Autor Wątek: usuwanie postów  (Przeczytany 9099 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wild_rose

• forumowicz
  • data ślubu: sierpień 2010
usuwanie postów
« dnia: 15 Listopada 2008, 11:40 »
Chciałabym poruszyć temat usuwania postów. Nie ukrywam, że ostatnio kilka razy mi się to przydarzyło (pozdrawiam, Maju). Rozumiem, że usuwane są posty obraźliwe dla uczestków forum, że usuwane są adresy z sugestią podawania ich na priv, ale pozostałe motywy są dla mnie niezrozumiałe.

Ostatni przykład- usunięto mój post jako "offowy", niemniej jednak dotyczył on zespołów (prosiłam pewną osobę o umieszczenie informacji nt zespołów jakie poleca, ze sprostowaniem, że nie jest to mój prywatny atak, ale szczera prośba; osoba ta w ostatnim czasie umieszczała sporo postów wskazujących wady poszczególnych zespołów), a był umieszczony w wątku dotyczącym... jednego z zespołów.

Nie będę przecież zakładać osobnego wątku, zatytułowanego "sugestie dla...", tylko po to, żeby mieć pewność, że żaden z moich postów nie zostanie usunięty, jako niezwiązany z tematem...

Może troche dystansu do swojej funkcji moderatora. Forum chyba jest dla ludzi, a nie odwrotnie...
Pozdrawiam.

Offline obserwator
  • maniak
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: usuwanie postów
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Grudnia 2008, 14:46 »
Witam. Wielka szkoda, że nie przeczytałaś mojego watku, który Ci napisałem w odpowiedzi . Mój także został wykreślony, a szkoda bo był ciekawy ;) Pozdrawiam :Daje_kwiatka:

Offline asashia

• entuzjasta
  • ~so be it~
Odp: usuwanie postów
« Odpowiedź #2 dnia: 5 Lutego 2009, 14:48 »
ja też chyba jestem czarną owcą:) bo zauważyłam brak moich postów.....inwigilacja? zauważyłam to w jednym temacie-innych sprawdzac nie będę-bo mi aż tak bardzo nie zależy:)
zaznaczam, że:
1) nigdy nikogo na tym forum nie obraziłam
2) nigdy nie stosowałam niedozwolonej formy reklamy
3) nigdy nie zrobiłam tzw "offtopa"

więcej grzechów nie pamiętam-nie wiem czym zawiniłam-piszę tego posta by zaznaczyć-że takie formy jego moderowania są niezrozumiałe i zniechęcaja do jego użytkowania...

pozdrawiam
Niezmiennie rozczula mnie etykietka-którą zabrałam z porodówki z łóżeczka córeczki: "Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba." Algernon Charles Swinburne... Zostałam Mamą! Mam w końcu swoje upragnione niebo!