Autor Wątek: Homoseksualizm  (Przeczytany 3148 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline macher

  • Tatko-Dziadek
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 10184
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie w bólu to przywilej bycia Człowiekiem.
  • data ślubu: 04.06.2005 rok
Homoseksualizm
« dnia: 15 Lipca 2008, 11:05 »
adamiewa - co prawda to prawda  ;)
ostatnio Róża mówi do mnie widziałeś jakie ona miała rajstopy :?: zresztą coś w tym jest  bo Róża też ogląda kobiety ale w przypadku tej Pani chyba chodziło jej o braku gustu bo faktycznie koszmarek w ogromne czarne kwiaty tak jak by przed chwilką pochowała dziewictwo. Więc brak gustu czy dobrego  smaku też chyba się liczy ale ja się nie znam  ;)   


Witaj  Gość   Życie jest Piękne

Gabiś
  • Gość
Homoseksualizm
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Lipca 2008, 11:11 »
Ewa mam takie samo zdanie... nie zawsze musi to wynikać z zazdrości. Po prostu my kobiety lubimy sie porównywać :):)

Offline ooppoonnkkaa

  • Traktuj ludzi tak jak byś sam chciał być traktowany...
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6769
  • Płeć: Kobieta
  • Jeszcze 3 lata :)
  • data ślubu: 29.07.2006
Homoseksualizm
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Lipca 2008, 11:19 »
Posłuchajcie dlaczego pytałam, bo uważam, że jest jeszcze jedna kwestia która może mieć na to wpływ. Ostatnio czytałam, że jest duuuużo więcej kobiet biseksualnych niż mężczyzn. I ja się z tym zgadzam. To co adamiewa odrzuciła ja uważam za prawdę. A skąd to się może brać....? A moim zdaniem dużo wspólnego ma wychowanie. Czy zauważyliście, że małe dziewczynki bawią się lalkami barbie (piękne, zgrabne o idealnej figurze i buzi)? Przyzwyczajają się do nich i ich piękna. Następna rzecz - czy widziałyście małych chłopców idących za rączkę i dających sobie buziaka na przywitanie???  Nie. A dziewczynki... prawie każda. I myślę, że to również ma bardzo duży wpływ. Chłopiec nie da drugiemu buzi bo powie bleeee, a dziewczynki chodzą za rączki, dają sobie buziaki, przytulają się gdy są smutne. Przyjaźń....? Tak, ale to wszystko myślę że tak jakby nas ośmiela do naszej płci od dziecięcych dni. W końcu dużo więcej jest kobiet homoseksualnych niż gejów. Zastanówcie się nad tym, czy trochę to wpływu jednak nie ma :) To zdanie moje i męża.


Centymetry nadchodźcie!!!

Gabiś
  • Gość
Homoseksualizm
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Lipca 2008, 11:32 »
Aguś zgodzę się z Toba aczkolwiek ja bym tego tak nie uogólniała. Kobieta potzrebuje dużo więcej ciepła, jest wrażliwsza i dlatego często szuka przytulenia u przyjaciółki. Facet powinien być męski i twardy - to też stereotyp i można powiedziec że dlatego mężczyźni nie przytulają się do mężczyzn i nie dają sobie buziaka. Mi się wydaje że po prostu tak jesteśmy wychowywani... Nie widze nic złego w tym że kobieta przytula się do przyjaciółki  czy daje jej buziaka - taka nasza kobieca natura :)

Offline ooppoonnkkaa

  • Traktuj ludzi tak jak byś sam chciał być traktowany...
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6769
  • Płeć: Kobieta
  • Jeszcze 3 lata :)
  • data ślubu: 29.07.2006
Homoseksualizm
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Lipca 2008, 11:53 »
nie chodziło mi o to że to złe. Wręcz przeciwnie, uczy to ciepła i wrażliwości ale stąd może się to trochę brać, o to mi chodzi, że właśnie z naszego wychowania ;D


Centymetry nadchodźcie!!!

Offline macher

  • Tatko-Dziadek
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 10184
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie w bólu to przywilej bycia Człowiekiem.
  • data ślubu: 04.06.2005 rok
Homoseksualizm
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Lipca 2008, 12:06 »
Aguś nie do końca i w "obronie" (wszak nikt nie atakuje  ;) ) Kobiet. To prawda co pisze Gabi natura Kobiety jest inna bardziej nazwę to rodzicielska niż "szorstka" męska. Nie będę się spierał o statystyki ale jeżeli środowisko w którym się dziecko wychowuje będzie "inne" to i dziecko będzie inne wszak dziecko urodzone w Polsce ale od urodzenia zamieszkałe w innym kraju będzie mówić w języku w jakim się wychowało (duży skrót). adamiewa pominęła ten fakt ale sądzę, że świadomie bo "normalne" objawy zainteresowania pięknem kobiety przez kobietę są właśnie takie jak wymieniła oczywiście moim skromnym zdaniem. Nie chciał bym ciągnąć wątku homoseksualnego bo akurat w tej kwestii ciężko u mnie z szeroko rozumianą tolerancją a może dlatego, że nie widziałem aby związek 2 facetów dawał im ich własne dziecko urodzone i poczęte naturalnie a to uznaje za priorytet "gatunku" ludzkiego.
Może jeszcze inaczej (strasznie uogólnię) mężczyzna przykuwa wzrok do pięknej kobiety z zamiarem a kobieta dostrzega w tym piękno, styl, brzydotę, zazdrość, ciekawość .......             


Witaj  Gość   Życie jest Piękne

Offline ooppoonnkkaa

  • Traktuj ludzi tak jak byś sam chciał być traktowany...
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6769
  • Płeć: Kobieta
  • Jeszcze 3 lata :)
  • data ślubu: 29.07.2006
Homoseksualizm
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Lipca 2008, 12:14 »
Bo wiecie, ja osobiście znam bardzo dużo (aż dziwnie dużo) kobiet w wieku po 28 roku zycia które się przyznały, że mogły by z kobietami...., i że podobają im się kobiety w ten właśnie sposób. Kiedyś leciały rozmowy w toku i wypowiadały się mężatki że takie coś im się zdażyło w życiu i że mają czasem fantazje z kobietami. Większość nie chciała się przyznać a później się przyznały. Większość z nich ma mężów. Dlatego o to spytałam.
Poprostu mnie to dziwi.


Centymetry nadchodźcie!!!

Offline macher

  • Tatko-Dziadek
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 10184
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie w bólu to przywilej bycia Człowiekiem.
  • data ślubu: 04.06.2005 rok
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Lipca 2008, 21:23 »
Witam i jak widzę "chłop" sobie popił a konia zabili  ;D ;D ;D

martini - pewnie i temat wątku zasadny ale zaczynać go od mojego wpisu jest troszkę wyrwane z kontekstu tym bardziej, że moja wypowiedź była w kontekście braku gustu a nie Homoseksualizmu.
Uznając temat za może ciekawy  sugeruję rozpoczęcie wątku  od wypowiedzi ooppoonnkkaa.
Serdecznie pozdrawiam  ;)


Witaj  Gość   Życie jest Piękne

Offline macher

  • Tatko-Dziadek
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 10184
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie w bólu to przywilej bycia Człowiekiem.
  • data ślubu: 04.06.2005 rok
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #8 dnia: 24 Lipca 2008, 22:27 »
nie ma problemu  ;) ze mnę jak z dzieckiem za rączkę i do konta  byle nie robił tego chłopak bo w twarz   ;)
Oj chyba wyraziłem swój stosunek na temat i w temacie  ;)


Witaj  Gość   Życie jest Piękne