Autor Wątek: Garnitur  (Przeczytany 5192 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline monic_
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.05.2009 :)
Garnitur
« dnia: 25 Marca 2009, 07:51 »
Hej, gdzie w Bydgoszczy jest najlepszy wybór garniturów? Gdzie warto wejść, a co lepiej omijać szerokim łukiem? :)

Offline Agape007
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24.04.2009
Odp: Garnitur
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Marca 2009, 10:38 »
My kupiliśmy w Der Red (koło Kredensu). Obsługa bardzo miła i profesjonalna. Ceny.... Hmmm... Od 300 zł w zwyż - zaznaczam, że garnitury tam są dwuczęściowe.

Offline ska
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 175
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25-04-2009
Odp: Garnitur
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Marca 2009, 11:18 »
my tez w der der ale na wojska polskiego, tutaj zmiejszą, wydłużą, skrócą-wszelkie poprawki :), tanio i jest promocja teraz :)


Offline japcio

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 23884
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2009
Odp: Garnitur
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Marca 2009, 12:01 »
Też słyszałam wiele dobrego o Der Red. Ale nie wiem, czy moje Kochanie skorzysta z ich usług, bo jego przyszły szwagier otwiera niedługo sklep z garniturami w centrum Bydgoszczy :) i zapewne dostanie rabat :)

Offline nikaa

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 279
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22.08.2009
Odp: Garnitur
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Marca 2009, 12:13 »
Ja również polecam DarRed;) Męska cześć mojej rodziny kuuje tam garnitury i zawsze sa zadowoleni;) i jak sie kupuje garnitur ze wszystkimi dodatkami to jest rabat;) moj narzeczony tez tam bedzie kupowal ubiór na slub;)

Offline aagaaz

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 29.08.2009
Odp: Garnitur
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Marca 2009, 17:54 »
Chyba też się tam wybiorę z moim narzeczonym ...
Może coś znajdziemy dla niego.

Offline monic_
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.05.2009 :)
Odp: Garnitur
« Odpowiedź #6 dnia: 31 Marca 2009, 09:40 »
No my w końcu zdecydowaliśmy się na goldyn szyk :) Wyszlo troche drozej niz der red czy np firmy malibu na dlugiej, ale za to moj nazeczony jest bardzo zadowolony i wyglada naprawde fajnie :)
Tak wiec dziekuje za pomoc :)

Offline remlin
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 22 sierpnia 2009
Odp: Garnitur
« Odpowiedź #7 dnia: 31 Marca 2009, 18:19 »
Czesc. Ja tez kupilem garnitur w gołdyn szyk. Moze mamy ten sam :)
Pozdrawiam

Offline nataliaxp
  • ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6573
Odp: Garnitur
« Odpowiedź #8 dnia: 31 Marca 2009, 22:55 »
My wlasnie dzisiaj kupilismy garnitur w DerRed :) Na Wojska Polskiego bo szyjemy go na miare :)
Bardzi serdecznie polecam ten salon, wlasnie na Wojska Polskiego jest chyba najwiekszy wybor, maja tam dwa pietra i same garnitury :)

Buziaki  :-*

Offline carollaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5375
  • Płeć: Kobieta
Odp: Garnitur
« Odpowiedź #9 dnia: 1 Kwietnia 2009, 07:34 »
Chyba też się tam wybierzemy. Na razie podobały nam się gajerki w Malibu na Długiej.
A czy bez różnicy do którego Der Red się pójdzie? Wybór ten sam, cyz różnią się znacznie te salony?

PS. Z doświadczeń koleżanek odradzono mi salony Sunset Siuts (swoją drogą na innych wątkach też pojawiły się negatywne wypowiedzi co do tej firmy).



Offline japcio

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 23884
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2009
Odp: Garnitur
« Odpowiedź #10 dnia: 1 Kwietnia 2009, 07:44 »
Natalio, a jak długo czekacie na uszycie garniaka? I ile płacicie? pozdrawiam :)

Offline nataliaxp
  • ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6573
Odp: Garnitur
« Odpowiedź #11 dnia: 1 Kwietnia 2009, 12:29 »
Japcio, kochana ....

Wczoraj zamawialismy.
Pierwsza przymiarka 15 maja
Druga 22 maja
Odbiór 29 maja :)
Koszty sa takie (akurat naszego stroju)
garnitur 530zl (koszt garnituru na miare bo jesli kupisz gotowy ze sklepu to chyba 480zl)
kamizelka + krawat 210 (??) napewno cos ponad 200
koszula 125 chyba - kurcze nie pamietam
buty 299zł
pasek 70zł
spinki gratis, (ale kosztowaly 59zł)

W kazdym razie na jego ubiór wydalismy  jakies 1300zł
Jezeli moje obliczenia nie daja sumy 1300 to gdzies sie walnełam  ;D

Jezeli chcecie na miare garnitur to w piatek od 15-17 jest na Wełnianym Rynku krawcowa i wtedy miare pobiera a wczoraj krawcowa byla na Wojska Polskiego :) Ale na przymiarki umówilismy sie na Wełnianym Rynku bo tak nam lepiej dojechac :)

Ahaaaaa ..... I co najwazniejsze !!
W tej chwili zbieraja zamówienia i odbor jest w maju. W lipcu szwalnia jest nieczynna wiec to jest ostatni dwonej zeby zapisac sie na szycie garnituru bo podejrzewam ze za chwile beda zbierac zamowienie na czerwiec i to bedzie koniec do sierpnia !!
Jesli gdzies indziej kupujecie garniutur lepiej sie upewnic kiedy musicie go zamowic zeby nie bylo ze akurat szalnia bedzie nieczynna.

Ahaa i jeszcze jesli upatrzeliscie sobie jakies material do garniutu to odrazu zapytajcie czy jest on jeszce w szwalni poniewaz jest tsraszny natłok szycia na miare i bardzo czesto materialy koncza sie z dnia na dzien !! Tak wlasnie bylo u nas tego materialu z ktorego bedzie garniutu P juz nie mam, wczoraj zarezerwowano tylko na nasz garniut i koniec !!

Takze naprawde pochodzcie i popytacie zeby nie przegapic terminów :)

UUuuuuuuuu ale tasiemiecccccccccc - ale mam nadzieje ze troszke pomogłam  :-*

Buziaki  :-*

Offline japcio

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 23884
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2009
Odp: Garnitur
« Odpowiedź #12 dnia: 1 Kwietnia 2009, 14:16 »
Pomogłaś i to bardzo :) Już skopiowałam i wysłałam mailem do mojego narzeczonego :) Na Wełniany Rynek ma rzut beretem, więc go wygonię w piątek. Wielkie dzięki :)

Offline nataliaxp
  • ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6573
Odp: Garnitur
« Odpowiedź #13 dnia: 1 Kwietnia 2009, 17:56 »
Ciesze sie, ze pomogłam :)

Polecam sie na przyszłość  ;D

Buziaki  :-* :-* :-*

Offline ska
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 175
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25-04-2009
Odp: Garnitur
« Odpowiedź #14 dnia: 1 Kwietnia 2009, 23:30 »
W der redzie są także tańsze koszule i krawaty. A co najważniejsze, że na wojska polskiego bea problemu dopasują garnitur-mój mężczyzna ma szerokie barki i wąskie nogawki- trudno dobrać odpowiednio leżący garnitur. A na wojska babeczka prawie zupełnie go przerobiła- dała, do przeróbki- zwęziła nogawki, w brzuchu, bez marudzenia :). A jak się kupuje dużo polecam poprosić o jakis rabat :). Mój mężczyzna ma już 3 garnitur z tego sklepu i polecam, dobry gatunek. a co jest jeszcze kolejnym plusem to po jak np. roku ktoś schudnie albo przytyje to przerobią garnitur i to za niewielką opłatą :))