Autor Wątek: heja czy ktoś zna moze zespół BRAVI???  (Przeczytany 3514 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Daruda

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 13436
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.06.2009
heja czy ktoś zna moze zespół BRAVI???
« dnia: 18 Czerwca 2008, 12:32 »
Wybierając zespół na wesele przesłuchałam mnóstwo cd,oglądałam też kilka płytek,noi na tej podstawie wybrałam ten MÓJ-zespół Bravi-jest on chyba z Inowrocławia,niezbyt popularny,ale podbił me serce,noi mam pytanko czy ktoś może bawił się na weselu,gdzie Oni grali???noi jak????pozdrawiam



Offline zufek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
Odp: heja czy ktoś zna moze zespół BRAVI???
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Września 2008, 15:25 »
Hej,
Zespół Bravi grał na moim weselu w sierpniu 2008.  Bez problemu przyjechali do Włocławka, byli na czas.  Wszystko było super - śpiew, muzyka i oprawa.  Potrafili wciągnąć gości do zabawy, nie byli natarczywi.  Świetny wokal i saksofon.  W przerwach - których nie dało się odczuć, bo nie były co 4 utwory jak to czasem na weselach - grała spokojna muzyka.  Naprawdę polecam. 

Offline Daruda

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 13436
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.06.2009
Odp: heja czy ktoś zna moze zespół BRAVI???
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Września 2008, 19:56 »
oj to super,że sa spoczko;-)))miałam pewne obawy co do nich,bo własnie nikt ich niezna!!!a ja wybrałam ich własnie z plytki.możesz mi tylko jeszcze napisać,czy graja/śpiewaja w innym języku,czy tylko Nasz???pozdrawiam i dzieki za wiadomości.



Offline zufek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
Odp: heja czy ktoś zna moze zespół BRAVI???
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Września 2008, 13:39 »
Śpiewają po polsku i angielsku.  Wokalistka jest świetna - przynajmniej wg mnie.  Zresztą można poprosić ich o zestawienie utworów, które często grają - przesyłają bez problemu na maila.  Ja też ich brałam na podstawie płytki:)