Autor Wątek: zespół Nostrado  (Przeczytany 1761 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline EveFrog
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • data ślubu: 8.08.2008
zespół Nostrado
« dnia: 10 Września 2008, 22:27 »
Witam!Czy ktoś może udzielic mi informacji na temat zespołu Nostrado z miejscowości Bojszowy koło Tych na śląsku. Nie wiem dokładnie jak grają i zachowują się na weselach, a nie chciałabym byc potem nieprzyjemnie zaskoczona.
Pzdr

Offline niunia.wola
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 09.10.2010
Odp: zespół Nostrado
« Odpowiedź #1 dnia: 6 Kwietnia 2009, 20:15 »
Hej powiedz mi jak grał u Ciebie na weselu zespół nostrado.

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: zespół Nostrado
« Odpowiedź #2 dnia: 5 Maja 2009, 14:04 »
EveFrog, jak to jest? pytasz się o zespół 10 września 2008, a ślub miałaś miesiąc wcześniej. Nie rozumiem.

Offline
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06-08-2011
Odp: zespół Nostrado
« Odpowiedź #3 dnia: 9 Lutego 2010, 21:49 »
hej, też chętnie się coś dowiem bo też się nad nimi zastanawiam.

Offline Ajwonka87
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2011
Odp: zespół Nostrado
« Odpowiedź #4 dnia: 9 Maja 2010, 20:52 »
Hej kochani, ja ten zespół znalazłam od osób które wypowiadały się na forach na temat polecanych zespołów weselnych.   I bardzo polecali zespół Nostrado.   Weszłam na ich stronkę, posłuchałam kilka mp3.   Byłam już na wielu weselach, gdzie byli zwykli grajkowie.   A tu, byłam naprawdę mile zaskoczona, pięknie śpiewają! I od razu zdecydowałam się na nich.   Skontaktowałam się z tym Panem, umówiliśmy się u niego, i pojechałam z moim narzeczonym na drugi dzień, świetnie nam przedstawiał ofertę, facet ma naprawdę gadane, z poczuciem humoru, widać że wesela prowadzi w sposób oryginalny, a jego kreatywność jest na pierwszym miejscu co do jego cech.   Mój też był zachwycony, więc podpisaliśmy umowę.   A nasze wesele jest w 2011 roku, i zapewne nie będziemy żałować że ich wzięliśmy :).   Bo u niego naprawdę zapowiada się super wesele :D.   Na pewno będę miała więcej do powiedzenia jak będzie już po moim weselu.
Pozdro :).

Offline asia1984
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.11.2011
Odp: zespół Nostrado
« Odpowiedź #5 dnia: 31 Października 2010, 22:30 »
HEJ  ;D

Gorąco polecam zespół Nostrado !!
Słyszałam ich na żywo, grali a weselu  u znajomych i było świetnie:) śpiewają bardzo dobrze i bez problemu dopasowują się do gości jakich zabawiają:)
 Wojtek organizuje świetne liczne zabawy ( ale to wszystko zależy od Was ile chcecie tyle macie) mają wiele zabaw których nie widziałam jeszcze na weselach :)
Prowadzą wesele naprawdę świetnie więc POLECAM

Mi tak bardzo się spodobali że zagrają również i na moim weselu :)

Offline Pani młoda:)80
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • data ślubu: za nami
Odp: zespół Nostrado
« Odpowiedź #6 dnia: 5 Października 2012, 21:12 »


Witam wszystkich zainteresowanych!!


Zespół Nostrado grał na moim weselu ,które odbyło się w Lipcu tego roku.
I przyznam szczerze ,że nie rozumie opinii jednego z moich poprzedników ponieważ to co jest w niej zawarte w ogóle nie zgadza się z tym co miało miejsce na moim weselu, a przyznam szczerze trochę mimo wszystko zaniepokoiło.  Opinii o zespole trochę się naczytałam przed podjęciem decyzji i wszystkie były bardzo pozytywne, nawet od kamerzystów i znajomych fotografów i tylko ta jedna…. ? Czyżby konkurencja…Na szczęście fakty są inne …*cenzura* zespół!!!!!!!!!!
Uważam ,że muzyka była perfekcyjnie dobrana .  Nie zabrakło ani repertuaru dla moich starszych wiekowo gości i młodzież znalazła coś dla siebie:) …same znane hity.

Goście byli bardzo zadowoleni, co było widać jak żegnali się z kapelą.
Każda dedykacja czy też życzenia dotyczące wybranych przez gości  utworów były spełniane natychmiastowo.
Co do prowadzenia całego wesela-Wojtek jest w tym najlepszy.  Dodawał nam otuchy w najbardziej stresujących dla nas momentach, rozbawiał gości ,prowadził świetne zabawy.  Możemy z czystym sumieniem polecać Zespół Nostrado bo: świetnie śpiewają, nawet lepiej na żywo, profesjonalnie prowadzą wesele, są bardzo fajnymi ludźmi i a co najistotniejsze potrafią rozruszać gości w każdym wieku:) … więc  bez obaw zespół pierwsza klasa, nawet ich nowe stroje, widać że zwracają uwagę na każdy szczegół PROFESJONALIZM w czystej postaci.

Ten najważniejszy dla nas dzień długo będziemy pamiętać,

Dziękujemy z całego serca Wojtkowi i całemu zespołowi, tak trzymajcie. !!!!

 

Magda i Dawid.


Offline Rafał i Karolina
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: zespół Nostrado
« Odpowiedź #7 dnia: 8 Października 2012, 18:25 »
Witamy,
Zespół Nostrado znaleźliśmy w internecie.  Po przesłuchaniu mp3 na ich stronie postanowiliśmy się z nimi spotkać aby dowiedzieć się czegoś więcej.  Po spotkaniu z Wojtkiem- lider zespołu zdecydowaliśmy się od razu aby grali na naszym weselu, nawet nie słuchając jak graja na żywo!!! Nie ukrywamy że mieliśmy strach czy zabawa będzie dobra, ale nie potrzebnie, bo wesele było super.  Wszyscy goście byli bardzo zadowoleni ;D, składane dedykacje od razu grali i co najważniejsze 2 tyg.  przed weselem poprosiłem o piosenkę, którą nie mieli w swoim repertuarze i nauczyli się jej i zagrali nawet lepiej niż w oryginale!!!!!

NOSTRADO DZIĘKUJEMY ZA SUPER WESELE !!!!!!!!!!!
Bardzo gorąco POLECAMY!!!

Wesele odbyło się 22,09,2012r

POZDRAWIAMY ;D ;D
Karolina i Rafał

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: zespół Nostrado
« Odpowiedź #8 dnia: 9 Października 2012, 13:13 »
Nawet lepiej niż w oryginale!!!! :D No, to musiał być do d... wykonawca (oczywiście ten z oryginału ;D)

Offline Basia i Piotr
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27.10.2012
Odp: zespół Nostrado
« Odpowiedź #9 dnia: 2 Listopada 2012, 21:01 »
Hej! My mieliśmy wesele tydzień temu i z ręką na sercu możemy polecić zespół Nostrado! Świetnie prowadzą całe wesele, dobry sprzęt i wokal:) przez całą noc mieliśmy pełny parkiet a to chyba o czymś świadczy;) Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.  Jeden z lepszych zespołów jakie mieliśmy okazję posłuchać na weselach.