Autor Wątek: dlaczego usuwane są wątki?  (Przeczytany 2425 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline anulla_p

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6506
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27-06-09
dlaczego usuwane są wątki?
« dnia: 11 Lutego 2009, 11:25 »
Dwukrotnie został usunięty mój watek z forum szczecin bez żadnego uprzednia.  :protestuje: Tzn. raz został doklejony do innego bo miał podobny tytuł, a dzisiaj zauważyłam po prostu brak drugiego. Może został gdzieś przeniesiony, ale w momencie gdy na forum wyłączona jest opcja wyszukiwania raczej nie mam możliwości znalezienia, nawet nie bardzo bym wiedziała gdzie szukać? Czy to jest problem gdy pyta się dziewczyny o konkretna datę i związaną z tym uroczystość? Czy został w ten sposób złamany regulamin? Proszę o odpowiedz, dziękuję



Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline Olaa
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9501
  • Płeć: Kobieta
Odp: dlaczego usuwane są wątki?
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Lutego 2009, 12:14 »
Cytaty z regulaminu:

"8. Zanim stworzysz kolejny temat poszukaj na Forum, czy nie był już wcześniej poruszany. W tym celu użyj funkcji "Szukaj"."

Jeżeli funkcja SZUKAJ jest wyłączona, można przejrzeć kilka stron i sprawdzić czy nie było już takiego tematu.

Co do dyskusji z modami i adminami:

"  11. Administrator i moderator są autorytetem na Forum. Nie należy podważać ich decyzji ani prowadzić bezsensownej wymiany zdań próbując dojść swojej racji."

"17. Nie piszemy do Administratora lub Moderatora z pytaniem typu, "gdzie jest mój post" lub "dlaczego jest w koszu". Skoro post został wykasowany, znaczy to, że Użytkownik naruszył regulamin Forum."

"3. Administratorzy i Moderatorzy mają prawo do skasowania, przeniesienia, edycji tematu lub postu, który narusza regulamin i nie muszą tłumaczyć się nikomu ze swoich poczynań."

Twojego post został scalony z innym wątkiem (konkretnie - ślub w USC na Zamku).

There is no such thing as an ending. Just a new beginning...

Offline anulla_p

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6506
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27-06-09
Odp: dlaczego usuwane są wątki?
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Lutego 2009, 12:37 »
Droga lady_yes dziękuję za szybką odpowiedz.
Nie zamierzam podważać tu niczyjej decyzji, a tym bardziej autorytetu. Mam nadzieje, że nie będzie to w ten sposób postrzegane. Wątek Szczecin ma 14 stron i możesz mi wierzyć, naprawdę możesz mi wierzyć, że przejrzałam je wszystkie, tak dokładnie wszystkie strony aby nie powielić wątku i proszę nie uważaj mnie za ignorantkę w tym temacie.

'post został scalony z innym wątkiem (konkretnie - ślub w USC na Zamku).'

Dziękuję za informacje, znalazłam już wcześniej wątek i gdzie został scalony co nie zmienia faktu, ze mimo podobnego tytułu był na zupełnie inny temat.
Rozumiem również, iż mimo nie powielonego tematu decyzja będzie nie odwołalna. Jeszcze raz dziękuję za informacje.





Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera