Autor Wątek: ślub - hotel julian - lipiec 2009  (Przeczytany 4030 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline LEMMUR80
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 25.07.2009
ślub - hotel julian - lipiec 2009
« dnia: 10 Stycznia 2009, 10:01 »
Serdecznie witam wszystkich!
Planujemy z moją Panią pobrać się w lipcu 2009.
Mam nadzieję, że będzie to wspaniała uroczystość, i że w Hotelu Julian koło Szczecina będziemy się dobrze bawić.
Z tego co zdążyłem się zorientować to dzięki temu Forum będę miał możliwość uzyskania informacji, które pomogą mi w organizacji wesela.  :)

L

Offline oleandro

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1306
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: sierpień 2010
Odp: ślub - hotel julian - lipiec 2009
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Stycznia 2009, 15:04 »
Lemmur Witaj na forum! Na pewno znajdziesz wiele informacji ktore Ci pomoga w przygotowaniach! Powodzenia w buszowaniu!

Offline LEMMUR80
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 25.07.2009
Odp: ślub - hotel julian - lipiec 2009
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Stycznia 2009, 22:39 »
Dzięki.  Już znaleźliśmy wiele cennych informacji.
Pozdrawiam.

Offline margeritta

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 218
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19 czerwca 2010
Odp: ślub - hotel julian - lipiec 2009
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Stycznia 2009, 15:40 »
Witaj (cie) wśród nas  :hello:


url=http://slub-wesele.pl/suwaczki][/url]

Offline Olka1983
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1406
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.07.2009
Odp: ślub - hotel julian - lipiec 2009
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Stycznia 2009, 23:10 »
witaj :)  :uscisk: :hello: :uscisk:

Offline ela

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 22579
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2005
Odp: ślub - hotel julian - lipiec 2009
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Stycznia 2009, 00:11 »
:hello:
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline gawronek84

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.07.2009
Odp: ślub - hotel julian - lipiec 2009
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Lutego 2009, 13:56 »
to i ja mowie hellou !!!

jeszcze niestety nie umiem wstawiac obrazkow, bo juz jakis bym wkleila ;(

Offline wiśniowa

  • forumowy
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9444
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.05.2009
Odp: ślub - hotel julian - lipiec 2009
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Lutego 2009, 13:57 »
 :hello: witaj LEMMUR80  - miłego buszowania po forum (ale uprzedzam - uzależnia  ;) )

Offline MagdaTomek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.07.2009
Odp: ślub - hotel julian - lipiec 2009
« Odpowiedź #8 dnia: 18 Lutego 2009, 21:10 »
Witamy,

Nas róznież interesuje Hotel Julian i wstępna data, to 11 lipca.  Czy ktoś może wyrazić jakąś swoją opinię na temat tego miejsca?

Do ślubu jeszcze kilka miesięcy, a ja już zaczynam się stresować, że coś nie ułoży się po naszej myśli. . .  Czy Was również to dotyka? :)

Pozdrawiamy
Magda i Tomek

Offline 311285
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
Odp: ślub - hotel julian - lipiec 2009
« Odpowiedź #9 dnia: 4 Sierpnia 2009, 20:05 »
Powiem Ci tylko tyle. . .  to nie był trafny wybór, nie miałam tam wesela, ani nie musiałam słuchać opinii na temat tego hotelu, poprostu to wiem.  Podpowiem ci coś. . .  Napewno wiesz ile butelek wódki będziesz miała na swoim weselu, każ zostawiać puste butelki do wglądu na drugi dzień :)

Offline Kitty007

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.07.2011
Odp: ślub - hotel julian - lipiec 2009
« Odpowiedź #10 dnia: 22 Sierpnia 2009, 10:18 »
311285 nie zgodzę się z Tobą! Moja siostra miała wesele w Julianie w tym roku w lipcu i obsługa była naprawdę na najwyższym poziomie. Niestety prawda jest taka, że jak się sama nie zatroszczysz o to, żeby Cię dobrze traktowali, to nie będą i "przycinka" będzie czy to na alkoholu, czy nawet na jedzeniu w absolutnie każdym lokalu. Takie są realia, że jak nie dasz napiwku obsłudze w postaci flaszki dla każdego z kuchni i obsługi sali, to oni sami sobie wezmą a Ty nawet nie będziesz wiedziała kiedy. Jak będziesz szanować obsługę, to obsługa będzie szanowała Ciebie.

Mój narzeczony, który kiedyś długo pracował w gastronomii zajmował się wódką na weselu mojej siostry. Normalnie porozmawiał z obsługą, na samym początku zostawił im "podziękowanie za dobry serwis" i naprawdę się postarali i wszystko było super!:) Dania przepyszne, wydane w błyskawicznym tempie, tak, że nikt nie musiał czekać z jedzeniem na resztę gości. Prezentacja tortu, czy płonącego udźca była baaardzo efektowna:) Na stołach było cały czas czyściutko i posprzątane, ale nie tak, że jak ktoś wyszedł na chwilę do toalety to jak wrócił, to juz nie miał talerza. Nikt o nic nie musiał się prosić, jak czegoś zaczynało brakować, to zaraz były stoły uzupełniane. No i wódki nie znikło w "niewyjaśnionych okolicznościach" nawet ćwierć litra ;)

Aha, a sposób, żeby sprawdzać puste butelki nie jest skuteczny, bo jak kelner chce ukraść wódkę, to ma swoje butelki, do których może ją przelać. Sposobów jest mnóstwo na oszukanie klienta, więc jedyny sposób, żeby być spokojnym i zadowolonym z obsługi to na serio traktować ją poważnie i z szacunkiem. Ewentualnie możesz liczyć i zapisywać sobie ile butelek wyszło na stoły, ale to juz musisz mieć swojego, ogarniętego człowieka od wydawania wódki. Pozdrawiam:)

Offline kasiunia3006
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.06.2010
Odp: ślub - hotel julian - lipiec 2009
« Odpowiedź #11 dnia: 6 Października 2009, 15:40 »
Witam serdecznie, Kitty007 przeczytałam w innym wątku, że Twoje wesele odbędzie się w Julianie, ja mam tam termin 2 tyg po Tobie  :)
Po weselu Twojej siostry może wiesz na co trzeba zwracać szczególną uwagę przy organizacji, żeby wszystko wypadło jak najlepiej.
Pozdrawiam

Offline Kitty007

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.07.2011
Odp: ślub - hotel julian - lipiec 2009
« Odpowiedź #12 dnia: 7 Października 2009, 19:33 »
Cześć kaniunia3006  :)

No my na Juliana zdecydowaliśmy się w błyskawicznym tempie. Już mieliśmy zaklepany i zaliczkowany termin w innym lokalu, jak się dowiedzieliśmy, że w Julianie się zwolnił tak ładny, czerwcowy termin to bez namysłu się zdecydowaliśmy  ;D

Byliśmy w tym roku na 3 weselach i jak dla mnie to w Julianie było najfajniejsze (i nie dlatego, że było to wesele mojej siostry :P) POza tym, jak moja siostra organizowała tam wesele, to wszystkim jeszcze zajmowała się właścicielka i moja sis miała nieco skromniejszą ofertę, niż my teraz. Od tego roku organizacją wesel zajmuje się syn właścicielki i jest on ponoć bardziej skory do negocjacji i bardziej przystępny. Także nie ma co się martwić na zapas  8)