Autor Wątek: Obrączki satynowane a piaskowane!!  (Przeczytany 5807 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mikoala

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3534
Obrączki satynowane a piaskowane!!
« dnia: 6 Listopada 2008, 22:33 »
Dziewczyny które mają takie obrączki, jak się sprawdzają , czy się ścierają!! Zastanawiam się nad właśnie którąś z tych technik. Podobno trwalsze są satynowane.

Offline MonikaDM
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.09.2010r.
Odp: Obrączki satynowane a piaskowane!!
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Sierpnia 2001, 20:09 »
Może by tak odświeżyć ten temat... bo ja również jestem ciekawa, jak to jest z tymi satynowymi obrączkami?? Naprawdę się ścierają?

Offline mikoala

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3534
Odp: Obrączki satynowane a piaskowane!!
« Odpowiedź #2 dnia: 2 Lutego 2010, 20:07 »
ostatecznie wybralismy gładkie obraczki bo nawet co sympatyczniejsze Panie pracujace u jubilera przyznały ze czy satynowane czy piaskowane szybko sie scieraja. Pozatym opinie wśród znajomych byly podobne. Powiem tylko ze satynowane bardzo mi sie podobaly ale jak za chwile mialy sie i tak zetrzec to szkoda zachodu.

Offline martusskka
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 51
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.06.2010
Odp: Obrączki satynowane a piaskowane!!
« Odpowiedź #3 dnia: 6 Kwietnia 2010, 14:27 »
My zdecydowalismy sie własnie na obrączki piaskowane.   Własciciel jubilera  powiedział nam , ze nie bedzie z nimi zadnego problemu-- nie bedą sie ścierać. Wszystko załezy od metody jaka zostały zrobione.  Nasze  są hartowane i dzieki temu bedą cały czas jak nowe.

Offline Bowler
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 02.02.2008r
Odp: Obrączki satynowane a piaskowane!!
« Odpowiedź #4 dnia: 9 Kwietnia 2010, 13:53 »
obrączki satynowane czy piaskowane się, ze tak powiem po czasie polerują. . natomiast gładkie rysują :) tak więc i tutaj i tutaj trzeba co jakis czas odświeżyć