Autor Wątek: dla odmiany pan mlody  (Przeczytany 2881 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline anulla_p

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6506
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27-06-09
dla odmiany pan mlody
« dnia: 17 Marca 2009, 22:54 »
Zwracam się z gorącą prośbą pomóżcie.... :Placz_1: Moja sukienka będzie turkusowa, garnitur przyjmijmy, ze stalowy. Informacja pomocnicza jest taka, ze wszystkie dodatki moje, sala i zaproszenia są srebrno niebieskie. Jaki proponujecie kolor koszuli i krawatu, bo biały zdecydowanie odpada, bo on nie da się ubrać w białą koszulę, poza tym nie wygląda w bieli dobrze. Jestem totalnie zdezorientowana, :mdleje: błagam doradźcie mi coś. Myślałam o krawacie w kolorze srebra ale dalej nie mam pojęcia co do koszuli. Wszystkie teorie i wariacje mile widziane  :Daje_kwiatka:



Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Odp: dla odmiany pan mlody
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Marca 2009, 09:46 »
Ja bym sie pokusiła o delikatny róż ale taki bardzo delikatny


Offline anulla_p

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6506
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27-06-09
Odp: dla odmiany pan mlody
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Marca 2009, 17:04 »
ja naprawdę sama nie wiem, myślę już nad tym drugi tydzień.  :drapanie: Chyba tak jak radzisz kupie ten róż i coś jeszcze i wtedy może decyzja będzie łatwiejsza? Ktoś jeszcze chętny udzielić porady? ???



Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Odp: dla odmiany pan mlody
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Marca 2009, 09:13 »
Jeszcze z błekitem można spróbować :drapanie:


Offline mk.mika
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1781
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 6 czerwca 2009
Odp: dla odmiany pan mlody
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Marca 2009, 11:05 »
Skoro garnitur stalowy a dodatki srebrne, to może być również bardzo jasny szary kolor koszuli i krawat w kolorze garnituru np. stalowy. Albo kamizelka i krawat wtedy w kolorze srebra jak koszula szara.
Może wklej zdjęcie sukienki, wtedy łatwiej będzie dobrać kolory, bo turkus turkusowi nie równy.


Moje oczy są nadal zielone w moim oknie wciąż kwitnie nadzieja

RELACJA

Offline anulla_p

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6506
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27-06-09
Odp: dla odmiany pan mlody
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Marca 2009, 14:34 »
 :koncert: :Swiety: kolor jest jak pomiędzy jednym emotkiem a tym perkusistą ale to i tak każdy ma inny komputer i inny monitor  i kolory nie będą wierne. No właśnie zdjęcia sukienki się zawieruszyły przy zmianie ostatnio komputera. Dzięki za podpowiedzi.



Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera