Autor Wątek: a kto slyszał o zespole silverband??  (Przeczytany 8575 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kasiulkab
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
a kto slyszał o zespole silverband??
« dnia: 30 Czerwca 2008, 14:46 »
Cześć ostatnio szukałam zespołu na wesele z koleżanką i natrafiiłyśmy na zespół silverband, czy u kogoś grali na weselu?? w sumie stronka ich fajna ale wiadomo demo nie oddzwierciedla gry na żywo proszę o pomoc.  www. xxx. pl. tl.  To adres strony sa tam zdjęcia i demo

adresy stron internetowych, telefony itp. podajemy wylącznie na priv
« Ostatnia zmiana: 30 Czerwca 2008, 15:02 wysłana przez Maja »

Offline marionetka
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 81
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.08.2008
Odp: a kto slyszał o zespole silverband??
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Czerwca 2008, 16:19 »
ja słyszałam.znam jednego faceta z tego zespolu.niestety za pozno sie zoorientowalam i na moim weselu bedzie gral kto inny bo oni nied mieli miejsc.ja tez sluchalam demo.tyle co cio moge powiedziec to ze opinie na forum sa dobre .wpisz w wyszukiwarke forum nazwe zespołu.jeden z czlonków grupy gra od dawna.pamietam ze grał jeszcze u nas w podstawówce jako nastolatek.pozdrawiam

Offline kasiulkab
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: a kto slyszał o zespole silverband??
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Lipca 2008, 22:56 »
kurcze wpisuje w wyszukiwarke i nic się nie poakzuje, ale dziękuje bardzo za odpowiedź, liczę że jeszcze ktoś się o nich wypowie bo strach tak w ciemno

Offline marionetka
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 81
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.08.2008
Odp: a kto slyszał o zespole silverband??
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Lipca 2008, 22:41 »
kurcze chyba sie pomyliłam to co pisałam było odnośnie zespołu silver now music.nie wiem czy to to samo.strasznie przepraszam.

Offline Agatha
  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 698
Odp: a kto slyszał o zespole silverband??
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Grudnia 2008, 17:51 »
byłam na weselu w 21 czerwca 2008, na którym grał ten zespół i byłam zachwycona!!!
Zespół składa się z 3 panów i jednej pani. Zespół potrafi się wczuć w klimat wesele, a mianowicie...wesele było w takim pałacyku w Rybokartach i było dość dostojnie i elegancjo, i zespół również grał "kulturnie" w przerwach puszczali z płyty standardy jazzowe (nie było słychać zgrzytania sztućców :P), jednak jak jeden z wujków wypił za wiele i zaczął sprośne przyśpiewki śpiewać- lider zespołu włączył się do pojedynku na zwrotki :D:D:D Oczepiny były bardzo śmieszne, nie za długie...ale to jest wiadomo kwestia do obgadania między zespołem a Młodymi.
Mnie najbardziej ujęło jak już kończyło się wesele koło 5-6 rano i już dużo osób wybyło jeden z członków zespołu wyszedł na środek sali tanecznej i grał solówkę na saksofonie...

z wiarygodnego źródła wiem również że są przystępni cenowo!!!

Offline asia555

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.07.09
Odp: a kto slyszał o zespole silverband??
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Stycznia 2009, 15:08 »
hej Agatha, czy ten zespól z 21 czerwca to byl silverband czy silver now music? szukam opini na temat tego drugiego, ale wyglada na to, ze nikt dawno nie bawil sie z nimi na weselu  :-\

Offline Agatha
  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 698
Odp: a kto slyszał o zespole silverband??
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Stycznia 2009, 23:40 »
na pewno  SilverBand  :)

Offline asia555

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.07.09
Odp: a kto slyszał o zespole silverband??
« Odpowiedź #7 dnia: 13 Stycznia 2009, 08:38 »
oki dzięki :)

Offline aganiok

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 289
  • Płeć: Kobieta
  • wiara to siła
  • data ślubu: cywilny - 26.06.2009             koscielny - 26.06.2010
Odp: a kto slyszał o zespole silverband??
« Odpowiedź #8 dnia: 18 Marca 2009, 13:42 »
My właśnie zrobiliśmy wstępną rezerwacje u nich "SILVER BAND"... tylko trochę mało opinii udało mi się znaleźć tutaj a ich temat...może ktoś jeszcze miał z nimi styczność???
aha i jak wyglądają oczepiny przez nich prowadzone???

Offline serduszko998

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 79
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.08.2010
Odp: a kto slyszał o zespole silverband??
« Odpowiedź #9 dnia: 24 Marca 2010, 13:35 »
hej my wybraliśmy zespół silver band, ze wszystkich spotkan to wlasnie z  nich bylismy najbardziejj zadowoleni  :koncert:  ich podejscie bardzo profesjonalne nom i wszyscy sa  po szkole muzycznej i to wlasnie oni beda "rozbawiac " naszych gosci 28sieprnia 2010 roku

Offline aganiok

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 289
  • Płeć: Kobieta
  • wiara to siła
  • data ślubu: cywilny - 26.06.2009             koscielny - 26.06.2010
Odp: a kto slyszał o zespole silverband??
« Odpowiedź #10 dnia: 24 Marca 2010, 14:19 »
My tez się na nich zdecydowaliśmy i mam nadzieje ze się nie zawiedziemy:)

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Odp: a kto slyszał o zespole silverband??
« Odpowiedź #11 dnia: 7 Czerwca 2010, 02:44 »
w sobote byłam na weselu przyjaciółki mojej mamy...

o ile lokal mnie nieco rozczarował o tyle orkiestra spisała się na medal

1) krótkie przerwy
2) świetny kontakt  z gośćmi
3) ładny wokal
4) dla znających się na tańcu  - dobrze taktują..

wesele było bezoczepinowe więc nie pytajcie mnie o TO ;)
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline serduszko998

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 79
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.08.2010
Odp: a kto slyszał o zespole silverband??
« Odpowiedź #12 dnia: 15 Września 2010, 23:25 »
witam Silver band gral na naszym weselu 28sierpnia :) polecamy, polecamy, polecamy. goscie rewelacyjnie sie bawili :) i my tez :) bolo boombowo

Offline kobalamina
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.06.2011
Odp: a kto slyszał o zespole silverband??
« Odpowiedź #13 dnia: 16 Września 2010, 17:56 »
serduszko998 ja właśnie wstępnie zarezerwowałam Silver Band na nasze wesele  :) Cieszę się bardzo z Twojej pozytywnej opinii na ich temat :) Ja póki co słyszałam tylko demo i oglądałam filmy na stronce, ale bardzo mi się podobają. Mamy się spotkać niebawem na wstępną rozmowę i zaprezentowanie zespołu.
serduszko998 rozumiem, że mam się nie martwić, że coś pójdzie nie tak? Z tego co napisałaś nie miałaś z zespołem żadnych problemów.
A korzystałaś może z ich usług w kościele. Czytałam, że również zajmują się oprawą ślubu. Wiesz coś na ten temat?
Jeżeli ktoś z Was mógłby podzielić się swoimi doświadczeniami z zespołem Silver Band- będę bardzo wdzięczna.
Ja jestem dobrej myśli  ;D
Pozdrawiam

Offline morgaina

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3431
Odp: a kto slyszał o zespole silverband??
« Odpowiedź #14 dnia: 25 Września 2010, 20:34 »
Rzeczywiście zespół bardzo fajny, tydzień temu byłam na weselu i się naprawdę dobrze bawiłam, oprawa w kościele też super podczas Ave Maria to mi ciary po plecach leciały, oczepiny z tego co wiem do dogadania, ale było wesoło.



Offline Malamo
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: a kto slyszał o zespole silverband??
« Odpowiedź #15 dnia: 2 Października 2010, 21:44 »
Czy tutaj jest mowa o zespole Silver Band ze Słupska? Jesli tak to potwierdzam opinie - są fantastyczni! Granie i prowadzenie na najwyższym poziomie.  Mało kto moze poprowadzić tak konferansjerkę i wprowadzić w klimat poszczególnych częśći wesela jak oni. 
Mi jako kamerzyście przy nich a do tego lubiacych zabawę gościach "film sam się kręci":) Tak zupełnie bez powodu nie grają w najlepszych lokalach w Polsce  od Mariotta począwszy. . . .
Z całą pewnoscią potwierdzą to inni kamerzysci czy fotograficy tutaj zaglądajacy gdyż praca z nimi to sama przyjemność
Nie - nie jestem członkiem zespołu ani rodziny:)

Offline jarry
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 17.09.2011
Odp: a kto slyszał o zespole silverband??
« Odpowiedź #16 dnia: 4 Października 2010, 12:27 »
Nie kochani! tu mowa jest o zspole ze Szczecina!! w którym są 4 osoby! zresztą prawie wszystkie posty są od Szczecinian a nie z pomorskiego. . .  ale czesto Silver Band gra w Slupsku i w Ustce i w okolicach i to chyba daje do myślenia dlaczego ludzie ciągną z tak daleka tą kapele.  z tego co sie orientuje to dojezdzają wszedzie nawet za granice.  nie jestem czlonkiem zespolu ani nikim z rodziny tylko malym fanem pani Sylwii.  śpiewa bosko!

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Odp: a kto slyszał o zespole silverband??
« Odpowiedź #17 dnia: 4 Października 2010, 12:32 »
hehe  ;D
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline syladance1979
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 112
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.12.2012
Odp: a kto slyszał o zespole silverband??
« Odpowiedź #18 dnia: 27 Października 2010, 10:20 »
miŁo nam...:) pozdrawiamy.

Offline mikrik

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
  • data ślubu: 09.10.2010
Odp: a kto slyszał o zespole silverband??
« Odpowiedź #19 dnia: 2 Listopada 2010, 10:22 »
Zespół Silverband grał u mnie na weselu 9.10.2010 było suuuuuppppeeerrrr :D . To najlepszy zespół jaki mogłam sobie wymarzyć  ;). Goście cały czas tańcowali na parkiecie , byli zachwyceni  :o . Oczepiny przeprowadzone wzorowo , polecam bardzo gorąco. 100% profesjonalizmu  :)

Offline dagma
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.2011
Odp: a kto slyszał o zespole silverband??
« Odpowiedź #20 dnia: 15 Listopada 2010, 19:53 »
a jak wygląda sytuacja cenowa silver band-u??? orientuje sie ktoś???

Offline aganiok

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 289
  • Płeć: Kobieta
  • wiara to siła
  • data ślubu: cywilny - 26.06.2009             koscielny - 26.06.2010
Odp: a kto slyszał o zespole silverband??
« Odpowiedź #21 dnia: 16 Listopada 2010, 14:05 »
U nas na weselu również grał zespół silverband i jesteśmy baaardzo zadowoleni, uważam ze lepiej trafić nie mogliśmy, wszyscy do dzisiaj się zachwycają tym co oni zrobili. Mój brat również będzie ich zamawiał. My zamawialiśmy ich w 2009 roku i płaciliśmy 3 100, wiem ze trochę podrożeli już ale nie wiem o ile. Serdecznie ich polecamy:)

Offline saluna
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 84
  • Płeć: Kobieta
Odp: a kto slyszał o zespole silverband??
« Odpowiedź #22 dnia: 15 Marca 2011, 15:25 »
Dziewczyny kto wchodzi w skład zespołu ( SilverBand )? Jakie instrumenty?:) poczytałam trochę i widzę same pozytywne opinie :)

Offline młoda mama
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: dawno , dawno temy był sobie mój ślub. teraz wychodzi za mąż moja mama i przeżywam wszystko od nowa:)
Odp: a kto slyszał o zespole silverband??
« Odpowiedź #23 dnia: 17 Marca 2011, 10:33 »
saluna: u mnie grał właśnie ten zespół.  w tamtym roku.  miałam już leki brzuszek, ale powiedziałam sobie , że pęcherze na piętach muszą być.  taki dzień i taka noc to raz w życiu.  stres był nieobliczalny.  nie dość że hormony mną targały to na przemian raz wybuchałam śmiechem, raz płaczem.  siostra poprawiała mi kilka razy makijaż.  w zespole silver band są cztery osoby.  trzech facetów i facetka.  świetnie grają, na pewno się nie zawiedziesz, a konkursy maja  przednie!!!! nigdzie takich konkursów jeszcze nie widziałam.  do wokalistki powiedziałam że mogłam kupić gościom pampersy bo można sie posikać ze śmiechu.  kapela jest bardzo fajna i swojska.  repertuar mieli zróżnicowany więc w sumie wszyscy tańczyliśmy.  zresztą kto by nie wyszedł trochę podrzeć i wyskakac do sokołów, wolności itp itp przecież to juz nasze prawie narodowe utwory!!!!! ach.  dodam, że moja mama wychodzi za mąż.  w końcu.  po tylu latach.  no i bawiąc się na naszym weselu w końcu oficjalnie przed całą rodziną oznajmili , że się zaręczyli.  fajny moment wybrali.  nikt wczesniej o tym nie wiedział więc było niezłe zaskoczenie.  oczywiście zespół pozostał już w rodzinie więc u mamy też oni zagrają.  jak nie zapomnę to z mamą może umieścimy opinie jak tym razem wypadli.  papa.

Offline saluna
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 84
  • Płeć: Kobieta
Odp: a kto slyszał o zespole silverband??
« Odpowiedź #24 dnia: 17 Marca 2011, 12:36 »
super :) dzięki za informacje :D  gratulacje dla Ciebie z okazji ślubu i brzuszka :) no i dla mamy!!

Offline arkadiuszmalicki
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: już był
Odp: a kto slyszał o zespole silverband??
« Odpowiedź #25 dnia: 6 Września 2011, 10:11 »
W sierpniu miałem wesele na którym grał silver band.  na początku byliśmy zaniepokojeni bo na spotkaniu przed weselem dowiedzielismy się, że nie ma wodzireja tego który był w tym zespole.  wokalistka zapewniała nas, że wszystko jest w porządku, że za wodzireja wszedł nowy muzyk, który gra na gitarze elektrycznej i śpiewa i że to jest dodatkowy wokal, którego wczesniej nie było , a ona prowadzi teraz zabawę.  Rzeczywiście nie mieliśmy czym się martwić.  Wszystko było na bardzo dobrym poziomie.  Wokalistka rzeczywiście prowadziła zabawy, nawet zrobiłą dla nas show oraz biesiadę z przyśpiewkami weselnymi, dołączyli się do tego śpiewania nasi goście, a ona odpowiadała im następnymi przyśpiewkami - śmiechu było na cała salę!! wszyscy bardzo dobrze się bawiliśmy!
Zespół świetnie integruje rodziny.  Dziękujemy za tą muzykę, za występy saksofonisty na środku parkietu, za Marlin Monroe, za wszystko!!! ach, i dziękujemy za pamiątkowe kubeczki.  Kawa z nich jest jakby smaczniejsza:) Arkadiusz M.