Autor Wątek: już za rok wesele...  (Przeczytany 3387 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline khadija

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 590
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22.V.2010
już za rok wesele...
« dnia: 15 Maja 2009, 21:42 »
Witam wszystkich!!!!na forum jestem "świeżynką" i dopiero ogarniam co i jak:)Cieszę się,że mogę poznać ludzi, którzy są w temacie i przygotowują się do tego wielkiego dnia.  Nasz ślub odbędzie się 22 maja nast. roku w Stargardzie Szcz. ,wesele natomiast w Hotelu Wenus w Kobylance. Nie mamy jeszcze zespołu,bo niestety polecany zespół PRESTO ze Stargardu ma zajęty termin.  Jutro jedziemy z przyszłym mężulkiem załątwić kościół(czego się najbardziej obawiam). . . Obawiam się braku terminu na maj(bo komunie),no i chodzi jeszcze o możliwość brania ślubu w innej parafii niz jesteśmy zapisani.  Ja jestem znad morza i moja parafia jest daleko,w parafii narzeczonego też nie chcemy mieć saktamentu, chcemy zupełnie inny kościół i pewnie będzie dużo zalatwiania,papierków(zaswiadczen)itp buuuu. . . . Aż mnie skręca!!!Jutro się okaże,dam znać:)Pozdarwiam

Offline nnniuniek

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 248
  • Płeć: Kobieta
Odp: już za rok wesele...
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Maja 2009, 00:42 »
 :hello:
witaj na forum!


Offline werka23

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6124
  • Płeć: Kobieta
  • Dwa serca przez miłość połączone stały się jednym
  • data ślubu: 14.02.2009 15.05.2010 :i_love_you:
Odp: już za rok wesele...
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Maja 2009, 09:46 »
wow... kolejna majówka i to tydzień po mnie  :hello: :hello: a witam witam

Offline zabawex
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2128
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 9.10.2010
Odp: już za rok wesele...
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Maja 2009, 10:16 »
Cześć khadija :hello:

My tez będziemy mieć wesele w Wenus, tyle że w październiku 2010. Liczę, że będziemy wymieniać się spostrzeżeniami, a po weselu zdasz mi szczegółową relację z organizacji i przebiegu  :na_ucho:
Nie przejmuj się terminem ślubu w związku z komuniami. Ślub będzie w sobotę a komunie są w niedzielę, a będziesz miała już ładnie udekorowany kościół ;)
Co do formalności ze ślubem w innej parafii to też się ich trochę obawiam, zwłaszcza że mój proboszcz jest raczej tradycjonalistą, do tego nieugiętym, więc może stwierdzić że wydziwiam,ale staram się nastroić do całej sprawy pozytywnie.
Pozdrawiam

Offline aagatkaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4044
  • Płeć: Kobieta
Odp: już za rok wesele...
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Maja 2009, 10:41 »
Witaj Khadija :-*
Ja również pochodzę ze Stargardu! ;D
A o hotelu Venus dużo pozytywnego słyszałam!:)
Bardzo fajne miejsce :)
Życzę powodzonka!
Pozdrawiam ;)

Offline khadija

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 590
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22.V.2010
Odp: już za rok wesele...
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Maja 2009, 23:30 »
Kochana Zabawex oczywiście,że dam znać co i jak:)po to TU wszystkie jestesmy:)W poprzedni weekend byłam w Stargardzie oglądać kościoły aby wybrać miejsce zawarcia sakramentu,powiem wam dziewczyny,że jak znalazłam sie w kościele na oś. Chopina wiedziałam,ze to to miejsce!!!! ;)Do tego przemiły Ksiądz,który wytłumaczył Nam jak mamy się do wszystkiego zabrać(tz. papierologia:))Zaświadczeń z naszych macierzystych parafii jeszcze nie mamy(pewnie będzie walka znając Naszych proboszczów). Kapela nadal w toku poszukiwań. . . . Kamerzysta prawie już jest:)Sesje zdjęciową zdecydowaliśmy robić u Foto-Krystyny w Stargardzie. Wymarzona suknia już w zamyśle jest,teraz muszę znaleźć krawcowa,która mi ją uszyje(bo w Polsce jej nie ma-niestety)oto ona: hxxp: www. maggiesottero. com/dress. aspx?style=A3298
Pozdrawiam wszystkie przyszłoroczne 'małżowinki"

Offline nnniuniek

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 248
  • Płeć: Kobieta
Odp: już za rok wesele...
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Maja 2009, 16:27 »
bardzo ładna suknia, tylko ten czarny pasek....ja bym sobie może zmieniła kolor pasku może na biały albo ewentualnie kremowy  ;)


Offline aga.kwa
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 89
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2010
Odp: już za rok wesele...
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Maja 2009, 23:07 »
 :hello: witaj khadija na forum

Offline wiśniowa

  • forumowy
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9444
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.05.2009
Odp: już za rok wesele...
« Odpowiedź #8 dnia: 20 Maja 2009, 23:39 »
khadija witaj na forum  :hello:

piękna suknia... jeszcze takiej nie widziałam... a ten czarny pasek jak najbardziej pasuje, dodaje sukni pazura  ;)

Offline khadija

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 590
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22.V.2010
Odp: już za rok wesele...
« Odpowiedź #9 dnia: 24 Maja 2009, 20:21 »
Super,że się Wam podoba. Nad pasem się zastanawiam. . . . raczej zmienię go na bordo:)

Offline julenka

  • * * * * *
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3592
  • Płeć: Kobieta
Odp: już za rok wesele...
« Odpowiedź #10 dnia: 25 Maja 2009, 14:15 »
khadija witaj na forum :)