

Offline Agnieszka32

  • phpBB Moderator
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1410
Gdzie sie podziali :?:
« Odpowiedź #25 dnia: 14 Grudnia 2005, 14:10 »
Tajusia, świetnie, że wszystko Wam się tak układa....oby tak dalej (nie zapeszać :wink:  :D


Offline Sylvi

  • Administrator
  • maniak
  • *****
  • Wiadomości: 2118
  • Płeć: Kobieta
Gdzie sie podziali :?:
« Odpowiedź #26 dnia: 14 Grudnia 2005, 14:13 »
Tajusia witaj    :przytul:  
Tak się cieszę, że kolejna osoba się odzywa!!! no i że on nas nie zapominacie  :Serduszka:  !
Gratuluję nowej pracy, domku i czekamy na mieszkaniowe stałe łącze  :chat:  
Uściski!!!  :uscisk:

Offline demka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9604
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25 grudnia 2005
Gdzie sie podziali :?:
« Odpowiedź #27 dnia: 14 Grudnia 2005, 14:30 »
Cytat: "Sylvi"
Tak się cieszę, że kolejna osoba się odzywa!!!

ja również się cieszę...super, że wszystko Wam się układa...z niecierpliwością czekam na to, aż będziesz miała neta w domku :D Tymczasem trzymaj się :D
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline asiek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4156
  • data ślubu: 14.08.2004
Gdzie sie podziali :?:
« Odpowiedź #28 dnia: 14 Grudnia 2005, 23:24 »
Przyznam się szczerze, że ja akurat żadnych innych forum (nawet o tematyce ciążowej itp) nie odwiedzam. Bo zwyczajnie nie odczuwam takiej potrzeby. Wszystko co powinnam wiedzieć, wiem od lekarza, moich kochanych przyjaciółek-mam i ze szkoły rodzenia oraz literatury. Zaglądam tylko tutaj, bo tutaj przynajmniej czuję się jak wśród "swoich"  :oops:  :lol:  A czy inne przyszłe mamusie zaglądaja na inne forum, to nie wiem.Ale wydaje mi się, że to zwyczajnie brak czasu(mamy teraz tyle na głowie) albo po prostu brak możliwości spokojnego siedzenia przy komputerze. Za długo nie można, a poza tym - nie jest wygodnie  :D
Pozdrawiam i witam koleżanki, które się odezwały!!!

Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Gdzie sie podziali :?:
« Odpowiedź #29 dnia: 15 Grudnia 2005, 08:18 »
Ja protestuję  :!:
Ja też tu zaglądam, co prawda teraz znacznie rzadziej ale zaglądam  :mrgreen:
Forum bardzo się zmieniło i przyznam, że tak jak na początku cieszyła mnie jego "inność", tak teraz troszkę mi smutno, że upodabnia się do innych o tej samej tematyce  :roll:
Czytam, co kto pisze i odpowiadam na prywatne wiadomości bo takowe też dostaję  :lol:
U mnie cały czas przepychanki rodzinne więc data przeprowadzki znacznie się przesunęła. Cóż cieszymy się, że możemy przynajmniej na sobie polegać  :jupi:
W pracy awansowałam i mam teraz więcej obowiązków, poza tym kończę kolejną już szkołę i to też zabiera mi mój cenny czas  :?
Temat wesela z mojej strony jest chyba wyczerpany-gdyby było inaczej na pewno się "udzielę"
Pozdrawiam wszystkie przyszłe i gratuluję już zamężnym forumkom   :Serduszka: