Autor Wątek: Zespół Muzyczny Key-Band  (Przeczytany 2797 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ana_banana
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.08.09
Zespół Muzyczny Key-Band
« dnia: 25 Września 2008, 14:05 »
Zna ktoś może ten zespół? proszę o jakieś info na temat zespołu Key-Band

Offline MalwinaW
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 03.07.2010
Odp: Zespół Muzyczny Key-Band
« Odpowiedź #1 dnia: 7 Grudnia 2008, 16:19 »
Dobre pytanie! ja też szukam opinii na temat tego zespołu i nigdzie nie mogę znaleźć  :-\ a baaaardzo mi na niej zależy, bo zastanawiamy się mocno z moim narzeczonym nad ich "zatrudnieniem". . .  Byliśmy na spotkaniu z chłopakami - zrobili na nas bardzo dobre wrażenie:) zagrali na żywo, fajnie zaśpiewali, sympatyczni, kompromisowi. . .  Tylko nie wiemy jak sprawują się na weselu.  Bardzo proszę niech ktoś napisze co wie o tym zespole!!! Będziemy ogromnie wdzięczni !  :)

Offline ARNIMO

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 10.04.2010
Odp: Zespół Muzyczny Key-Band
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Grudnia 2008, 11:13 »
Czy chodzi Wam o zespół Key Band z Barlinka?

Offline anyta83

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19.06.2010.
Odp: Zespół Muzyczny Key-Band
« Odpowiedź #3 dnia: 2 Września 2009, 19:51 »
Może odświeżę trochę temat. . .  Nie chodzi o Key Band z Barlinka tylko ze Szczecina! :)
Czy ktoś może podzielić się opinią na ich temat?

Offline joasia1980
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2011
Odp: Zespół Muzyczny Key-Band
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Kwietnia 2010, 14:07 »
Chcialabym takze spytac sie o aktualne opinie Key-Band ze Szczecina.  Moze ktos mi pomoc?
Dziekuje

Offline aniamania
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zespół Muzyczny Key-Band
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Kwietnia 2010, 11:10 »
Czy ktoś zna zespół KEY ze Szczecina? proszę o opinię. . .

Offline aniamania
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zespół Muzyczny Key-Band
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Kwietnia 2010, 11:45 »
HALO, PROSZĘ O KILKA SŁÓW NA TEMAT ZESPOŁU KEY ZE SZCZECINA, BARDZO MI ZALEŻY PONIEWAŻ CHCIAŁABYM SIE NA NICH ZDECYDOWAĆ.  ZROBILI NA NAS DOBRE WRAŻENIE NA SWOJEJ PRÓBIE ALE TO MOŻE TYLKO WRAŻENIE A NA WESELU MOŻE BYĆ INACZEJ. . . .

Offline joasia1980
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2011
Odp: Zespół Muzyczny Key-Band
« Odpowiedź #7 dnia: 29 Kwietnia 2010, 18:09 »
Czy nikt nie zna Key-Band ze Szczecina??  :(

Offline aniamania
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zespół Muzyczny Key-Band
« Odpowiedź #8 dnia: 12 Maja 2010, 14:51 »
Byłam na próbie i mi się podobało:) Umowa podpisana na 2011 rok.  Zobaczymy jak się spiszą:)

Offline katekol
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 48
  • data ślubu: 4.09.2010
Odp: Zespół Muzyczny Key-Band
« Odpowiedź #9 dnia: 17 Sierpnia 2010, 12:21 »
my również sie na nich zdezydowaliśmy...a  ślub tuż...tuż:)

Offline axela2008

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.09.2011 Ińsko
Odp: Zespół Muzyczny Key-Band
« Odpowiedź #10 dnia: 21 Sierpnia 2010, 11:36 »
jest to jeden z najbardziej chwalonych zespołów przez właścicielkę naszej sali weselnej. a przez kilka lat się trochę już ich pewnie nasłuchała, więc nie macie się co martwić.... :D
zawsze byłam i zawsze będę przy Tobie. . .


Offline madlen222
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • data ślubu: 02.12.2010
Odp: Zespół Muzyczny Key-Band
« Odpowiedź #11 dnia: 10 Września 2010, 12:25 »
witam wszystkich!!! zespół Key Band jest poprostu rewelacyjny!!!! 19 sierpnia grali u nas na weseli i naprawde nie żałuje że u nas byli, wrecz przeciwnie.  Wszyscy goscie nie schodzili z parkietu poniewaz maja swietny repertuar który jest dopasowany do każdej grupy wiekowej a w dodatku sa bardzo profesjonalni!!! swietne głosy, swietny sprzet, nawet dym puszczaja na parkiecie!!! genialni. . .  gdyby nie zespoł to nie wiem jak potoczylo by sie nasze wesele poniewaz robilismy w zajezdzie ustowie który okazał sie kompletnym niewypałem.  Uwazajcie wszyscy na ten zajazd a w szczegolnosci na ta porabana wlascicielke.  ale wrocmy do zespolu: otóz welki szacun za wszystko co dla nas zrobili, spiewali swietnie to fakt ale rowniez troszczyli sie o to bysmy my byli spokojni cale wesele i uradowani.  niestety mielismy przykry start poniewaz zabraklo pradu na naszym wesleu w pierwszych godzinach ale zespol stanal na wysokosci zadania i zrobili biesiade przy stole i wszyscy swietnie sie bawili, teraz wspominamy to naprawde genialnie.  Gdyby nie zespol to nie wiem czy wszyscy by sie za bardzo nie zakropili na samym poczatku inie poszli by spac.  takze naprawde z calego serca dziekujemy chlopakom!!! mysle ze im tez podobalo sie na naszym weselu bo wykonywali swoja prace z ogromnym zapalem, checia, szczeroscia, usmiechem i energia!!!! i spokojnie. . .  nie upijaja sie na weselach, wrecz odmawiaja alkoholu!!!! takze naprawde achecam wszystkich do podpisania z nimi umowy!!! naprawde nie pozalujecie!!! nie wiem czy jest w szczecienie lepszy zespol!!!  watpie. . .  pozdrowionka i udanej zabawy weselnej
!

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: Zespół Muzyczny Key-Band
« Odpowiedź #12 dnia: 10 Września 2010, 12:46 »
Eee, .... Szczecin jest dużym miastem (jednym z największych miast w Polsce - ponad 400 tyś. mieszkańców), zapewne znalazłoby się jeszcze kilka dobrych zespołów :koncert:

Offline katekol
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 48
  • data ślubu: 4.09.2010
Odp: Zespół Muzyczny Key-Band
« Odpowiedź #13 dnia: 25 Września 2010, 16:46 »
u mnie na wesele równiez zepół gral i z czystym sumieniem moge go polecic. Tym którzy sa niezdecydowani polecam umowic sie z zespołem poniewaz zagraja wam na zywo a nie jak inni puszczaja kasety z wesel na których grali. Chłopaki  sa młodzi, zywiołowi, świetnie sie bawilismy!! A co wazne zadbali o dobra zabawe równiez dla nas czyli młodych. SZCZERZE POLECAM:)
Zanim sie zdecydowalismy na key-band bylismy min na rozmowie z zespolem kaja- band. No cóż....ODRADZAM.
Mam nadziueje ze komus moja wypowiedz p[omoże w wyborze zespołu.

Offline przyszlazona
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1321
  • Płeć: Kobieta
  • SPRZEDAM FIGURKĘ NA TORT I PODUSZKĘ NA OBRĄCZKI
Odp: Zespół Muzyczny Key-Band
« Odpowiedź #14 dnia: 13 Stycznia 2011, 02:13 »
wlasnie sie zastanawiam nad zespolem. . . wszyscy chwala blue song, czy ktos wie czy warto???? a moze key-band? na weselu slyszalam a-magic,fajnie grali,ale wokal kobiecy nie do konca. . . i juz mam metlik w glowie,help. . .