Autor Wątek: drinki, barman  (Przeczytany 9954 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Daynaher
  • Gość
drinki, barman
« dnia: 19 Października 2005, 12:06 »
wczoraj udalo sie juz podpisac umowe z barmanem, podal nam liste wodeczek i reszty skladnikow.

czy ktoras z was tez zamowila sobie barmana ? z ciekawosci mozecie podac jakie rodzaje wodek wam polecal ?

Offline Agnieszka32

  • phpBB Moderator
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1410
drinki, barman
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Października 2005, 12:17 »
To zależy ile pieniędzy możesz i chcesz w to zainwestować. Tak, żeby robić dobre i atrakcyjne wizualnie drinki przydałoby się mieć wódkę, whisky, gin, malibu, campari, ze dwa kolorowe likierki (curacao i jeszcze jakiś), grenadina albo inny kolorowy syrop i bajerki typu wisienki itp...no i oczywiście soki i zimne napoje.
Nie wiem, co powie na to ten Wasz barman, ale osobiście nie polecam kupowania drogich, markowych wódek, whisky....w drinku te niuanse wyróżniające konkretne marki i tak nie są do wyczucia. Nie potrzeba markowych alkoholi, by robic doskonałe drinki. :)


Daynaher
  • Gość
drinki, barman
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Października 2005, 12:18 »
wiadomo, ze jak juz inwestujemy w barmana to tak zeby byly fajne efekty :)

Offline demka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9604
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25 grudnia 2005
drinki, barman
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Października 2005, 12:30 »
My barmana nie zamawialiśmy.
Cytat: "Agnieszka32"
Tak, żeby robić dobre i atrakcyjne wizualnie drinki przydałoby się mieć wódkę, whisky, gin, malibu, campari, ze dwa kolorowe likierki (curacao i jeszcze jakiś), grenadina albo inny kolorowy syrop i bajerki typu wisienki itp...no i oczywiście soki i zimne napoje.

Zgadzam się z Agą i podobnie jak ona twierdzę, że nie musza to yc super markowe alkohole. Pochodź po sklepach może znajdziesz książkę z drinkami, które chciałabyś podać u siebie na weselu. A co polecal Wam Wasz barman :?: Jakieś konkretne propozycje :?:
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline Agnieszka32

  • phpBB Moderator
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1410
drinki, barman
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Października 2005, 08:34 »
Cytat: "Daynaher"
wiadomo, ze jak juz inwestujemy w barmana to tak zeby byly fajne efekty


Pewnie, że tak, to jest akurat oczywiste. Tylko, żeby osiągnąć fajny efekt, to nie trzeba używać whisky marki np. "Ch...Regal", tylko można zastosować do drinków inną, tańszą whisky. Nie mówie tu o kupowaniu najtańszych, dostępnych na rynku alkoholi, tylko o tym, że w drinkach nie jest to aż tak istotne. Czasami można mieć znakomity gin a spaprać drinka tonikiem. Ja osobiście na to zwracałabym na to większą uwagę: dobre soki, cole, toniki itp.


Daynaher
  • Gość
drinki, barman
« Odpowiedź #5 dnia: 31 Października 2005, 19:39 »
wodeczka do barku kupiona, w Czechach wyszlo duzo taniej niz tutaj :)

Offline rajdowka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7240
  • Płeć: Kobieta
drinki, barman
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Września 2006, 15:38 »
Barman to fajne rozwiazanie... w jaki sposob zalatwic to organizacyjnie? tzn macie jakies miejsce za ktorym on stoi itp?

Offline jjusti
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 54
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10 listopad 2007
Odp: drinki, barman
« Odpowiedź #7 dnia: 23 Sierpnia 2007, 12:04 »
Ja również zastanawiałam się nad drink barem ale jak usłyszałam cenę to zrezygnowałam. Pan przyjeżdza ze swoim barem i wszystkim poza alkoholem i napojami i chce 1300 zł czy to nie za dużo?

Offline k_lolus
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 59
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.10.2008
Odp: drinki, barman
« Odpowiedź #8 dnia: 5 Września 2007, 14:43 »
Super pomysł z tym barmanem, ale właśnie jakiego rzędu jest to koszt? bo jeśli faktycznie 1300zł.  to lekka przesada, tym bardziej, ze alkohol trzeba samemu kupić.  Może ktoś ma namiary na kogoś kto tego typu usługi świedczy troszkę taniej? Jeśli tak to poproszę:)

Offline jjusti
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 54
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10 listopad 2007
Odp: drinki, barman
« Odpowiedź #9 dnia: 5 Września 2007, 15:27 »
No właśnie a może ktoś zna barmana który mógłby za mniejszą kwotę robić drinki na weselu?

Offline Olek24
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 15.10.2010
Odp: drinki, barman
« Odpowiedź #10 dnia: 5 Listopada 2009, 09:35 »
U mojej przyjaciółki na weselu byli barmani .  Przez całe wesele zabawiali gości konkursami i zabawami z alkoholem.  Oprócz tego przez cały czas był openbar, że każdy mógł podejść i zamówić sobie dowolnego drinka.  (dla niezorientowanych była karta menu;).  Zrobili także pokaz rzucania butelkami, a o północy - płonące drinki.  Z tego co się orientuję to za obsługę wzięli 800zł
Pozdrawiam!
« Ostatnia zmiana: 5 Listopada 2009, 20:50 wysłana przez ela »

Offline jagoda2206
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19 czerwiec 2010
Odp: drinki, barman
« Odpowiedź #11 dnia: 22 Marca 2010, 22:42 »
Byłam na weselu u koleżanki gdzie byli barmani, powiem szczerze, że byliśmy pod wielkim wrażeniem chociaż nie pierwszy raz widziałam pokaz barmański to to co oni robili w jaki sposób zabawiali gości było niesamowite.  Wszyscy byli zachwyceni, drinki były przepyszne a sposób ich wykonywania . . .  aż trudno opisać :D Był tez oczywiście pokaz barmański, dmuchali ogniem i drinki też płoneły noramlnie szok;)
Dlatego bez wachania zdecydowałam się na nich! będą  i na moim weselu;))) Mogę podzielić się kontaktem bo wiem jak ważny dla mnie i dla Was jest ten jeden jedyny dzień i każdy chce by był wyjątkowy.  to mój mail gonia2206@o2. pl