Autor Wątek: sala weselna "na skarpie" w tucznie  (Przeczytany 7098 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nicicerata

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 30
  • data ślubu: maj 2010
sala weselna "na skarpie" w tucznie
« dnia: 18 Lutego 2009, 18:37 »
czy ktos ma jakies wiesci na temat sali weselnej "na skarpie" w tucznie kolo inowroclawia?

Offline lolito40
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: sala weselna "na skarpie" w tucznie
« Odpowiedź #1 dnia: 1 Marca 2009, 21:23 »
Gorąco polecam salę w Tucznie '' Na Skarpie'' jedzenie wyśmienite, super sala a w szczególności ta z widokiem na jezioro ,obsługa bardzo miła . gdybym miała jeszcze raz wybierac  sale na  swój ślub na 100%to tylko ''Na Skarpie '' :) :) :)

Offline nicicerata

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 30
  • data ślubu: maj 2010
Odp: sala weselna "na skarpie" w tucznie
« Odpowiedź #2 dnia: 3 Marca 2009, 10:37 »
a kiedy mialas tam weslicho :) ? i ciesze ze napisalas, bo ja sie zastanawiam nad tucznem :) bo bardzo ladna sala i cena tez bardzo przystepna :)

Offline athra
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2011
Odp: sala weselna "na skarpie" w tucznie
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Czerwca 2009, 09:59 »
Odświeżam temat, bo po tym, co zobaczyłam na stronie, jestem bardzo zainteresowana ;)
Jaka jest cena i jakie warunki są w restauracji?
Z góry dzięki za odpowiedź :)
Zapraszam na mój blog z inspiracjami: niebanalnyslub. blogspot. com

Offline ostraczek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: lipiec 2011
Odp: sala weselna "na skarpie" w tucznie
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Lutego 2010, 17:42 »
Witam,
Potwierdzam, że w Tucznie na skarpie jest calkiem sympatycznie smile. gif
Dwie sale, duża i mała, dodatkowo dysponują pokojami (noclegi dla ok.  50 osób chyba z tego co pamiętam), nad jeziorem, własna masarnia, duża kuchnia smile. gif
Duża sala dla ok 150-180 osób, mała dla ok 80.
Ceny na dzien dzisiejszy ok 150 zł, ale z poprawinami, wiec myślę, ze w porzadku.
Wiem to wszystko, bo umówiliśmy termin na mój ślub smile. gif
Nie zwróciłem tylko uwagi, czy w pokojach sa łazienki, będe musiał sie jeszcze upewnić, bo sporo gości będzie nocowało i na pewno jakiś prysznic by sie przydał w pokoju. . .  :]

Pozdrawiam!

PS.  Jesli masz 10 sekund to proszę o wsparcie w konkursie dla narzeczonych smile. gif Wystarczy klik na ODDAJ GŁOS! hxxp: konkurs. diamor. pl/couple. php?id=10007

Offline wojwit
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: sala weselna "na skarpie" w tucznie
« Odpowiedź #5 dnia: 2 Marca 2010, 00:57 »
Witam.
Filmowałem tam we wrześniu i potwierdzę, że jest na tak.  Ładna sala, miła obsługa i goście chwalili jedzenie.
Pozdrawiam

Offline megi4507
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Płeć: Kobieta
Odp: sala weselna "na skarpie" w tucznie
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Kwietnia 2010, 23:32 »
Z tego co słyszałam to sala cieszy się ogromnym zainteresowaniem.  Cena 150 w tym roku tak  jak ktoś wczesniej pisal z poprawinami, więc nie drogo.  Jedynie dekoracją sali trzeba by było zająć się we własnym zakresie bo moim zdaniem bez tego nie nie ma efektu.  Przede wszystkim wypożyczyć pokrowce na krzesła.   Sala spokojnie pomiesci 150 osób.  Nocleg na miejscu.  Moja znajoma miała tam miec wesele w lipcu tego roku, ale nie dojdzie do slubu.  Nie wiem czy ten termin jest jeszcze wolny mozna by zadzwonic i zapytać.  Jakby co będę miala w maju zdjęcia z tego miejsca to na pryw maila moge przesłać.  Pozdr. . .