Autor Wątek: czy to dobry wybór...??  (Przeczytany 10544 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nataliaxp
  • ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6573
czy to dobry wybór...??
« dnia: 15 Października 2008, 17:39 »
Witam Was serdecznie.
Mimo, że ślub mam sierpniu to decyzja sukienki juz praktycznie podjeta, wystarczy na poczatku roku podpisać umowe.

Chciałam zapytać Was czy to dobry wybór.

Na zdjęciu sukienka jest biała i taka mam być i bolerko również białe ale na zdjeciu jest ecri. Ponadto sukienka jest o 15 cm za krótka ale rozmiar akurat  :P
Chciałabym znać wasze opinie, Czt dobrze mi w takiej sukience.

Dziekuje za opinie :)

Offline stewe_griffin

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 381
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.09.2007
Odp: czy to dobry wybór...??
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Października 2008, 18:38 »
góra sukienki bardzo mi się podoba, z bolerkiem jest ok, ale sądzę, że bez będzie wyglądała rewelacyjnie  :o.. natomiast dół zupełnie nie w moim stylu



Offline nataliaxp
  • ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6573
Odp: czy to dobry wybór...??
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Października 2008, 18:44 »
bolerko bedzie tylko do kosciola a potem juz bez,
jesli chodzi o dol to ja wlasnie takie lubie tzn na kole i w miare proste, tu akurat sa te marszczenia ale mi sie podobaja, bo do mojego gustu nie naleza korkonki ani nic wyszywanego, ale nie mowie ze mi si nie podoba tylko poprostu nie dla mnie.

dziekuje za opinie :)

ahaa, i tego kwiata na srodku nie bedzie !!

Offline Daruda

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 13436
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.06.2009
Odp: czy to dobry wybór...??
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Października 2008, 21:03 »
moim zdaniem bardzo fajniutko wyglądasz;-)jesteś szczuplutka i sukienka bardzo ładnie podkreśla Twoja figurkę,pasuje do Ciebie,jest sromna i jesli dojdzie do tego jakaś fajna fryzurka będzie ok.ważne ,że dobrze się w niej czujesz i nic więcej nietrzeba...ja gustuję w innych fasonach,ale kto wie,może jakbym przymierzyła właśnie tą to wybrałabym tak samo;-)))pozdrawiam



Offline Justys851
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 28242
  • Płeć: Kobieta
Odp: czy to dobry wybór...??
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Października 2008, 21:34 »
Ja również gustuje w sukniech innego typu, ale ta na Tobie idelanie , moim zdaniem idealnie podkreśla Twoją figurę, więc uważam że to dobry wybór  :ok:



Offline monijane

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2197
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 29.08.2009
Odp: czy to dobry wybór...??
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Października 2008, 10:14 »
Ja również jestem za, pasuje Ci ten fason, a skoro dobrze się w nim czujesz to do szczęścia (na razie ;)) nic nie potrzeba ;D
Moje Szczęścia :-)
On 2011
Ona 2015
On 2017

Offline nataliaxp
  • ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6573
Odp: czy to dobry wybór...??
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Października 2008, 13:10 »
Bardzo Wam dziekuje za miłe słowa.

Tak własciwie przez przypadek weszłam do salonu z sukienkami żeby sobie zobaczyc jakie w ogóle sa fasony, nagle patrze a na manekinie wisi fajna sukienka. Za namową Pani z salonu przymierzyłam sukienkę i własnie w tym samym momencie podjęłam decyzje, że w tej wystapie na moim ślubie.

Jeszcze raz Wam bardzo dziekuje :) i pozdrawiam :)
Do usłyszenia na forum :)

Offline baska98

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 10161
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 31 maj 2008
Odp: czy to dobry wybór...??
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Października 2008, 13:50 »
takie suknie nie są w moim guście i nie  wiem czy będę obiektywna ale wydaje mi się, że ładnie w niej wyglądasz :) na pewno wywaliłabym tego kwiatka. Suknia przez to, ze ma niski stan ładnie podkreśla Twoją figurę :)
najważniejsze żeyby Tobie sie podobała i żebyś czuła się w niej dobrze :)

Offline nataliaxp
  • ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6573
Odp: czy to dobry wybór...??
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Października 2008, 14:05 »
tak tak tego kwiatka nie bedzie, tez podoba mi sie ze ten stan jest nisko i ladnie sukienka jest dopasowana, a co najwazniejsza bardzo wygodna :)

dziekuje, papa

Offline ika3w

  • Ilona
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3905
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.08.2008r
Odp: czy to dobry wybór...??
« Odpowiedź #9 dnia: 16 Października 2008, 15:24 »
Ślicznie Ci w tej sukni, ale masz jeszcze tyle czasu, że możesz przymierzyć jeszcze jakieś modele


Offline nataliaxp
  • ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6573
Odp: czy to dobry wybór...??
« Odpowiedź #10 dnia: 16 Października 2008, 15:36 »
Dziekuje :)

Kto wie, moze jak jakas mi wpadnie w oko to przymierze i zmienie decyzje, ale jak narazie ta jest na 1 miejscu :)

Offline Doris85

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2841
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.12.2008r :) NA ZAWSZE RAZEM
Odp: czy to dobry wybór...??
« Odpowiedź #11 dnia: 16 Października 2008, 15:46 »
mi tez sie podoba ta suknia  :) bardzo ładnie w niej wyglądasz :)
 


Offline nataliaxp
  • ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6573
Odp: czy to dobry wybór...??
« Odpowiedź #12 dnia: 16 Października 2008, 17:01 »
 :bukiet:

Offline domisia82

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 351
  • Płeć: Kobieta
Odp: czy to dobry wybór...??
« Odpowiedź #13 dnia: 16 Października 2008, 22:09 »
sukienka bardzo ładna, chociaż ja nie przepadam za takimi marszczeniami na kształt bitej śmietany. Podoba mi sie gorset i ta firanka u dołu sukienki, środek pewnie bym zmieniła, ale jeśli Ty lubisz takie marszczenia to  idealnie do Ciebie pasuje i naprawdę dobrze Ci w niej. Bolerko też ciekawe, kwiatek zdecydowanie wyrzuć :)
A swoją drogą poczekałabym trochę z kupnem, w styczniu wchodzą nowe kolekcje więc może znajdziesz jeszcze coś ładnego.

Offline nataliaxp
  • ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6573
Odp: czy to dobry wybór...??
« Odpowiedź #14 dnia: 16 Października 2008, 22:25 »
Ja umowe bede podpisywala dopiero okolo lutego i do tego czasu napewno jeszcze nie raz zajrze i popatrze na sukienki.

Na dzien dzisiejszy ta jest ta jedyna, ale wszytskie sie moze zdarzyc :)

Dziekuje za opinie :)

 :Daje_kwiatka:

Offline Ewiszka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3514
  • Płeć: Kobieta
Odp: czy to dobry wybór...??
« Odpowiedź #15 dnia: 13 Grudnia 2008, 21:12 »
 :)Nataliaznam ta suknie...to model Kołodziej z salonu Dominika na Dworcowej w Bydgoszczy...prawda???
tez ja przymierzałam i ....prawie podpisałam umowe...... ale za drugim razem jak ja poszłam mierzyc moja siostra zrobiła mi wiecej zdjec(rowniez przy uzyciu lampy aby rozswietlic pomieszczenie) i powiem Ci szczerze ze z niej zrezygnowalam:(
ogladajac potem fotki na kompie zobaczylam pewna rzecz ktorej nie widzialam 'golym okiem' ...ten specyficzny material z ktorej jest wykonana tzw. organtyna czy tez organza strasznie sie swieci na wielu fotkach wygladałam jakbym byla owinieta folia...kiepski efekt zwlaszcza na zdjeciach...a przeciez tylko one nam pozniej pozostaja...takze zrezygnowalam, nawet gadalam z moja Pania fotograf i mi tez odradzala(mowila ze wiele jej klijentek mialo suknie z tego materialu...i jak to nazwala 'nie jest on zbyt szczesliwy')

Panie z Dominiki oczywiscie mowily mi ze mozna ja rowniez uszyc z tafty ale wtedy cena jest wyzsza ok 2 tys...wiec przeszlam sie kilka metrow dalej i w salonie Madonny tez na Dworcowej znalazlam moje cudenko...tez suknia a'la princessa (tez takie lubie) z pieknej amerykanskiej nie swiecacej sie dziko tafty :)
wiec Natalko proponuje albo wersja z tafty albo jeszcze szukaj wsrod modeli na rok 2009....no chyba ze efekt swiecenia Tobie odpowiada
pozdr i mam nadzieje ze Tobie pomogłam :)

Offline nataliaxp
  • ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6573
Odp: czy to dobry wybór...??
« Odpowiedź #16 dnia: 13 Grudnia 2008, 23:02 »
Tak, dokladnie, to kolodziej z Dominiki.
Bardzo dziekuje za pomoc ... co prawda mam dwa zdjecia sukienki na kompie i nie zauwazylam ze sie swieci ale najwyrazniej zdjecia wyszly, moze akurat nie bylo lampy, musze sie teraz zastanowic.
Ide na targii slubne moze tam mi co wpadnie w oko, i chyba przejde sie jeszcze raz po miescie i zobacze jakie beda sukienki na 2009, tak jak mowisz.
Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam.

PS na zdjeciu pod swoim nickiem masz slIczna sukienke, widze ze mamy bardzo podone gusta:)

Offline Ewiszka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3514
  • Płeć: Kobieta
Odp: czy to dobry wybór...??
« Odpowiedź #17 dnia: 14 Grudnia 2008, 13:10 »
taaak to własnie moja wybranka-moje cudo :) i kupilam ja w Madonie...akurat przeceniali kolekcje z 2008 roku i kupilam ja za pol ceny -1800 a normalnie kosztuje ona ponad 3 tysiace...takze naprawde pochodz jeszcze po salonach...wiem tez ze w Lisa Ferra maja promocje...wystarczy zajrzec na ich stronke...tez maja duzo takich princeskowatych modeli :)
Natalko jezeli chcesz to wyslij mi na priva swoj adres mailowy a ja Tobie wysle moje fotki w Kolodzieju te z efektem swiecacym,oki? i sama zobaczysz
 :)

Offline nataliaxp
  • ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6573
Odp: czy to dobry wybór...??
« Odpowiedź #18 dnia: 14 Grudnia 2008, 14:36 »
meil poszedl na priva :)

Offline Ewiszka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3514
  • Płeć: Kobieta
Odp: czy to dobry wybór...??
« Odpowiedź #19 dnia: 14 Grudnia 2008, 22:50 »
fotki wysłane :)

Offline nataliaxp
  • ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6573
Odp: czy to dobry wybór...??
« Odpowiedź #20 dnia: 14 Grudnia 2008, 23:44 »
Dostalam, dostalam ... dziekuje :)

Offline Ewiszka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3514
  • Płeć: Kobieta
Odp: czy to dobry wybór...??
« Odpowiedź #21 dnia: 15 Grudnia 2008, 00:12 »
 :)
mam tylko nadzieje ze nie namieszalam Tobie w głowie...:) wiem jednak ze wybor odpowiedniej sukni to podstawa:)
najlepiej bedzie jak przejdziesz sie tam jeszcze raz i porobisz wiecej fotek, roznych...no i wez ze soba kogos zaufanego (ja chodziłam z mama i siostrai zawsze dobrze mi doradzałay)...wiesz czasami my w lustrze nie wszystko widzimy...takze dobrze jest skorzystac z porady bliskiej nam osoby i dokładnie obejrzec fotki:)
zycze samych dobrych wyborów i pozdrawiam :) :)

Offline Olucha

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6455
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11 lipiec 2009r.
Odp: czy to dobry wybór...??
« Odpowiedź #22 dnia: 15 Grudnia 2008, 10:26 »
Natalko ja również nie gustuję w tego typu sukniach, ale na tobie wygląda ładnie, masz raczej szczupła budowę ciała także możesz spokojnie pozwolić sobie na rozbudowane sukienki, a najważniejsze jest to że tobie się podoba  :) chociaż tak dla pewności proponowałabym Ci pomierzyć jeszcze ine suknie  ;)

Offline nataliaxp
  • ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6573
Odp: czy to dobry wybór...??
« Odpowiedź #23 dnia: 15 Grudnia 2008, 12:02 »
Ja juz dosyc dlugo chodzilam po salonach, lwasnie z mama, a ona ma oko do kazdeej nierownosci, do kazdego zlego ulozenia itp, dlatgeo uwielbiam z nia chcdzic na zakupy.
Ale jeszcze pojde pochodzic moze cos nowego weszlo, tzn napewno na 2009 sa nowe modele, ide tez na targii moze tam cos bedzie,
Ale bardzo Wam dziekuje za wszystkie rady i mile slowa..... jesli wynajde cos innego zaraz dam znac : chociaz prawde mowiac nie chcialabym jej zmieniac :(:(:(

Ale sie okaze co z tego wszytskiego wyjdzie,
... na szczescie mam juz buciki, bo dlugo dlugo ich szukalam !!

jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam :)

Offline netusia
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 55
  • Płeć: Kobieta
Odp: czy to dobry wybór...??
« Odpowiedź #24 dnia: 15 Grudnia 2008, 15:02 »
piekna ta Twoja sukienka bardzo podoba mi sie jej dół  :D ja pewnie wybiorę coś podobnego

Offline nataliaxp
  • ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6573
Odp: czy to dobry wybór...??
« Odpowiedź #25 dnia: 15 Grudnia 2008, 21:21 »
No wlasnie mi sie tez ta sukienka bardzo podoba i mam nadzieje ze nie bede musiala z niej zrezygnowac :)
A jesli sie okaze ze faktycznie swieci sie jak choinka to bede miala u Ewiszki wielki dlug wdziecznosc  :P

Pozdrawiam :)

Offline Ewiszka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3514
  • Płeć: Kobieta
Odp: czy to dobry wybór...??
« Odpowiedź #26 dnia: 17 Grudnia 2008, 08:05 »
trzymam kciuki Natalko!!!
a ja ide dzisiaj na maja pierwsza przymiarkę :)

Offline nataliaxp
  • ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6573
Odp: czy to dobry wybór...??
« Odpowiedź #27 dnia: 17 Grudnia 2008, 20:19 »
Dzieki  ;)

Byla wczoraj zobaczyc sukienke, patrzalam i tak myslalam jak ona bedzie wygladac, teraz pojde jeszcze z apratek i wtedy zrobie sesje zdjeciowa i podejme decyzje.

A Tobie Ewiszka zazdroszcze tej  pierwszej przymiarki :D:D:D

Pozdrawiam :) Pa pa

Offline MARTKA

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4059
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 02.08.2008.
Odp: czy to dobry wybór...??
« Odpowiedź #28 dnia: 21 Grudnia 2008, 14:37 »
Natalia super suknia  ;D Extra Ci w niej.
Ja też miałam z tego materiału dół sukni i też taki duży  ;D Świetnie wygląda i na zdjęciach i na filmie. Owszem czasem się świeci, ale ślicznie to wygląda. Jak chcesz to pokażę pare fotek.

Offline nataliaxp
  • ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6573
Odp: czy to dobry wybór...??
« Odpowiedź #29 dnia: 21 Grudnia 2008, 18:03 »
Bardzo chetnie zobacze :)

Napewno bedzie sie troche swiecic w koncu to wlasnie taki material, ale nie chcialabym jej zmieniac i zostaje wlasnie przy niej.
Ale bardzo dziekuje za wszystkie uwagi, i jesli ktos ma jeszcze jakas to z checia skorzystam :)
Wazny jest rozniez inny punkt widzenia  ;)