Autor Wątek: salon/pracownia sukien w żninie  (Przeczytany 12947 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kingabydgoszcz

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.08.2009r.
salon/pracownia sukien w żninie
« dnia: 6 Lutego 2009, 11:05 »
Witam drogie panie mam pytanko czy był ktoś w salonie Kasia w żninie? Sprawdzałam ceny w Bydgoszczy i zauważyłam że tam jest naprawde nie drogo i podobno ogromny wybór, sukienki bardzo ładnie uszyte itd.

Offline michasia

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 206
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.05.2009
Odp: salon/pracownia sukien w żninie
« Odpowiedź #1 dnia: 6 Lutego 2009, 11:12 »
ja proponuje po drodze do żnina zatrzymać się w szubinie-są 2 salony, sukienki można bardzo tanio uszyć, taniej niż w żninie.

Offline michasia

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 206
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.05.2009
Odp: salon/pracownia sukien w żninie
« Odpowiedź #2 dnia: 6 Lutego 2009, 11:13 »
a co do żnna to poszukaj jeszcze w innych tematach dot.sukni ślubnych, trochę juz na ten temat było.

Offline japcio

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 23884
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2009
Odp: salon/pracownia sukien w żninie
« Odpowiedź #3 dnia: 6 Lutego 2009, 14:53 »
Ja byłam :) i zamówiłam sukienkę :)

Offline marta86star

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 347
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.07.2009
Odp: salon/pracownia sukien w żninie
« Odpowiedź #4 dnia: 6 Lutego 2009, 15:13 »
Witam!
Ja byłam wczoraj w tym salonie i jestem zadowolona zarówno z obsługi jak i z zaproponowanych mi
pomysłów.
Wybrałam sobie projekt sukienki z internetu i Panie powiedziały że nie ma problemu z uszyciem takiego modelu.
W poniedziałek jadę, żeby Panie wzięły miarę.
Koszt takiej sukienki jaką wybrałam to ok 1300 zł za uszycie i potem zwrócenie.
Jeśli chciałabym sukienkę zatrzymać to koszt ok 1900zł.
Pozdrawiam

Offline paulikb

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 86
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.07.2009
Odp: salon/pracownia sukien w żninie
« Odpowiedź #5 dnia: 6 Lutego 2009, 15:56 »
Ja też będę miała suknie ze Żnina, wg mnie obsługa bardzo miła, profesjonalne podejście, cena bardzo przystępna :D

Offline kingabydgoszcz

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.08.2009r.
Odp: salon/pracownia sukien w żninie
« Odpowiedź #6 dnia: 6 Lutego 2009, 16:34 »
Marta86 a wybrałaś sobie sukienkę ze strony internetowej tego salonu czy uszyją ci jakiś model innej sukni?

Offline marta86star

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 347
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.07.2009
Odp: salon/pracownia sukien w żninie
« Odpowiedź #7 dnia: 6 Lutego 2009, 16:47 »
Uszyją mi inny model.  W salonie są podobne fasony, ale żadna nie spełniła moich oczekiwań,
więc Panie powiedziały, że nie ma problemu.

Offline kingabydgoszcz

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.08.2009r.
Odp: salon/pracownia sukien w żninie
« Odpowiedź #8 dnia: 6 Lutego 2009, 17:14 »
a orientujesz się czy w salonie są dostępne gorsety z kamieniami coś jak cyrkonie? bo tam na zdjęciach na stronce dobrze tego nie widać. 

Offline paulikb

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 86
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.07.2009
Odp: salon/pracownia sukien w żninie
« Odpowiedź #9 dnia: 6 Lutego 2009, 17:48 »
zarówno gorsety jak i całe suknie mają przeróżne zdobienia, czy to koronki, koraliki, czy cyrkonie. Najlepiej przejedz się do salonu w jakis wolny dzień, żebyś miała czas powybierać i przymierzać, najlepiej w tygodniu, w weekend  maja spore kolejki :)

Offline AniaRomek

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 198
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.08.2009
Odp: salon/pracownia sukien w żninie
« Odpowiedź #10 dnia: 6 Lutego 2009, 17:59 »
Ja tez mam suknie ze Znina :) Bede ja wypozyczac,ale wprowadzilam pare zmian :) Nie bylo z tym najmniejszego problemu :) Jednym slowem-tak jak chcesz tak Ci zrobia :)

Offline kingabydgoszcz

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.08.2009r.
Odp: salon/pracownia sukien w żninie
« Odpowiedź #11 dnia: 6 Lutego 2009, 19:58 »
dzieki wielkie za pomoc napewno się tam wybiore :)

Offline kaśka10
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.10.2009
Odp: salon/pracownia sukien w żninie
« Odpowiedź #12 dnia: 12 Lutego 2009, 21:09 »
Kasia w Żninie ma dobre ceny , uszyją jaką suknię zechcecie i co wazne można tę suknię oddać. Wtedy jest taniej, no i problem z suknią z głowy.
Jedyna wada to taka, że czeka się tam dość długo i mam wrażenie, że robi się tam taka masówka,podchodządo klienta trochę "przedmiotowo". Siostrze uszyli suknię za ciasną ( mimo 2 przymiarek), na koniec zapomnieli przyszyć koraliki do haftu. Panie są zapominalskie czy aż tak zapracowane?

Offline michasia

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 206
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.05.2009
Odp: salon/pracownia sukien w żninie
« Odpowiedź #13 dnia: 13 Lutego 2009, 14:17 »
dziewczyny jak już jedziecie do żnina, to naprawdę zachęcam do wstąpienia do 2 salonów w szubinie. Ja właśnie w szubinie będę szyła sukienkę. jest o wiele taniej niż w Bydgoszczy, i nie czeka się tak długo jak w Żninie. W obu salonach bardzo miłe panie. w jednym (tam gdzie zamówiłam swoją sukienkę) można załatwić wile innych rzeczy(zaproszenia, ozdoby do włosów, tablice rejestracyjne, wystrój kościoła, czy samochodu).
Niestety salony te nie mają żadnych stron www, ale jakby co, to mogę wytłumaczyć jak dojechać.

Offline Aggy

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.09.2009
Odp: salon/pracownia sukien w żninie
« Odpowiedź #14 dnia: 16 Lutego 2009, 19:24 »
michasia, mogłabyś napisać gdzie znajdują się te salony? Znam trochę Szubin, więc myślę, że będę kojarzyć

Offline michasia

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 206
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.05.2009
Odp: salon/pracownia sukien w żninie
« Odpowiedź #15 dnia: 17 Lutego 2009, 11:23 »
jeden jest jak się wjeżdża do szubina, zaraz jak jest to takie rozgałęzienie dróg i do Miasta trzeba odbić trochę w prawo(jednokierunkowa). jest tam taki jakby parking na środku między tymi dwoma jednokierunkowymi i na przeciwko parkingu jest taki żółty dom, 2 domu przed sklepem motoryzacyjnym.
salon nazywa się Beata. Bardzo polecam. Współpracuje z krawcem z Dominika,więc suknie tej firmy są tam po prostu tańsze, a mają nawet firmowa metkę.Możesz wybrać coś z kolekcji lub sama powiedzieć, czy dać zdjęcie czego chcesz. ja tak właśnie zrobiłam. ma również suknie do wypożyczenia. a także dodatki,zaproszenia itd.
a drugi salon- na przecwko trzeba wjechać w drogę prowadzącą na smolniki(i dalej na łabiszyn), trzeba przejechać przez tory(koło starej stacji kolejowej chyba), w każdym razie cały czas prosto i jest tam dom, na którym jest tablica "wypożyczalnia sukienek")sa chyba 2 takie tablice,więc dobrze widać. wchodzi się na podwórko i nie do domu, tylko do takiego budynku gospodarczego, i na piętrze jest wypożyczalnia. są tam głównie sukienki wieczorowe, ale jest kilka slubnych no i pani jets otwarta by dawać jej zlecenia do szycia(też bardzo tanio)

Offline kingabydgoszcz

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.08.2009r.
Odp: salon/pracownia sukien w żninie
« Odpowiedź #16 dnia: 17 Lutego 2009, 17:15 »
Dzisiaj byłam w Żninie zamówiłam sukienkę będe miała szytą na miarę.  Ogólne wrażenie ma dobre troche było ludzi więc się trochę naczekałam, ale wkońcu wybrałam wymażoną sukienkie.  Sukienka bedzie uszyta tak jak chcę można nawet wybrać sobie materiały, koronki dodatki do sukni itd.  Polecam

Offline carollaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5375
  • Płeć: Kobieta
Odp: salon/pracownia sukien w żninie
« Odpowiedź #17 dnia: 27 Lutego 2009, 18:22 »
Dziś byłam w Żninie i zamowiłam sukienkę.  Ja wypożyczam, od razu zamówiłam też bolerko.  Buty póki co zostawiam na później.  Mam tylko nadzieję, że będzie tak, jak pani mówiła, że jak w środę przed ślubem pojawie się, to zrobi ewentualne poprawki (tak przynajmniej twierdziła).  A wybór ogromny mają.  Ja umawiałam się wcześniej na daną godzinę i byłam w salonie sama.  Jak wychodziłam 4 kobitki czekały na przymiarki.  Mnie zachęciły opinie koleżanek, które tam suknie szyły i wypożyczały.  U nich wszystko poszlo ok, ale każdemu zdarzają się wpadki, z tego, co czytam na forum.  Zobaczymy, jak będzie :)



Offline monic_
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.05.2009 :)
Odp: salon/pracownia sukien w żninie
« Odpowiedź #18 dnia: 12 Marca 2009, 09:18 »
No mnie właśnie trochę przeraża to czekanie aż do środy przed ślubem. . .  :)
Sama zamówiłam w Żninie sukienkę na wypożyczenie, ale mam coraz większe wątpliwości. . .
Jednak pewniej bym się czuła mając ją wcześniej w domu, dlatego zastanawiam się nad kupnem, ale w jakiejś niewygórowanej cenie. . .  I prawdopodobnie przejdę się do tej Julii, skoro dziewczyny chwalą ten salon :)

Offline martinip
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.05.2009
Odp: salon/pracownia sukien w żninie
« Odpowiedź #19 dnia: 12 Marca 2009, 10:39 »
Hmm mi akurat sukienkę uszyła mama :) Wisi na manekinie i czeka na wielki dzień :) Ale szczerze polecam Julię na Dworcowej, na prawdę miła obsługa, czego nie można powiedzieć o Romantice na Focha :(

Offline AniaRomek

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 198
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.08.2009
Odp: salon/pracownia sukien w żninie
« Odpowiedź #20 dnia: 12 Marca 2009, 10:57 »
monic_ ja też wypożyczam w Żninie i też mam małe obawy, w przyszłym tygodniu idę na drugą przymiarkę,a potem już przed samym ślubem... zobaczymy jak to wszystko będzie wyglądało jak teraz pojadę :) ale myślę sobie,że przecież wiele dziewczyn wypożycza i jest ok, więc dlaczego nam miałoby się coś nie ułożyć? :)
zdawaj relacje jak tam z Twoją sukienką,pozdr!!!

Offline monic_
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.05.2009 :)
Odp: salon/pracownia sukien w żninie
« Odpowiedź #21 dnia: 12 Marca 2009, 11:14 »
AniaRomek - słuchaj, to skoro będziesz w Żninie, to mogłabyś w moim imieniu podpytać, czy np jest możliwość aby sobie jakoś zarezerwować daną suknię (używaną), żeby np około miesiąc wcześniej ją dostać? :) Chyba że za dużo bym chciała. . .  :)

Offline AniaRomek

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 198
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.08.2009
Odp: salon/pracownia sukien w żninie
« Odpowiedź #22 dnia: 12 Marca 2009, 22:21 »
Oczywicie,ze zapytam :) watpie zeby mozna bylo tak zrobic,ale kto pyta-nie bladzi ;D wiec nie zaszkodzi sie dowiedziec ;D

Offline monic_
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.05.2009 :)
Odp: salon/pracownia sukien w żninie
« Odpowiedź #23 dnia: 13 Marca 2009, 14:25 »
No ja też się raczej na coś takiego nie nastawiam. . .  :) Zastanawiam się też czy można kupić taką używaną suknię i za ile, ale to chyba by się już nie kalkulowało. . .  :)

Offline Aggy

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.09.2009
Odp: salon/pracownia sukien w żninie
« Odpowiedź #24 dnia: 13 Marca 2009, 18:56 »
Ja też jadę w przyszłym tygodniu do Żnina :)
Zadzwoniłam dziś do nich i umówiłam się na czwartek na 12-tą :) Zależało mi na tym, żebym była sama, bo z tą moją złamaną nogą nie uśmiechało mi się czekać w kolejce kilku godzin. Babka, z którą rozmawiałam zapewniała mnie, że nikogo nie będzie, więc super :)

Dziewczyny, a może wkleicie ze strony Kasi sukienki jakie wybrałyście? ;)

Offline AniaRomek

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 198
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.08.2009
Odp: salon/pracownia sukien w żninie
« Odpowiedź #25 dnia: 13 Marca 2009, 20:13 »
mojej nie ma na stronce, bo był robiona dla kogoś na specjalne zamówienie,ale jak już będe po przymiarce to postaram się wkleić ;)

Offline monic_
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.05.2009 :)
Odp: salon/pracownia sukien w żninie
« Odpowiedź #26 dnia: 19 Marca 2009, 07:28 »
Mojej też nie ma :( ;) jest podobna, w kolekcji II pod nazwą "L", ale to nie do końca ta. . .
Poza tym oni tam kurcze dają takie małe zdjęcia, że i tak niewiele widać. . .
Ja czekam aż się zrobi ładniejsza pogoda i też planuję się do nich wybrać, przymierzyć ją jeszcze raz na spokojnie, podobierać dodatki itp :)

Offline Aggy

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.09.2009
Odp: salon/pracownia sukien w żninie
« Odpowiedź #27 dnia: 19 Marca 2009, 21:05 »
Jestem po wizycie w Żninie. Byłam tam w zeszłym roku z koleżanką i dzisiaj byłam po dużym wrażeniem salonu, niczym nie przypomina już małej klitki sprzed roku ;)
Obsługa rewelacyjna. Babka cierpliwie pomagała mi przymierzyć suknie i świetnie dobrała mi dodatki.
Także zamówiłam, prócz sukni, bolerko i kupiłam welon, diadem i biżuterię :)

Offline ska
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 175
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25-04-2009
Odp: salon/pracownia sukien w żninie
« Odpowiedź #28 dnia: 1 Kwietnia 2009, 23:55 »
Hej, ja też mam sukienkę ze Żnina. TAm jest b.duży wybór i zalezało mi na gładkiej i takiej którą można wypożyczyć-bo co ja potem z nią zrobię? No i obsługa na wysokim poziomie, czasem niektóre salony z Bydgoszczy zakasowali :). Mojej też nie ma na stronie- jedynie jest podobna do kolekcji I nr 175. Co mnie najbardziej zdziwiło to to, ze pierw wybrałam suknie ze storny a potem okazało się, ze u siebie mają o wiele wiele więcej :).


Offline carollaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5375
  • Płeć: Kobieta
Odp: salon/pracownia sukien w żninie
« Odpowiedź #29 dnia: 2 Maja 2009, 18:02 »
ska, a czy jak wypożyczałaś sukienkę miałaś w dniu odbioru jeszcze jakieś poprawki? Jestem ciekawa, czy rzeczywiście robią je, jeśli np sukienka jest za duża lub za mała, bo się waga zmieniła?