Autor Wątek: Kwiaciarnie  (Przeczytany 5173 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Daruda

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 13436
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.06.2009
Kwiaciarnie
« dnia: 26 Grudnia 2008, 15:46 »
witam serdecznie.pomimo iż wieleprzygotowań mamyjuz za sobą,jeszcze kilka problemów pozostało.może ktoś mógłby polecić jakąś fajna kwiaciarnie z miła,profesjonalną obsługą.ja niemieszkam już od kilku lat w Bydzi,przyjeżdzam tylko na urlopy noi jeśli chodzi o pewne sprawy jestem troszke do tyłu,wiec jesli ktoś mógłby mi polecic jakies fajne miejsce gdzie przygotują mi bukiet slubny,byłabym wdzięczna bardzo.z góry dzieki i pozdrawiam świątecznie



Offline michasia

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 206
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.05.2009
Odp: Kwiaciarnie
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Grudnia 2008, 17:46 »
ja ostatnio kupowałam kwiaty na ślub koleżanki w kwiaciarni prawie na końcu Gdańskiej. miła obsługa, mają katalogi strojenia samochodów i bukietów ślubnych. to jest taki niewielki salonik. nie pamiętam jak się nazywa. w każdym razie jest prawie na końcu gdańskiej i ma ładną wystawę.
Polecam także kwiaciarnię XXX! (mają swoją stronę internetową, niestety nie maja tam galerii)
« Ostatnia zmiana: 28 Grudnia 2008, 20:26 wysłana przez rybkawiedenka »

Offline mystikala

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 741
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.08.2008
Odp: Kwiaciarnie
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Grudnia 2008, 21:15 »
Swój bukiet ślubny robiłam w kwiaciarni Dominik na osiedlu leśnym (mozesz wejsc na stronke,zobaczyc galerie).Moim zdaniem sa profesjonalistami w tym co robia.Moj bukiet mozesz zobaczyc w relacji-był przygotowany bardzo starannie,kwiaty świeze,wytrzymał ślub i intensywny plener  ;D Poza tym bardzo miła obsługa,długi wywiad co do wyboru bukietu....Polecam!

Offline japcio

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 23885
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2009
Odp: Kwiaciarnie
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Grudnia 2008, 11:32 »
Także słyszałam dużo dobrego o Dominiku. Byłam na ich stronie i osobiście w kwiaciarni. Zrobili na mnie pozytywne wrażenie. Są na mojej liście kwiaciarni :)

Offline hania3033

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 12812
  • Płeć: Kobieta
Odp: Kwiaciarnie
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Grudnia 2008, 11:38 »
japcio stworzyłaś liste kwiaciarni?? ;D a poproszę ładne na priv :D

Offline japcio

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 23885
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2009
Odp: Kwiaciarnie
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Grudnia 2008, 11:55 »
hahahaha jak na razie mam jedną kwiaciarnię na liście :) ale od czegoś trzeba zacząć :)

Offline nataliaxp
  • ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6573
Odp: Kwiaciarnie
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Grudnia 2008, 12:24 »
Własnie odwiedzilam strone Domonika - faktycznie ma duzy wybor wiazanek :)
Bedzie trzeba sie tam wybrac :)

Offline iza22

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2653
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.09.2008
Odp: Kwiaciarnie
« Odpowiedź #7 dnia: 29 Grudnia 2008, 13:17 »
ja szczerze moge polecić kwiaciarnie na Chrobrego chyba Storczyk się nazywa, my mieliśmy wszystkie kwiaty od nich, były takie jak chciałam, piękne, świeże, spełniono każdą moją prośbę i dodatkowo wyszło nas to całkiem nie drogo.

Offline nataliaxp
  • ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6573
Odp: Kwiaciarnie
« Odpowiedź #8 dnia: 29 Grudnia 2008, 13:25 »
Moja cala rodzina na wszelakie okazje wasnie tam zamawia kwiaty, sa zawsze swieze i bardzo ladnie ulozone.

Ladne kwiaty tez maja we fordonie przy rynku, rowniez swieze i ladnie przygotowane :)

Jeszcze jest troche czasu do namyslu, do rozejrzenia sie wiec pewnie duzo propozycji tu padnie :) I na to wszyscy czekamy  ;D ;D ;D

Offline paulikb

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 86
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.07.2009
Odp: Kwiaciarnie
« Odpowiedź #9 dnia: 29 Grudnia 2008, 15:03 »
Ta kwiaciarnia 'Dominik' tez wpadła mi w oko, ale jakoś mam przeczucie że cenowo będzie tam mniej ciekawie, chociaż to tylko przeczucie, nigdy tam nie kupowałam kwiatów, ani nikt z kim rozmawiałam. Kumpela poleciła mi kwiaciarnię w Tesc.., jej siostra kupowała tam bukiet ślubny i była bardzo zadowolona, z kwiatków, profesjonalizmu pań oraz ceny. Sama kupowałam tam bukiety i były naprawdę śliczne. Macie jakieś doświadczenia z tą kwiaciarnią??

Offline japcio

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 23885
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2009
Odp: Kwiaciarnie
« Odpowiedź #10 dnia: 29 Grudnia 2008, 15:22 »
Byłam w kwiaciarni Dominik parę dni temu i pytałam o ceny. Wystrój kościoła zaczyna się od 1000zł, dlatego dobrze składać się z innymi parami biorącymi ślub tego samego dnia w tym samym kościele. Strojenie auta od 150zł (chyba....) a bukiet od...no właśnie, nie pamięta :( Mają na miejscu katalog z ofertą. Są także otwarci na propozycje klientów. Można przyjść z własnym zdjęciem i zrobią, co chcemy. Aha, wszystko co wykorzystane zostanie do wystroju kościoła, jest nasze. Oprócz świeczników, które wypożyczają.

Offline iza22

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2653
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.09.2008
Odp: Kwiaciarnie
« Odpowiedź #11 dnia: 29 Grudnia 2008, 15:55 »
cena za wystroj kościoła chyba jest wzięta z kosmosu... trochę przeogromna

z wystrojem poczekajcie może na targi ślubne, tam są te wszystkie firmy wystawione i mają przykładowe wystroje

my płaciliśmy 400 zł i to podzieliliśmy na 4 pary, czyli wystrojenie kościoła kosztowało nas 100 zł

Offline ska
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 175
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25-04-2009
Odp: Kwiaciarnie
« Odpowiedź #12 dnia: 3 Marca 2009, 11:36 »
Kwiaciarnie, to jest dla mnie najbardziej drażliwy temat  :boks_4: Jak pytam się o bukiet to 70-80 zł, jak dodaję słowo slubny to 150 zł.
Jak jednej pani spytałam się dlaczego taka różnica, to powiedziała, że pytanie nie na miejscu, a ja muszę wiedzieć za co płacę 150 zł, prawie 2x drożej i kwiaty są tylko na 2 dni :(. Pani mi odp., że kwiaty są specjalnie selekcjonowane  :hahaha: - jasne sama jedzie i je zbiera... no i ich ułożenie trwa 3-4 h, z obiadem, lunchem itp., szczególnie, że mój bukiet jest skromny i prosty. Więc zamówię u mojego serduszka w kwiaciarni pod blokiem i odbierze jak będzie po mnie jechał :)


Offline iza22

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2653
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.09.2008
Odp: Kwiaciarnie
« Odpowiedź #13 dnia: 3 Marca 2009, 20:34 »
właśnie dlatego polecam kwiaciarnię, z której ja skorzystałam, tam ceny są normalne

jak byłam zapytać o mój bukiet to pani mi powiedziała, cytuję: "ojej tylko ten bukiet może wyjść bardzo drogo, bo to będzie około 100 zł "

a ja w kilku kwiaciarniach usłyszałam cenę za ten sam bukiet - 160 zł

Offline japcio

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 23885
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2009
Odp: Kwiaciarnie
« Odpowiedź #14 dnia: 3 Marca 2009, 22:27 »
iza22 Mogę poprosić namiary na kwiaciarnię na priv? Z góry dziękuję :)

Offline ska
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 175
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25-04-2009
Odp: Kwiaciarnie
« Odpowiedź #15 dnia: 4 Marca 2009, 10:16 »
iza22 to ja tez poproszę!


Offline aagaaz

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 29.08.2009
Odp: Kwiaciarnie
« Odpowiedź #16 dnia: 4 Marca 2009, 21:47 »
Ja tez , ja też poproszę ;)

Offline ska
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 175
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25-04-2009
Odp: Kwiaciarnie
« Odpowiedź #17 dnia: 16 Marca 2009, 08:48 »
Może trochę zmienię wątek, ale jest kilka o kwiaciarni, więc mam nadzieję, że nikt nie będzie zły.  Poszukuję taniej hurtowni kwiatów, potrzebnych do przystrojenia kościoła. Jest jedna na fordońskiej flori... i na chrobrego. Ale cen nie znam, może ktoś wie, gdzie taniej? Z góry dziękuję za odpowiedź.


Offline japcio

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 23885
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2009
Odp: Kwiaciarnie
« Odpowiedź #18 dnia: 2 Kwietnia 2009, 12:22 »
Mam pytanie odnoście długich róż. I wcale nie na wesele, ale na zakończenie roku szkolnego :) Muszę się zorientować, gdzie najtaniej kupić ok 80 pojedynczych długich róż. Dzwoniłam do hurtowni na Fordońskiej, ale pan nie wiedział, ile kosztują u nich kwiaty.... Może ktoś z was się orientuje, dokąd najlepiej się udać? Może szukając kwiatów na ślub trafiliście na godną polecenia kwiaciarnię? Z góry dziękuję :)

Offline ska
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 175
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25-04-2009
Odp: Kwiaciarnie
« Odpowiedź #19 dnia: 3 Kwietnia 2009, 07:31 »
JA Ci powie4m, ze długie kwiaty teraz kosztuja na fordońskiej 4 zł, ale Pan powiedział, że cena leci na pewno o 1 zł do maja, potem moze jeszcze taniej i tam trzeba kupić po 20 róż-tak sa pakowane.