Autor Wątek: gdzie w Szczecinie profesjonalnie i szybko?  (Przeczytany 6270 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline czarownica
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
gdzie w Szczecinie profesjonalnie i szybko?
« dnia: 25 Lipca 2005, 09:54 »
Czesc wszystkim. To znowu ja. Osttanio mało aktywna na forum,ale strasznie zajeta w realu. sala jest, zespół jest, foto jest kamera jest i na tym sie kończy a ślub 1 października ....

Dlatego pytanko: gdzie w szczecinie najlepiej kupować obrączki ? Zależy mi na miłej, profesjonalnej obsłudze, gdzie nie wciskają kitów i na prawde potrafią doradzić.

dzieki

Offline asiek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4156
  • data ślubu: 14.08.2004
gdzie w Szczecinie profesjonalnie i szybko?
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Lipca 2005, 10:12 »
My jesteśmy zadowoleni z Virago - na Krzywoustego. Ale inne Forumowiczki mają jeszcze inne typy.

Offline didi

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 627
  • Płeć: Kobieta
gdzie w Szczecinie profesjonalnie i szybko?
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Lipca 2005, 10:54 »
Hej czarownica a sms o zaproszeniach dostałaś?
Wracając do tematu: my swoje zamawialiśmy u Terpiłowskich ale w salonie na Jagiellońskiej :P (róg W. Polskiego) ten w Galaxy(I piętro ) odradzam :evil: , z miła i fachowa obsługa spotkałam sie ostatnio w Aparcie (salon na paterze w CH Galaxy :mrgreen: ) :koncert:
Bezwarunkowo kocham tylko zwierzeta bo ludzie czasami mnie wkurzają !!!!

Offline asia

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 9607
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2005r.
gdzie w Szczecinie profesjonalnie i szybko?
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Lipca 2005, 17:32 »
My też kupowaliśmy w Aparcie w Galaxy - jesteśmy zadowoleni  :D

Offline ela

  • Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 22579
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2005
gdzie w Szczecinie profesjonalnie i szybko?
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Lipca 2005, 20:56 »
My swoje zamawialiśmy u Terpiłowskich w Galaxy a obsłoga była miła ,a to pewnie też zależy od humoru obsługi  :D
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline demka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9604
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25 grudnia 2005
gdzie w Szczecinie profesjonalnie i szybko?
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Lipca 2005, 21:05 »
Cytat: "ela"
My swoje zamawialiśmy u Terpiłowskich w Galaxy a obsłoga była miła ,a to pewnie też zależy od humoru obsługi  :D


Elu zgadzam sie z Tobą, że wiele, żeby nie powiedzieć bardzo wiele, zależy od humoru obsługi. Kiepski humor i kiepska obsługa...

Dlatego życzę Wam (i sobie samej) żeby panie (panowie) sprzedający mieli zawsze dobre humory, byli mili i zawsze służyli pomocą
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline Aśka

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 191
gdzie w Szczecinie profesjonalnie i szybko?
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Lipca 2005, 10:00 »
My również zdecydowaliśmy sie na Terpiłowskich (salon w Galaxy) i naprawde nie mamy nic do zarzucenia tamtejszej obsłudze. Ale jeszcze milej byliśmy kilkrotnie potraktowani w ich salonie w Sterze (koło Geanta na Gumieńcach)
Moja sukienka do sprzedania... [url = http://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?p=17518#17518 [/url]

Offline Marta&Tomek

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 95
gdzie w Szczecinie profesjonalnie i szybko?
« Odpowiedź #7 dnia: 28 Lipca 2005, 22:08 »
Jeśli chcesz profesjonalnie i szybo, szerokim łukiem omijaj "W.Kruka" Ja aby odebrać  swoją obrączkę czekam już ponad 2 miesiące i za każdym razem kolejna bajka, lub ooops...przpraszam takie przeoczenie....jak to się mogło stać...?Na pewno nie będe ich "stałym klientem", ani oni moją "firmą roku"



Offline mona6061

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: C.22 stycznia 2011 i K.22 czerwca 2013
Odp: gdzie w Szczecinie profesjonalnie i szybko?
« Odpowiedź #8 dnia: 3 Listopada 2011, 14:24 »
ul. Malkowskiego,uliczka obok bylego kina KOSMOS galeria nazywa sie PRATATam mozna zamowic piekne obraczki Pana Andrzeja Bielaka! Sama  tam zamawialam. Czekalam na obraczki 3 tygodnie(i nie byly to typowe obraczki).