Autor Wątek: DJ - Marek Bajon lub namiary na DJa  (Przeczytany 4874 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline martina8
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 54
DJ - Marek Bajon lub namiary na DJa
« dnia: 25 Września 2005, 20:11 »
Hej,

czy slyszeliscie opinie na temat DJa, Pana Marka Bajona?

Mozecie polecic jakiegos fajnego dja ze Szczecina?

Pozdrawiam


Offline majaign
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
DJ - Marek Bajon lub namiary na DJa
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Września 2005, 20:36 »
Marka Bajona nie polecamy. Byl pierwszym DJem ktorego chcielismy zamowic, ale nie spodobalo nam sie, ze na spotkaniu z nami przyznal sie, ze nasze wesele bedzie jego pierwszym przez niego prowadzonym, choc jego ojciec mowil, ze juz ma pare takich imprez za soba.  Ostatecznie poprosilismy o djejowanie Artura Szyszkowskiego (jest tu w bazie danych), i byl super! Pod kazdym wzgledem, goraco polecamy!!! Super muzyke wybral, fajnie mowil, bardzo kulturalny i przesympatyczny.

Offline m4recheque
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
DJ - Marek Bajon lub namiary na DJa
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Października 2005, 19:54 »
Witam Państwa, a szczególnie Panią Maję (majaign),

obsługę wesel rzeczywiście dołączyłem do swojej oferty dopiero na wiosnę 2005 roku, a jeżeli chodzi o informację otrzymaną przez Panią Maję od mojego Ojca, to miał On na myśli imprezy podobnego typu, które miałem okazję prowadzić.

Posiadam nagrania wideo z przeprowowadzonych przeze mnie wesel, które teraz pokazuje swoim klientom i nie mam się czego wstydzić.
W przypadku, gdy klienci chcą poznać opinie od Weselników, u których miałem przyjemność prowadzenia imprezy, to przedstawiam im podpisane umowy i podaje kontakt telefoniczny.

A jeżeli chodzi o fakt przyznania się, że do marca br. nie prowadziłem jeszcze wtedy przyjęć weselnych, świadczy tylko o mojej uczciwości.

Dziękuję i Pozdrawiam!
Marek Bajon

Offline Julia
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2755
DJ - Marek Bajon lub namiary na DJa
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Października 2005, 23:44 »
Brawa za szczerość  :brawo_2:

Offline Sophia
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 454
DJ - Marek Bajon lub namiary na DJa
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Października 2005, 22:22 »
widzę, że forum spełnia swoje zadanie :mrgreen: Mało tego, osoby oferujące usługi weselne liczą sie z e-weselem i opiniami jakie się tutaj pojawiają. i o to chodziło :mrgreen:

Cytat: "Julia"
Brawa za szczerość

popieram!!!! no i post bez agresji (za to pan Marek ma dodatkowego plusa)



Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
DJ - Marek Bajon lub namiary na DJa
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Października 2005, 23:29 »
Cytat: "Sophia"
Julia napisał/a:
Brawa za szczerość

popieram!!!! no i post bez agresji



tez przyklasnę.... to mi się podoba....  8)
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline dziubasek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17066
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: .:25.08.2006:.
DJ - Marek Bajon lub namiary na DJa
« Odpowiedź #6 dnia: 27 Listopada 2005, 15:46 »
p.Marek Bajon prowadził wesele mojej szefowej i bardzo fajnie mu to wyszło :) Wszyscy dobrze się bawili! Konkursy bez udziwnień i zboczonych podtekstów... tylko akurat muzyka mi nieco nie odpowiadała...ale z tego co wiem to był "wymysł" Pary Młodej, którzy generalnie nie lubią typowych hiciorów weselnych  :wink: a ja z koleji dobre wesele utożsamiam z dobrą zabawą przy typowych przebojach granych na tę okazję :D

Offline mgucio9

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 32
DJ Wodzirej Janusz Bajon - proszę o opinię!!!
« Odpowiedź #7 dnia: 12 Maja 2006, 12:14 »
Witajcie.
Stoje przed wyborem zespołu na wesele. Oglądałam kilka demo i zastanawiam się czy wybrać J. Bajona czy zespół FENIX. O FENIX już czytałam posty - raczej dobre opinie. Natomiast o DJ Bajon nic nie wyczytalam. Czy ktoś może był na weselu gdzie oni grali. Proszę o opinie.
Pozdrawiam Majka

pozdrowienia dla ooppoonnkkaa, lady_yes, dziubaska, Agutki, szajo, demki, azzurry i merkunka

Offline Ninka
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 14816
  • Płeć: Kobieta
DJ - Marek Bajon lub namiary na DJa
« Odpowiedź #8 dnia: 13 Maja 2006, 17:09 »
Pan Bajon robi miłe wrażenie kulturalnego człowieka. Mileliśmy okazję z nim rozmawiać i nam się spodobał. Jednak...  :roll: nasz kamerzysta i jego koledzy poradzili nam z niego nie korzystać. Dlaczego? Podobno jest za grzeczny, zbyt ułożony, nie potrafi sprośnego dowcipu rzucić, a to jest niezbędne na weselu :P.
A zespół Fenix, hmmm czy to dwaj młodzi panowie :?:

Offline mgucio9

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 32
DJ - Marek Bajon lub namiary na DJa
« Odpowiedź #9 dnia: 13 Maja 2006, 17:31 »
Dzieki Ninka.
My tez odnieslismy takie wrazenie. I rowniez kamerzysta nam ich odradzil. Teraz juz na pewno nie skorzystamy z jego usług. A jeśli chodzi o zespol FENIX, to trzech Panow - sa w bazie.

pozdrowienia dla ooppoonnkkaa, lady_yes, dziubaska, Agutki, szajo, demki, azzurry i merkunka

Offline m4recheque
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
DJ - Marek Bajon lub namiary na DJa
« Odpowiedź #10 dnia: 15 Maja 2006, 16:19 »
Marek Bajon - Witam,  :P  

Jeśli chodzi o wybór wodzireja, to zależy jeszcze kto i jakie ma wymagania - zazwyczaj spotykamy się w klientami, którzy stronią od niesmacznego zachowania i chcą, aby ich wesele zostało poprowadzone w klimacie typowo podniosłym i uroczystym.

Jeśli o mnie chodzi, to wyznaję zasadę, że należy się dostosować do wymagań klientów i zawsze pytam w jakim charakterze chcą mieć poprowadzone wesele - dotyczy to zarówno konkursów i żartów słownych.

Ale jestem za tym, by jednak Para Młoda, nie bała się wyboru niektorych zabaw, które wg Niej są uznawane za obraźliwe, bo przecież Wesele jest po to by się DOBRZE BAWIĆ a nikt na pewno nie będzie zniesmaczony a i troche śmiechu się przyda na sali, jak się słownie pożartuje :D

PS. Oczywiście piszę w swoim imieniu :!:

Marek Bajon

Offline Ninka
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 14816
  • Płeć: Kobieta
DJ - Marek Bajon lub namiary na DJa
« Odpowiedź #11 dnia: 15 Maja 2006, 22:18 »
Cytat: "m4recheque"
Jeśli chodzi o wybór wodzireja, to zależy jeszcze kto i jakie ma wymagania - zazwyczaj spotykamy się w klientami, którzy stronią od niesmacznego zachowania i chcą, aby ich wesele zostało poprowadzone w klimacie typowo podniosłym i uroczystym.


Jest róznica pomiędzy niesmacznym, a sprośnym :) . Nikt przecież nie chce szerzyć wulgaryzmów. Wiadomo, że to podniosła chwila, ale jak na weselu jedna flaszeczka pęknie i druga, to takie małe świństewka same do główki przychodzą i wtedy rolą wodzireja jest wyłapać klimat :D

Offline m4recheque
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
DJ - Marek Bajon lub namiary na DJa
« Odpowiedź #12 dnia: 20 Października 2006, 17:46 »
Cytat: "Ninka"
Pan Bajon robi miłe wrażenie kulturalnego człowieka. Mileliśmy okazję z nim rozmawiać i nam się spodobał. Jednak...  :roll: nasz kamerzysta i jego koledzy poradzili nam z niego nie korzystać. Dlaczego? Podobno jest za grzeczny, zbyt ułożony, nie potrafi sprośnego dowcipu rzucić, a to jest niezbędne na weselu :P.
A zespół Fenix, hmmm czy to dwaj młodzi panowie :?:


Prośba do autorki tego Postu i autorów kolejnych postów - proszę w opiniach pisać, kogo one dokładnie dotyczą - czy Marka Bajona, czyli mojej osoby, czy też Janusza Bajona.

Na podstawie w/w postu i innych postów autorki "Ninka" wynika, że posty dotyczą Janusza Bajona, ponieważ to on współpracuje z innymi zespołami muzycznymi a autorka tego postu poszukiwała właśnie zespołu, natomiast ja - Marek Bajon - pracuje w formie jednoosobowej.

Z góry dziękuję i Pozdrawiam! :D
Marek Bajon

Offline Ninka
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 14816
  • Płeć: Kobieta
DJ - Marek Bajon lub namiary na DJa
« Odpowiedź #13 dnia: 20 Października 2006, 19:00 »
m4recheque, miałam na myśli faktycznie Pana Janusza Bajona :)

Gratuluję Panu tak udanego wejścia w społeczność naszego forum. Nie każdy potrafi być szczery, miły, kulturalny i liczyć się z opiniami naszych foremek :)  oraz kreatywnie z nich korzystać
 BRAWO :brawo:  BRAWO

Offline Ninka
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 14816
  • Płeć: Kobieta
DJ - Marek Bajon lub namiary na DJa
« Odpowiedź #14 dnia: 21 Października 2006, 03:16 »
Cytat: "DJ.Jano"
Kochani
Uważam, że nie można oceniać prezentera muzycznego, gdy człowiek nie był na imprezie, którą prowadził. Niech wypowiedzą się ludzie. którzy mieli z nim doczynienia.

 

Owszem, zgadzam się :) Mimo, że pierwsze  wrażenie jest istotne i się liczy.

Podważę tu swoją wcześniejszą  wypowiedź, znam jednak osobę, któa bawiłą się "pod nadzorem" pana Janusza Bajona i  chwaliła sobie bardzo jego prowadzenie imprezy, niemniej to nie ja byłam uczestnikiem tej zabawy, a owa informacja jest zaledwie zasłyszana ;)

Offline AgataCw

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.08.2010
Odp: DJ - Marek Bajon lub namiary na DJa
« Odpowiedź #15 dnia: 11 Marca 2010, 15:51 »
Witam
Czy po takim długim czasie ktoś jest w stanie napisać mi kilka rzeczy o Panu Marku?? Zaczynam sie na serio obawiać. . . .  Z góry dzięki za informację :)
Pozdrawiam
hxxp: www. suwaczek. pl/cache/5338aadffa. png[/img]

Offline przyszlazona
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1321
  • Płeć: Kobieta
  • SPRZEDAM FIGURKĘ NA TORT I PODUSZKĘ NA OBRĄCZKI
Odp: DJ - Marek Bajon lub namiary na DJa
« Odpowiedź #16 dnia: 12 Czerwca 2011, 11:33 »
ja rowniez poszukuje DJa,ale tylko na poprawiny i najczesciej pojawiaja sie nazwiska Andrzej Ulhurski, Przemyslaw Janaszkiewicz i Artur Szyszkowski, zupelnie nie wiem jak to wyglada cenowo i kogo wybrac, czy ktos cos moze konkretnie powiedziec ? :) z gory dziekuje za info:)

Offline alfine
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24.08.2012
Odp: DJ - Marek Bajon lub namiary na DJa
« Odpowiedź #17 dnia: 1 Listopada 2011, 15:45 »
Witam, pan Marek został nam polecony przez znajomych u ktorych prowadził wesele.  Byli bardzo zadowoleni zarówno z prowadzenia i samej muzyki.  My tez chcemy go wybrać na naszą imprezę na przyszły rok.
Z relacji wiem, że pan Marek prowadzil wesele z młodszym bratem.

Pozdrawiam,
A. L.

Offline annika2
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.05.2011
Odp: DJ - Marek Bajon lub namiary na DJa
« Odpowiedź #18 dnia: 4 Listopada 2011, 14:05 »
Witam,

Dj-wodzirej Marek Bajon był tym na którego zdecydowaliśmy się z mężem i był to świetny wybór.  Szukaliśmy kogoś, kto kompleksowo poprowadzi wesele jako wodzirej (przywitanie gości weselnych, zaintonowanie "sto lat", prowadzenie przyśpiewek w trakcie imprezy, przeprowadzi zabawy oczepinowe) jak i typowy DJ (zapewni muzykę różnorodną, taką jaką sobie wybierzemy i o jaką poproszą nasi goście weselni).  I takie właśnie zadania pan Marek spełnił w 100%.  Było tak jak chcieliśmy, wszystkie szczegóły uzgodniliśmy jeszcze przed imprezą, w związku z czym my wiedzieliśmy czego się spodziewać a pan Marek wiedział jaką pracę ma do wykonania.  Nie było najmniejszego problemu z dojazdem na miejsce wesela (Koszalin), z ustaleniem jakie zabawy chcemy (konkretna lista sporządzona wspólnie - skorzystaliśmy z cennych rad prowadzącego), z dostosowaniem się do dość wczesnej godziny rozpoczęcia imprezy (15. 30) i paru innych jeszcze naszych konkretnych próśb.  My akurat chcieliśmy uniknąć typowych weselnych hitów, sprośnych komentarzy i niedwuznacznych zabaw - i tego nie było, za to wszyscy goście z ochotą odtańczyli Poloneza (niestety nie wiem czy była to inicjatywa DJ-a czy naszych gości, ale wyszło to świetnie) i wszyscy rewelacyjnie bawili się wspólnie do rana. 
Niezależnie od tego, czy zdecydujecie się na tego DJ-a czy na innego, ważne jest żeby porozmawiać przed podpisaniem umowy i dograć wszystkie szczegóły, a nawet sporządzić harmonogram imprezy, który ułatwi zaplanowanie wszystkiego.

Serdecznie pozdrawiamy Marka Bajona i jego brata,

Anna i Piotr, Koszalin, 21 maja 2011

Offline SandraK
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.08.2011
Odp: DJ - Marek Bajon lub namiary na DJa
« Odpowiedź #19 dnia: 5 Listopada 2011, 14:11 »
Dj Marek Bajon w sierpniu tego roku grał na Naszym weselu.  I chciałabym zaznczyć, że wraz z mężm jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi Pana Marka.  Wszystko przebiegło dokładnie tak jak chcieliśmy.  Pan Marek oprócz tego, że jest bardzo sympatyczną osobą to jeszcze  prawdziwym profesjonalistą.  Doskonale zabawiał gości, dobierał muzyke, przeprowadzał konkursy.  Wszyscy zachwalali Naszego Dj i nie spotkałam się z jaką kolwiek negatywną opinią wśród gości.  Zdecydowanie wszystkim bardzo się podobało.  Ja sama śmiało mogę stwierdzić, że nie wyobrażam sobie aby ktoś inny prowadził  Nasze wesele.  Wybór był trafiony i myśle, że nikt lepiej nie spełniłby Naszych oczekiwań!
DJ MAREK BAJON JEST NAJEPSZY NA ŚWIECIE I POLECAM WSZYSTKIM, A Z PEWNOŚCIĄ SIĘ NIE ZAWIEDZIECIE!!! :)

S&Ł

Offline Kasha
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11 maj 2013
Odp: DJ - Marek Bajon lub namiary na DJa
« Odpowiedź #20 dnia: 29 Maja 2013, 21:00 »
DJ Marek Bajon grał na naszym weselu w maju 2013r.  Wybraliśmy go po zobaczeniu krotkiego filmiku na YouTube.  Pan Marek prowadził nasze wesele w języku polskim i angielskim.  Wszyscy goście z Polski i zagranicy bawili się wysmienicie  :).  Nawet po 2-3 tygodniach od naszego ślubu otrzymujemy mailowo komplementy od naszych gości, którzy sa zachwyceni profesjonalnoscia, energia i dobrym (gustownym) poczuciem humoru Pana Marka.  Polecamy gorąca i dziekujemy za świetna zabawę oraz niezapomniane wspomnienia  :) K&M