Autor Wątek: hotel PAN TADEUSZ Serock  (Przeczytany 17618 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline agulera
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Kobieta
hotel PAN TADEUSZ Serock
« dnia: 18 Grudnia 2008, 10:30 »
hej,

Poszukuję info dotyczace tego hotelu - w szczególności kwestii gastronomii.
Będę wdzieczna za kazde info.
pozdrawiam

rybkawiedenka
  • Gość
Odp: hotel PAN TADEUSZ Serock
« Odpowiedź #1 dnia: 3 Stycznia 2009, 00:24 »
Napisz do forumki zhuzia - ona będzie tam miała wesele w kwietniu 2009, może już coś wie.

Offline zhuzia

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.04.2009
Odp: hotel PAN TADEUSZ Serock
« Odpowiedź #2 dnia: 4 Stycznia 2009, 13:25 »
nasze wesele w kwietniu ale na próbę byliśmy tam na obiedzie - pysznie, elegancko podane, żadnych zastrzeżeń! wprawdzie w karcie nie ma potraw, które będą na weselu ale myślę, że będą dobre. pzdr

Offline agulera
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Kobieta
Odp: hotel PAN TADEUSZ Serock
« Odpowiedź #3 dnia: 5 Stycznia 2009, 11:00 »
hej,
my tez bylismy cos zjesc i zgadza sie wszystko było smaczne, pieknie podane i duze porcje.  Przypuszczamy, ze zostalismy rozponani.
fakt w 90% menu z karty nie pokrywało sie z tym weselnym. 
Ale bylismy tez tuz przed jakims weselem, kiedy wszystko bylo przygotowane i juz nie bylo tak "pieknie".  Chodzi mi tu o dekoracje potraw, oczywiscie nie wiem jak smakowało - a to chyba wazniejsze.  Nie bylo zle, ale w porownaniu z tym jak podali nam wczesniej to juz nie to samo.
Czy wiesz moze skad sa ciasta?

Offline marzyciel
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • data ślubu: 12-12-2009
Odp: hotel PAN TADEUSZ Serock
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Stycznia 2009, 22:46 »
Mialem to nieszczescie byc na weselu w tym hotelu, sala zaslana zapachami z kuchni >:(, przystawki na stolach tragedia !!! :o obsluga - hmmmm , a z tego co podpytywalem "mlodych" cena wcale nie mala jak na tego typu hotel. 
Nie chce Cie dolowac ale lepiej szukaj alternatywy i koniecznie sprawdz wszystko co mozesz !!!!!

Ja na szczescie mam juz alternatywe wiec i Wam zycze czegos lepszego. 

pzdr

Offline angella
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: jeszcze nie ma konkretnej daty rok 2010
Odp: hotel PAN TADEUSZ Serock
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Stycznia 2009, 22:38 »
Heya! Jestem w trakcie szukania sali na przyjęcie weselne na 2010r.  Jednym z faworytów jest hotel Pan Tadeusz.  Patrzę na to wszystko trochę z innaczej niż Wy bo kilka lat przepracowałam w hotelach i co nie co wiem jak to wszystko się odbywa.  Aczkolwiek zaciekawiło mnie, co tak bardzo nie podobało się koledze w hotelu? dawno bawiłeś się tam na weselu? ja miałam bardzo dobre wrażenie po rozmowach. . .
Odnośnie jedzenia - wiem, bo zaciągnęłam języka u znajomych z branży, że jedzenie mają bardzo smaczne.  A wygląd dań serwowanych podczas wesela dla 100 osób? Cóż, nie oczekujmy wyszukanego podania potraw gorących, jeśli kuchnia ma je wydać dla 100 osób w jak najkrótszym czasie.  Czy ktokolwiek wie, ile czasu zajmuje dekoracja dania w restauracji? no właśnie - to teraz przeliczcie sobie to na 100 osób.  Acha, i jeszcze pamiętajcie o cenie ;)

rybkawiedenka
  • Gość
Odp: hotel PAN TADEUSZ Serock
« Odpowiedź #6 dnia: 31 Stycznia 2009, 19:44 »
Ja idę tam na wesele w Kwietniu, dam wam znać co i jak.

Offline agulera
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Kobieta
Odp: hotel PAN TADEUSZ Serock
« Odpowiedź #7 dnia: 3 Lutego 2009, 17:24 »
Angella,
Rozmowy rozmowami a życie /rzeczywistośc może byc inna.  Ja tez po rozmowach mam mile wspomnienia.  Ale juz nie jednego w zyciu słyszalam i widziałam, co ładnie gadał. . . obiecanki cacanki;)
A kazdy chciałby, aby jego przyjecie wypadło jak najlepiej i każdy je miło wspominał.
Nie oczekuję jakis wariacji na talerzach, ale to co widziałam (przystawki, czyli wszystkie dania na zimno) nie wygladały najlepiej a przeciez na to kuchnia ma wczesniej wystarczająco duzo czasu na przygotowanie i podanie ze smakiem. 

Zobaczymy jakie rybkawiedenka bedzie miała newsy

Offline angella
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: jeszcze nie ma konkretnej daty rok 2010
Odp: hotel PAN TADEUSZ Serock
« Odpowiedź #8 dnia: 3 Lutego 2009, 19:43 »
Oczywiście, masz rację - piękne słowa i rzeczywistość mogą czasem być na dwóch różnych biegunach. 
Miałam okazję do tej pory tylko raz widzieć przygotowane przyjęcie w Panu Tadeuszu (3 stycznia tego roku). 
Mnie się podobało. 
Ale faktycznie, zobaczymy w kwietniu, maju itd :)
Bądźmy dobrej myśli :)

Offline agulera
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Kobieta
Odp: hotel PAN TADEUSZ Serock
« Odpowiedź #9 dnia: 4 Lutego 2009, 10:14 »
Angella,
a jakich innych masz faworytów?

Offline angella
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: jeszcze nie ma konkretnej daty rok 2010
Odp: hotel PAN TADEUSZ Serock
« Odpowiedź #10 dnia: 7 Lutego 2009, 10:43 »
Interesują mnie sale na północy od Warszawy, więc zastanawiam się nad Warszawianką w Jachrance (dwa razy byłam tam na weselu i byłam pod wrażeniem sali i obsługi; niestety dużym minusem jest jedzenie - wprawdzie podane jest ładnie ale po ciepłych dania mieliśmy wzdęcia :( a zimne przestawki były albo bez smaku albo niedobre - ale to było kiedyś, powiedzino mi, że teraz jest lepiej)
O Windsorze nie myślę, bo nie mam zamiaru aby moje przyjęcie weselne miałoby być jednym z 4 lub 5 czy 6 w tym samym czasie, w jednym miejscu. 
Podobało mi się także w Hotelu Sienkiewicz w Komornicy - też tam byłam na weselu - jedzonko naprawdę pyszne, sala bardzo ładna, obsługa OK tylko ta Szefowa brrrrr - nie wiem, czy dałabym radę przebrnąć przez nią - okropna kobieta - moja przyjaciółka organizowała tam wesele i przeszła gehennę podczas ustaleń. 
I jeszcze jeden mam typ :) "U Różyca" - to jest taka sala na przyjęcia w stylu swojskim.  Nie byłam tam na przyjęciu ale słyszałam opinie - wystrój fantstyczny, jedzenie bardzo dobre swojskie, klimat niepowtażalny ale jeszcze nie wiem, czy się odważę na taki rodzaj wesela. 

Jest w czym wybierać :)

rybkawiedenka
  • Gość
Odp: hotel PAN TADEUSZ Serock
« Odpowiedź #11 dnia: 28 Kwietnia 2009, 20:44 »
Jestem po weekendowym podybie w Panu Tadeuszu, na weselu na prawie 100 osób i nie mogę ANI JEDNEGO ZŁEGO SŁOWA POWIEDZIEĆ.

Wszystko było idealnie, sala pięknie ozdobiona, przepyszne jedzenie, obsługa uwijająca się po sali, kierownik cały czas na posterunku. Rano śniadanie gotowe od 9 do 13, wszystko świerze i pyszne. Pokoje czyste i śliczny apartament dla nowożeńców.

Młodej parze pozwolono na zdjęcia NA barze, na basenie itd.

Najpiękniejsze wesele na jakim byłam.

Offline mi_lka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
Odp: hotel PAN TADEUSZ Serock
« Odpowiedź #12 dnia: 27 Maja 2009, 13:36 »
Rybkowiedenko,
Czy masz i mogłabys podesłac na maila kilka pogladowych fotek z tego wesela (stoły, słodki bufet, stol Mlodych,sala ogólnie).  Byłabym baaaardzo wdzieczna.

Offline Martin_125
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: hotel PAN TADEUSZ Serock
« Odpowiedź #13 dnia: 7 Maja 2013, 11:48 »
Witam,

Chciałbym podpytać jak teraz wygląda sytuacja w hotelu Pan Tadeusz? Czy ktoś posiada jakieś nowsze informacje na ten temat?