Autor Wątek: A teraz czas na moje powietanie Was - niezastapionych uzytkownikow forum  (Przeczytany 2272 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gawronek84

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.07.2009
Witam,
zalogowalam sie juz jakis czas temu, w sumie chyba przed siwetami, czyli wtedy kiedy z Michalem zdecydowalismy sie na weselicho ;)
wszystko bylo cudownie, mialam zapal, checi, humor i przede wszystkim ogromne wyobrazenia. . . .

gdyby nie forum to w ogole nie ruszylabym z miejsca. . . .

klilka slow o mnie, no coz, zostalo mi jeszcze 2 dni studiow w nastepnym tygodniu - troche mi zal, probuje sie zmusic do rozpoczecia pisania magisterki - nie bardzo mi idzie - wesele wazniejsze rzecz jasna ;)

przeszukalam wiekszosc polecanych lokali i MASAKRA!!! wszedzie brak terminow, tzn zle pisze terminy sa ale w wiekszosci na 2010 lub 2011 rok!! koszmar, ja nie bylabym w stanie tyle czekac.

za niedlugo przygotowania do wesela bede musiala podzielic z poszukiwaniem pracy - ale jestem poki co pelna nadzieji ze dam rade, musze, a poza tym juz nie jedni przede mna dali rade ;)

poki co mam wybrana sale - continental, mam nadal mieszane uczucia (co do lokalizacji i troche samej tramwajowej sali, ale widze tez jej zalety), troche brak mi jakiegos ogrodka przed lokalem, ale ciesze sie ze w centrum, bo bynajmniej goscie mjaa latwiejszy dojazd

mam zespol. . . . gambit!!!! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

i mam kamerzyste Dziedzica

zostal mi na teraz fotoreporter ;) zastanawiam sie nad ESTE i jeszcze jedna firma z kolumba (niestety nie pamietam nazwy) maja fajne artystyczne zdjonka, wpadlam na nich na wspanialej gali slubnej

no i to tyle. . . .

czy cos jeszcze o mnie??
jezeli tak to pytajcie!!

pozdrawiam raz jeszcze wszystkich!!
jestescie niezastapieni i niezwykle pomocni ;)
jak widac po pierwszym poscie, jestem super ;) (to taka przenosnia i wcale tak nie uwazam - maly zarcik).

nawet sie nie przedstawilam wiec mam na imie Justyna (gawronek84), moj Przyszly to Michal (moze byc mayekk).  mamy date na 18. 07. 2009 (chcielismy sierpien, ale wyszlo jak byly wolne terminy na salach).
no to chyba juz wiecej powiedzialam. . . . .  ;)

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Odp: A teraz czas na moje powietanie Was - niezastapionych uzytkownikow forum
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Stycznia 2009, 21:02 »
super.. witaj na forum.. widze,ze z kopyta zaczęłas przygotowania .. i dobrze.. nie bedziesz miała  czasu mysleć a pierwsza mysl jest zawsze najlepsza ;)
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline japcio

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 23884
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2009
Odp: A teraz czas na moje powietanie Was - niezastapionych uzytkownikow forum
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Stycznia 2009, 21:26 »
ello :)
Wszystko OK, ale nie zgadza się data ślubu pod avatorem. Pewnie to przeoczenie :)
a skąd jesteś?

Offline gawronek84

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.07.2009
Odp: A teraz czas na moje powietanie Was - niezastapionych uzytkownikow forum
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Stycznia 2009, 21:26 »
nie nie. . . . wszystko sie zgadza-lo ;)

slub planowo, czyli data taka wymyslona przez nas to byl siepien (bo misiek chcial) a wrzesien (bo ja chcialam) i w roku 2009.

ale tak jak pisalam. . . jest kicha z lokalami i terminami. . . . a ja nie jestem na tyle cierpliwa zeby na swoje wesele ponad dwa lata czekac, a w najlepszym ukladzie poltora roku.

jestem ze szczecina, i tez tutaj chce wesle bo mam tutaj wiekszosc rodzinki ;)

przygotowania z kopyta wszystko sie zgadza. . . . rodzinke cala postawilam na nogi (oczywiscie nikt mi nie wierzyl ze jest tak ciezko z terminami), zdazylismy sie juz nie raz poklocic, a nawet podczas negocjacji przy wyborze lokalu odwolac wesele ;)
wiedzialam ze bedzie ciezko, ale nie sadzilam ze az tak ;) kazdy ma inny gust, zdanie, wyobrazenie, poglad, co innego mu przeszkadza i podoba sie. . . . masakra. . . . a nasze zdanie w pewnym momencie w ogole nie bylo brane pod uwage. . . .  ;)

ale juz jest ok.  kazdy zadowolony (tylko ja jeszcze mam watpliwosci).

szczerze mowic gdyby nie forum i wasze porady to ja bym chyba nic nie zrobila. . . . .

takze raz jeszcze wielkie dzieki. . . i oczywiscie zamierzam nadal korzystac z waszych porad i pomyslow

Offline Olka1983
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1406
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.07.2009
Odp: A teraz czas na moje powietanie Was - niezastapionych uzytkownikow forum
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Stycznia 2009, 23:02 »
witaj :)  :uscisk: :hello: :uscisk: powolutku i stres wszystkim minie :) pozdrawiam