Autor Wątek: POMOCY  (Przeczytany 11004 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kwiatuszek080
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.06.2010
POMOCY
« dnia: 29 Stycznia 2009, 15:56 »
czy może ktoś mi polecić fajne sale na wesele i zespoły no i jak powinnam zacząć przygotowania co najpierw i  . . . nie wiem od czego zacząć a właśnie ustaliliśmy datę ślubu na 26. 06. 2010

Offline *Mimi*

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2334
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.07.07 :-)
Odp: POMOCY
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Stycznia 2009, 16:02 »
hej

początki zawsze są trudne, ale  tu znajdziesz dużo info

na poczatku proponuję zastanowić się ile będzie gości, potem poszukać sali, hotelu
orkiestry, fotografa i kamerzysty, (jeżeli bierzesz ślub kościelny - to wybierz ten który ci odpowiada i powoli rezerwuj termin)

potem sukienka i dodatki, zaproszenia, i .... wiele innych

Offline wallstreet
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: POMOCY
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Lutego 2009, 18:34 »
kurcze, niby dużo czasu ale może okazać się ze wybrana sala zajęta, orkiestra nie ma terminu a buty za ciasne . . . .  hi hi to żarty ;-) najważniejszcze żebyś nie traktowała tego jako jakiegoś fatum z którym sobie nie poradzisz a jeśli coś będzie szło nie po myśli to traktuj to jako wyzwanie i powtarzaj : dam sobie radę  i będzie super.  Ważne: nie przejmuj się szczegółami.  Nikt po fakcie nie pamięta jakie mieliście serwetki na stole czy ozdóbki prze wódce ;-) ale czy zabawa była przednia.  I pamiętaj że to wasze święto. 
powodzenia
ps.  U nas w przeddzień ślubu okazało sie że zapomnieliśmy o koszuli przyszłego męża i jechaliśmy do całodobowego Tesco ;-)))) chyba byliśmy za bardzo wyluzowani.

Offline malavi

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1863
  • Płeć: Kobieta
  • On zawsze "kuma" o co mi chodzi :)
  • data ślubu: 3.06.2010
Odp: POMOCY
« Odpowiedź #3 dnia: 5 Marca 2009, 11:58 »
Co do sali to słyszałam, że pałac w Iwnie jest fajny. Jeżeli chodzi o muzyke to nie wiem czego szukasz, ale jest jeden genialny zespół, graja nażywo, wszystko, jest 5 osób no i to taka wersja bardziej elegancka, nie grają disco polo, nazywaja się 7 sekund. Sama bym ich wzięła, ale wesel w Szczecinie, a że i tak sporo biorą to z dojazdem przekracza niestety nasze możliwosći. Nic nie pękaj jak juz się coś zacznie to samo idzie :)

Offline moniczka546
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.05.2009
Odp: POMOCY
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Marca 2009, 18:04 »
Wszyscy tak straszą, że trzeba rok się przygotowywać a ja znam pary którym starczyły 3 miesiace.  Najwazniejsze zeby mieć lokal i date ślubu ustaloną w Kościele a reszte da rade załatwić w miarę szybko :) Ja też mam niebawem ślub i jeszcze wiele rzeczy w powijakach ale jakoś to bedzie chyba.  Mamy wesele w lokalu ale żałuje że nie mogłam zrobić w dworku lub pałacu jak ksiezniczka. . . Wszedzie gdzie sie dowiadywalm mieli dośc sdrogo.  W dworku Grzebienisko maja dosc dobre ceny ale termin niestety zajety.  zycze powodzenia w przygotowaniach.

Offline malavi

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1863
  • Płeć: Kobieta
  • On zawsze "kuma" o co mi chodzi :)
  • data ślubu: 3.06.2010
Odp: POMOCY
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Marca 2009, 23:06 »
Pewnie, że mozna przygotowac wesele w 3 miesiące, tylko jest kilka ale :) U nas jest tak, że od kwietnia przezponad pół roku mojego narzeczonego nie będzie w Polsce, a sama wesela nie chce planować, no i to jest trochę tak, że jak masz ponad rok to wybierasz w ofertach i bierzesz co ci się podoba, 3 miesiące przed bierzesz co zostało

Offline moniczka546
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.05.2009
Odp: POMOCY
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Marca 2009, 17:46 »
Niby tak ale po tracić tyle energii na organizację.  Moim zdaniem 3-5 miesiecy wystarczy.  Przez rok lub dwa (o zgrozo znam też takich co planują 2 lat naprzód) można się rozmyślić i takie tam

Offline malavi

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1863
  • Płeć: Kobieta
  • On zawsze "kuma" o co mi chodzi :)
  • data ślubu: 3.06.2010
Odp: POMOCY
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Marca 2009, 20:03 »
Nie zrozum mnie źle, ale uważam, że jeżeli ktos by sie miał w ciągu dwóch lat rozmyślić to takie przygotowania długie wyjdą mu na dobre, bo bez sensu ślub brać by było na rok z hakiem :) minie go rozwód

divida
  • Gość
Odp: POMOCY
« Odpowiedź #8 dnia: 26 Marca 2009, 09:28 »
Cytat: kwiatuszek080 link=topic=13521. msg812573#msg812573 date=1233241002
czy może ktoś mi polecić fajne sale na wesele i zespoły no i jak powinnam zacząć przygotowania co najpierw i  .  .  .  nie wiem od czego zacząć a właśnie ustaliliśmy datę ślubu na 26.  06.  2010
Jeśli szukasz zespołu to mogę ci dać namiar na zespół z Bydzi - Tomato, są niedrodzy i dobrze grają (jeden z nich to muzyk z filharmonii pomorskiej więc chyba zna fach jak nikt inny) u nas zabawa była świetna, bo nie gawędzili tylko grali.  Mają jeszcze fajne efekty - dymek i światła (ten dym to extra sprawa!) jak chcesz to dam ci namiar albo sama znajdz - ja znalazłam ich na forum. gazeta. pl i pooglądałam na youtubie.  Nie było żadnych zastrzeżeń.
pozdrawiam