Autor Wątek: Czy ktos zna zespol Fair Play ze Szczecina?  (Przeczytany 8163 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline klomb
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.2009
Czy ktos zna zespol Fair Play ze Szczecina?
« dnia: 1 Września 2008, 18:51 »
Zostal nam on dzis polecony, przesluchalismy demo, ale chcielibysmy zasiegnac opinii kogos kto juz bawil sie na weselu przez nich prowadzonym. 
Bardzo prosze o info:)

Offline oleczka

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 72
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28 sierpnia 2010
Odp: Czy ktos zna zespol Fair Play ze Szczecina?
« Odpowiedź #1 dnia: 7 Września 2008, 12:12 »
Mój narzeczony jest fotografem i wczoraj miał przyjemność słuchania tego zespołu na weselu. Mówi, że rewelacja, nagrania z ich stronki nie ukazują potężnego głosu wokalistki. Podobno rewelacja. Sami jesteśmy na etapie poszukiwań no i Fair Play stał się faworytem :)

Offline klomb
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.2009
Odp: Czy ktos zna zespol Fair Play ze Szczecina?
« Odpowiedź #2 dnia: 7 Września 2008, 15:49 »
Super! Uspokoilas mnie bardzo, dziekuje:)
My na 99% zdecydujemy sie wlasnie na ten zespol, choc jeszcze wybieramy sie posluchac ich na zywo, bo choc graja swietnie to nie wiemy jeszcze jak prowadza samo wesele.   Gdybys miala informacje na ten temat to bylabym oczywiscie bardzo wdzieczna :)

Offline ricardo

  • Patrycja
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 26650
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.09.2007
Odp: Czy ktos zna zespol Fair Play ze Szczecina?
« Odpowiedź #3 dnia: 7 Września 2008, 19:00 »
Ja byłam na weselu na którym grał ten zespół. Niestety nie porywał do tańca.

Babka i dwóch facetów - wszyscy już troszkę starsi.

Najbardziej nie podobało mi się, że babka robi z siebie wielką divę i wychodzi śpiewać między gości wyginając się jak co najmniej Mariah Carey.

Głosy mają jak najbardziej ok, ale muzyka którą śpiewali nie za bardzo nam się podobała - nie była typowa weselna tylko bardziej dancingowa...

Świewali 4 piosenki a potem robili półgodzinną przerwę nie puszczając przy tym żadnej muzyki.

Jak podszedł mój szwagier żeby poprosić o piosenkę dla młodych która była nam wszystkim nieodłączna od zawsze to zespół zmył szwagra mówiąc "dobra, dobra my już wiemy co mamy grać..."



Offline oleczka

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 72
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28 sierpnia 2010
Odp: Czy ktos zna zespol Fair Play ze Szczecina?
« Odpowiedź #4 dnia: 8 Września 2008, 09:30 »
hmmm... z relacji narzeczonego wiem, że na tym weselu co on był, to przerwy robili max 10minutowe.
Ale niestety to "divowanie"- coś w tym jest :) faktycznie kobieta zachowuje się jak gwiazda estrady.
Jednak zastanawiam się, czy jest w tym jakiś problem, bo tak naprawdę można porozmawiać z zespołem na ten temat i ustalić jakieś warunki.
Poza tym oni sami ostrzegają klientów, że nie robią typowej weselnej potańcówki, ponieważ zdecydowanie częściej grają na promach i innych imprezach. Tak przynajmniej powiedzieli narzeczonemu :) A wypytywał się jako potencjalny klient.

Offline klomb
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.2009
Odp: Czy ktos zna zespol Fair Play ze Szczecina?
« Odpowiedź #5 dnia: 8 Września 2008, 09:40 »
no nic, szukamy dalej. . .  poslucham ich jeszcze na zywo na weselu ale najwyrazniej trzeba sie jeszcze porozgladac i miec kilka rezerwowych typow.

Offline oleczka

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 72
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28 sierpnia 2010
Odp: Czy ktos zna zespol Fair Play ze Szczecina?
« Odpowiedź #6 dnia: 8 Września 2008, 09:54 »
no to posłuchaj zespołu muzykanci :)

Offline ricardo

  • Patrycja
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 26650
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.09.2007
Odp: Czy ktos zna zespol Fair Play ze Szczecina?
« Odpowiedź #7 dnia: 8 Września 2008, 22:51 »

Poza tym oni sami ostrzegają klientów, że nie robią typowej weselnej potańcówki, ponieważ zdecydowanie częściej grają na promach i innych imprezach.

a tak, nasi znajomi też zostali o tym uprzedzeni :)

czyli: jak kto lubi  ;D

Dla mnie wesele to wesele i ma być weselnie  ;)



Offline cassey
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 2009
Odp: Czy ktos zna zespol Fair Play ze Szczecina?
« Odpowiedź #8 dnia: 8 Września 2008, 23:09 »
pierwsze o czym nas Pani z Fair Play poinformowala to ze nie graja disco polo, a i ceny nie za bardzo chciala zdradzic jak podpytywalismy.          A wesele nie jest po to zeby z siebie robic wielka artystke tylko zeby sie dobrze ludzie bawili, a przy disco polo wlasnie dobrze sie bawia choc malo kto sie do tego przyznaje.  Ale to sa wlasnie utwory moze i proste i banalne, ale skoczne i wpadajace w ucho, i o to na weselichu chodzi.

Offline klomb
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.2009
Odp: Czy ktos zna zespol Fair Play ze Szczecina?
« Odpowiedź #9 dnia: 9 Września 2008, 10:30 »
my sluchalismy ich co prawda poki co tylko z  plyty pokazowej, ale graja na prawde niezle.  Fakt ze muzyka bardziej dancingowa niz weselna ale nie zalezy nam na disco polo, bardziej na kawalkach biesiadnych - wiadomo jak to na weselu - jakies malgoski, sokoly i takie tam :)
mam nadzieje ze taka muzyke zagraja bez problemu, a MUZYKANCI maja juz zajety nasz termin. . .

Offline ricardo

  • Patrycja
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 26650
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.09.2007
Odp: Czy ktos zna zespol Fair Play ze Szczecina?
« Odpowiedź #10 dnia: 9 Września 2008, 11:45 »
Oni chyba kosztują ok 2500 o ile dobrze pamiętam, a na pierwszy taniec dają płutkę chyba z 12 piosenami i trzeba sobie wybrać piosenkę. Nic innego na żywo nie zaśpiewają co nie jest na tej płycie, a na puszczanie z płyty też się nie zgadzają.



Offline aaniiusiaa

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 168
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.08.2009
Odp: Czy ktos zna zespol Fair Play ze Szczecina?
« Odpowiedź #11 dnia: 17 Listopada 2008, 00:01 »
nam ten zespół polecił kamerzysta, mówił że nia mają strony www, ani nie znajdziemy ich na necie, bo nie muszą sie oglaszac tylu mają klientow  ??? dzwoniłam, rozmawiałam z dziwnym Panem i  jednak nie skorzystalismy z ich uslug;)

Offline Ilona1985

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 696
  • Płeć: Kobieta
Odp: Czy ktos zna zespol Fair Play ze Szczecina?
« Odpowiedź #12 dnia: 24 Listopada 2008, 21:28 »

ja wlasnie rowniez zastanawiam sie nad tym zespolem. . . . dzwonilam do pani. . . . . umowilismy sie na spotkanie. . . . w celu ustalenia repertuaru . . . ewentualnych uwag. . . itp
Cena !!!!! szokujaca 3100!
Za 3 osoby w zespole!!!!!!
Wysoko ,ale jak sluchalam ich glosow to ciezko komukolwiek dorwnac ze Szczecina. . . . . . a przesluchalam juz chyba wszystkie zespoly. . . .
A nie wiecie jak prowadza oczepiny??

Offline aaniiusiaa

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 168
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.08.2009
Odp: Czy ktos zna zespol Fair Play ze Szczecina?
« Odpowiedź #13 dnia: 24 Listopada 2008, 22:46 »
cena faktycznie niezła jak za 3 osoby, no ale może warto tyle wydać  :)

Offline Ilona1985

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 696
  • Płeć: Kobieta
Odp: Czy ktos zna zespol Fair Play ze Szczecina?
« Odpowiedź #14 dnia: 24 Listopada 2008, 22:55 »
aniusia,dzieki a wiesz oni maja strone internetowa maja rowniez demo. . .

Offline aaniiusiaa

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 168
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.08.2009
Odp: Czy ktos zna zespol Fair Play ze Szczecina?
« Odpowiedź #15 dnia: 24 Listopada 2008, 22:59 »
a to jak wtedy rozmawiałam z nimi to jeszcze widocznie nie mieli, to było jakoś na początku roku.

Offline katia25

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 99
  • Płeć: Kobieta
Odp: Czy ktos zna zespol Fair Play ze Szczecina?
« Odpowiedź #16 dnia: 8 Czerwca 2009, 16:46 »
Witam,

chciałabym wznowić wątek.  Zastanawiamy się z narzeczonym nad zespołem Fair Play i chciałabym zaczerpnąć opinii osób u których grał ten zespół lub które się bawiły na weselu przy ich graniu.  Zaznaczam, że jestem po rozmowie wstępnej z Panią Małgosią i wiele spraw poruszonych w tym wątku wcześniej odnośnie różnych ustaleń np.  pierwszego tańca, repertuaru, dogadania się, czy długich przerw nie pokrywają się z tymi opiniami powyżej.  Nie zależy nam na typowo weselnej muzyce - chcemy aby nasi goście (i my) bawili się fajnie przy muzyce dancingowej ze stawkami weselnymi. 

Proszę o rzetelne opinie, a nie jakieś zasłyszane plotki:)

Pozdrawiam!



Offline drugi.magda
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.04.2010
Odp: Czy ktos zna zespol Fair Play ze Szczecina?
« Odpowiedź #17 dnia: 20 Lipca 2009, 14:01 »
zespol Fair Play zagra u mnie na weselu w przyszlym roku, cena ok 4 tys takze mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok, ale bardzo prosze o opinie!

Offline alinka692

  • "Decydując się na dziecko, kobieta zgadza się aby jej serce żyło poza jej ciałem"
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4115
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.08.2010
Odp: Czy ktos zna zespol Fair Play ze Szczecina?
« Odpowiedź #18 dnia: 14 Kwietnia 2010, 20:17 »
my tez zdecydowalismy sie na zespol fair play  :koncert: :koncert: :koncert: ;D ;D ..moja przyszla tesciowa jest nimi zachwycona. ::) .jakis czas temu organizowala swoje 50? urodziny i wlasnie ten zespol im gral..i jak ogladalam cd z imprezki to powiem szczerze ze babka jest naprawde swietna..co prawda nie sa tani ale widac ze potrafia spiewac, potrafia zachecic do zabawy.   :disco:  .bylismy tez na spotkaniu..wysluchalismy demo-rewelka  ..a  i piosenke na pierwszy taniec mozemy sami sobie wybrac, mozemy puscic z plytki  :dj: albo Pani z checia nauczy sie słow i chetnie zaspiewaja na zywo :) osobiscie nie lubie disco polo   :gitara: i nie potrafie sie przy tym bawic  ::) wiec ichna muzyka jak najbardziej mi sie podoba  :cancan: :)  ;D tak wiec o zespol jestem spokojna  :luzak: :luzak:

Offline marta1
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
Odp: Czy ktos zna zespol Fair Play ze Szczecina?
« Odpowiedź #19 dnia: 28 Maja 2010, 11:46 »
Znam ten zespół, byłam na weselu w Warszawie na którym oni grali i na srebrnym weselu moich rodziców.  Dla mnie ten zespół to po prostu rewelacja!!! Jak oni zagrają i zaśpiewają to nikt nie siedzi przy stole, wszyscy się bawią i są zachwyceni.  Przerwy robią max 10 min, a cena, którą trzeba im zapłacić, odpowiada ich talentowi i wykształceniu (to nie są samouki, to wykształceni muzycy!).  Grają piosenki i zagraniczne i polskie.  Dobrze znają język angielski i niemiecki, grali m. in.  na Batorym i na Promie Polonia oraz za granicą na kontraktach.  A teraz poza weselami można ich posłuchać przez cały sezon wakacyjny w Pogorzelicy.  Gdybym ja miała wybierać zespół to na pewno wybrałabym ich, dla mnie to numer 1! POLECAM! :ok:

Offline Anjuszka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6903
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.07.2011
Odp: Czy ktos zna zespol Fair Play ze Szczecina?
« Odpowiedź #20 dnia: 28 Maja 2010, 16:37 »
Uważam, że takie pieniądze może brać zespół, który gra i śpiewa tylko i wyłącznie na żywo, ma kilka instrumentów, rewelacyjny repertuar i zdolności do zabawiania gości. Ten zespół nie jest najgorszy, słyszałam ich kiedyś na żywo, ale na kolana to oni w ogóle nie powalają. A wokalistka nie zrobiła kariery, ale uważa się za wielką gwiazdę, jak dla mnie śmiech na sali. Najważniejsza jest para młoda na weselu, a nie pani, której nie udało się życie zawodowe.

Offline katia25

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 99
  • Płeć: Kobieta
Odp: Czy ktos zna zespol Fair Play ze Szczecina?
« Odpowiedź #21 dnia: 29 Maja 2010, 14:05 »
Anjuszka nie rozumiem czemu piszesz, że "ta Pani" uważa się za wielką gwiazdę i przysłania Młodą Parę??? Ja mogę z własnego doświadczenia ( grali u nas tydzień temu) powiedzieć, że to najlepszy zespół jaki słyszałam na weselach i nie piszę tego dlatego, że byli u nas. Uważam, że Pani Małgosia jest bardzo taktowna we wszystkim co robi, potrafi pięknie śpiewać, ale także poprowadzić wesele tak, żeby wszyscy goście byli na parkiecie a Młodzi razem z nimi. Nie musiałam się o nic martwić, wszystko było wcześniej uzgodnione i na weselu wszystko przebiegało zgodnie z ustaleniami. Wszyscy goście byli zachwyceni i wzięli do nich namiary, nawet Ci z dalekiej Polski. Jeśli gra u was na weselu Fair Play nie musicie się martwić, żeby gości namawiać do wyjścia na parkiet, nie musicie się przejmować niczym związanym z muzyką i zabawą bo ona po prostu jest i to jest piękne, że można się oddać zabawie z gośćmi a nie chodzeniu i dopilnowywaniu wszystkiego. Oczepiny były świetne nie za długie nie za krótkie z humorem - no mi brak słów jak bardzo jestem zadowolona !!!

Offline Anjuszka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6903
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.07.2011
Odp: Czy ktos zna zespol Fair Play ze Szczecina?
« Odpowiedź #22 dnia: 29 Maja 2010, 14:15 »
Widocznie zmienili taktykę występów :) ja po tym co widziałam, nie zdecydowałabym się na nich. Po prostu.

Offline klomb
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.2009
Odp: Czy ktos zna zespol Fair Play ze Szczecina?
« Odpowiedź #23 dnia: 2 Grudnia 2010, 21:29 »
Witam,
chcialabym wszystkich niepewnych uspokoic - zespol jest fenomenalny i zagraja co zechcecie (procz stricte disco-polo).  U nas na weselu byly i przyspiewki ludowe i pierwszy taniec do muzyki puszczonej z cd, wiec zero problemow, wszystko jest kwestia dogadania:)
no i pani Malgosia bron Boze nie robi z siebie divy - wychodzi do ludzi z mikrofonem, zacheca do wspolnego spiewania, lepszego wodzireja nie spotkalam:)
Jedyny minus - ceeeena, ale pamietac tez trzeba ze na weselu najwazniejszy jest po pierwsze - zespol, po drugie - jedzenie, oszczedzac mozna na mniej istotnych rzeczach.
Pozdrawiam!:)

Offline veronka17

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 407
  • Płeć: Kobieta
  • .: co mnie nie zabije , to mnie wzmocni :.
  • data ślubu: Jak będzie , to sie dowiecie :)
Odp: Czy ktos zna zespol Fair Play ze Szczecina?
« Odpowiedź #24 dnia: 4 Grudnia 2010, 02:44 »
Nie znam tego zespołu osobiście ( nie słyszałam ich na żywo !)  ale pokusiłam się o znalezienie stronki i .......jakoś mnie nie powala :) Byc może demo nie oddaje prawdziwych umiejetności zespołu  , ale......


ja wlasnie rowniez zastanawiam sie nad tym zespolem. . . .
Cena !!!!! szokujaca 3100!
Za 3 osoby w zespole!!!!!!
Wysoko ,ale jak sluchalam ich glosow to ciezko komukolwiek dorwnac ze Szczecina. . . .

....za taka cene na pewno nie wziełabym tego zespołu. Uważam , że jest przesadzona , bo słyszałam lepsze wykonania  ( i lepsze głosy w Szczecinie )za niższą lub podobna cenę , a zespół np. 4-5 osobowy....

A i Anjuszka  ma rację , że Pani sprawia wrażenie niespełnionej gwiazdy :) Jakkolwiek to brzmi.......
Same juz nagrania na stronie sprawiaja takie wrażenie...... Byc może sie mylę i pozory myla w tym wypadku , ale to nie pierwsza  taka opinia , z jaka się spotkałam :)

Na koniec chciałabym podkreslić , że moja opinia nie jest  opinia z pierwszej reki  , tylko zasłyszaną od znajomych i na podstawie demo na stronce zespołu................to tylko moje zdanie i moge sie mylić  ( z góry przepraszam , jesli kogoś urażę ) :)))))

Offline alinka692

  • "Decydując się na dziecko, kobieta zgadza się aby jej serce żyło poza jej ciałem"
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4115
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.08.2010
Odp: Czy ktos zna zespol Fair Play ze Szczecina?
« Odpowiedź #25 dnia: 4 Grudnia 2010, 11:57 »
a ja stanę w obronie tego zespolu :)
6 sierpnia grali oni na moim weselu takze moje odczucia sa "z pierwszej reki"  ;D
Fair Play jest rewelacyjny..przy ich muzyce wybawilam sie za wszystkie czasy..nie moge o nich zlego slowa powiedziec..goscie rowniez byli zadowolenii..zabawy oczepinowe byly takie jakie chcialam ja i jakie ustalilam z panią Małgosią..nie zauwazylam tez zeby to ona pchala sie na pierwsze miejsce i przysłaniala pare mlodą..wrecz przeciwnie..jestem jej tez bardzo wdzieczna bo to ona pomagala mi w tzw organizacji..kiedy tort..oczepiny..zdjecia z goscmi itd..bez niej nie ogarnelabym tego..ale tez nie robila tego bez mojego wczesniejszego uzgodnienia..takze powtorze sie jestem mega zadowolona i nie zamienilabym ich na zaden inny zespol  ;D