Autor Wątek: Odliczanie Magi.Ostatnie 3 miesiące do najpiękniejszego dnia w życiu:)  (Przeczytany 27325 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Maga

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30. 08. 2008
Witam w moim odliczaniu wszystkie Kochane Kobietki!

Imię: Maga
Lat: 23
Ślub: 30 sierpnia 2008

I nie wiem jak powinno wyglądać dalej moje odliczanie. . .  Nie bylam do tej pory bardzo aktywna na forum choć zaczytywałam się waszymi relacjami, odliczaniami, opiniami przez ostatni rok.  I to, ze panuje tu taka atmosfera życzliwosci skłoniło mnie do założenia swojego wątku - moze mnie też ktoś pochwali i powspiera?:)

Dzisiaj padam po egzaminie, ale jutro napiszę coś więcej. . .
Zapraszam do mojego odliczania:)

Offline anikaa

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 780
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2.08.2008
Jestem i oświadczam, że czekam na szczegóły :)

Offline Anjuschka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 10267
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.05.2010
:hello: :hello: :hello: :hello:

I ja się witam.

Offline Maga

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30. 08. 2008
Cześć Dziewczyny:)

Ślub już za 3 miesiące a my walczymy z egzaminami.  Za 2 tygodnie mamy zamiar ruszyć pełną parą. 
Jesteśmy dwójką studentów i na naszych studiach się poznaliśmy.  Ja po raz pierwszy zobaczyłam A.  na rozdaniu indeksów.  Pomyślałam no coż. . . fajny facet, ale pewnie rzuci się na niego wiele lasek [studiujemy farmacje gdzie na 160 osob bylo 30 facetow] :) Potem okazało się, że jesteśmy w tej samej grupie.  Potem, po pierwszym wypadzie do knajpki stwierdziłam, że to facet zupełnie z innej beczki, jakiś dziwny. . . przystojny, ale beeeeee.  I jakos tak wyszlo, ze tydzien pozniej juz bylismy razem  ;D Magia, przeznaczenie, zaczarowany tydzien, jakas zablakana strzala amora?  ;) Jak czasem wspominamy to dochodzimy do wniosku, ze tak po prostu mialo sie stac, ze nic nie zalezalo od nas tylko toczylo sie [dosyc szybko jak na 'toczenie'  :)] wlasnymi torami.  Nie wazne jak, wazne ze jest cudownie:)
Zapraszam do mojego odliczania:)

Offline Anjuschka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 10267
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.05.2010
Ja tez na pierwszym spotkaniu z moim P. pomyślałam, eee, nic z tego nie wyjdzie. Ale jak widać, wyszło zupełnie inaczej :)

Offline katarzyna_84

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4767
  • Płeć: Kobieta
  • Razem od 2-8-2000
  • data ślubu: 2.8.2008
 :hello: :hello: :hello:

Scenariusz liczydeł jest podobny, wsio po kolei  ;) Wy, ślub, wesele...

Offline Aga310

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.08.2008
Jestem i ja  :hello:


Offline nefka

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1463
  • Płeć: Kobieta
  • Uśmiechnij się, jutro będzie lepiej :D
  • data ślubu: 27.09.2008 :serce:
i ja się melduje   :hello: :hello:

Offline hany81

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7960
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.08.2008
i ja sie przyłączam. U Ciebie  jak widać  była to miłość od pierwszego wejrzenia

Offline Ania1234

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1444
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 02.08.2008
Witam i ja! Postaram się bywać tu często :)

Offline Maga

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30. 08. 2008
Witam Was wszystkie!!!
anikaę
Anjuschkę
katarzynę_84
Agę310
nefkę
hany81
Anię1234
Dzieki, ze ze mna odliczacie:)  :przytul:
Zapraszam do mojego odliczania:)

Offline hany81

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7960
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.08.2008
 :przytul: :przytul: :przytul:

Offline Ania1234

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1444
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 02.08.2008
Napisz coś więcej o przygotowaniach do tego najważniejszego dnia w swoim życiu :)

Offline Maga

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30. 08. 2008

A wyróżnię się na zielono, bo zielony to moj ulubiony kolor.

No więc jest sobie Maga i A. 
Zaręczyliśmy się rok temu 1 maja.  A.  zabral mnie na wycieczke na Jure i podczas spaceru po skałkach zapytal sie. . .  w sumie to nie wiem o co on sie zapytal:) I nie wiem czy czekal na odpowiedz czy od razu zalozyl pierscionek.  Nic nie pamietam:) To bylo po prostu niesamowite.

Potem szybciutko ustalismy date, padlo na 30 sierpnia
Poczatkow naszego narzeczenstwa nie wspominam najmilej, bo nie bylo akceptacji ze strony tesciow. . .  Ale powoli sie to zmienia wiec moze do slubu sie wszystko wyprostuje:) Staram sie byc dobrej mysli.

Po dacie przyszedl moment na wymyslenie jak chcemy zeby wygladal ten Nasz Dzien. . . czy chcemy wesele, czy robimy je bardziej tradycyjnie, czy robimy rozdzielne imprezy dla znajomych i druga dla rodziny, a moze tylko obiad weselny? Pomyslow bylo mnostwo:) Stanelo na nieduzym weselu [50 osob] z czego 1/3 to rodzina moja, 1/3 rodzina A.  i 1/3 znajomych przy czym polowa to osoby  przed 30stka.  Na szczescie u obojga z nas nie ma tradycji zapraszania wszystkich dalekich ciotek i wujkow widzianych raz w zyciu. . .

Wszystkie pozniejsze przygotowywania przyprawialy mnie o zawrot glowy:) Zawsze lubilam organizowac i lubie wszystko robic z wyprzedzeniem z rezerwa czasu [wg swojej wlasnej zasady, ze lepiej cos zrobic dzis niz jutro], a i tak wszystko robie za pozno:)
Sala. Uwazalam, ze szukanie sali rok i 3 miesiace wczesniej przed data slubu jest ok :) No to w wiekszosci miejsc nie bylo ok:) Po prostu nie moglam uwierzyc w to, ze mozna miec sale zarezerwowana 2-3 lata przed slubem. . . Jedna Pani powiedziala, ze jak na sie tak spieszy to mozemy sobie sale na chrzciny zarezerwowac [ ???]. . . 
Stanelo na Hotelu Silva w Zabrzu.  Nie za duza, przytulna sala w raczej cichej okolicy, miła Pani Kierownik i pozytywne opinie o Silvii w Gliwicach sprawily, ze zdecydowalismy sie wlasnie na to miejsce.  Probowalismy tez kuchni - wszystko super.

Muzyka.  Tutaj nie było wiekszych problemow.  Zdecydowalismy sie na DJ`a, bo chcielismy miec szeroki repertuar i tez dlatego, ze wiele razy nie bawilismy sie najlepiej przy kapeli weselnej.  DJ jest az z Wroclawia, mam nadzieje, ze warto bylo tam jechac nie tylko po to, zeby po raz pierwszy zobaczyc piekny wroclawski rynek:)

O sukience, kosciolku i dalszych atrakcjach moze napisze pozniej:)Zobacze czy sie nie zanudzilyscie:)

Ps.  Byloby nasze zdjecie gdyby udalo mi sie je wkleic. . . ale, ze godzina prob nie przynosi rezultatow to poczekam na wiecej szczescia jutro:)
Zapraszam do mojego odliczania:)

Offline Maga

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30. 08. 2008
No kurcze i ledwo zrezygnowalam i wyslalam wiadomosc to udalo mi sie w koncu z tym zdjeciem:) Zlosliwosc rzeczy martwych :ckm:
Tak wiec wyobrazmy sobie, ze po slowach 'no wiec jest sobie Maga i A...' jest to:


:)
Zapraszam do mojego odliczania:)

Offline kawaii2
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1045
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30-08-2008
uroczo sie zapowida, slubujemy jednego dnia.
a co z suknia?

Offline hebdzia
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 261
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.08.2008
melduje się w odliczanku  :hello:
Kolejna para na 30 sierpnia  ;D
Fajna z was para ;D

Offline Maga

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30. 08. 2008
Witam nowe forumki!:)

Kościółek. Kościoł wybraliśmy obok naszej uczelni. Spodobało nam się, że jest nieduży, gustownie urządzony (ani stary ani nowo, stylowo). Nie duży, krótka nawa główna. Ksiądz, który prowadzi ślubu jest młody i wyluzowany, widzieliśmy ślub przez niego prowadzony i nam się podobało. Wcześniej byliśmy na ślubie gdzie kazanie trwało z 30 minut i były w nim wstawki 'nie pytajcie co Ameryka moze zrobic dla Was, ale co Wy mozecie zrobic dla Ameryki' i 'nie ma milosci miedzy ludzmi, to tylko zludzenie, prawdziwa milosc jest tylko do Boga' ( moim zdaniem jak na slub to troche nie na miejscu...). Dekoracje robi koscielny. Na poczatku sceptycznie do tego podeszlam...facet i dekoracje... ??? :-\ Ale okazalo sie, ze ma zmysl do tego i fajnie przystraja.



Ślub ustawiliśmy na 15.30 (podobno jest przesad, ze powinno byc o pelnej godzinie, ale juz trudno). I martwi mnie tez troszke to, ze po nas zapisala sie nastepna para na 16.30 i nie wiem jak to wyjdzie... Ale cos...trudno, nic nie zrobie i pewnie dnia slubu mi to nie popsuje:)
Zapraszam do mojego odliczania:)

Offline Ania1234

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1444
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 02.08.2008
Bardzo sympatyczna z Was parka :) Kościółek bardzo ładny, a godziną się nie przejmuj - ja w przesądy nie wierzę :)

Czekam teraz na fociaki sukni, bo pewno już wybrałaś :)

Miłego dnia i całuski!

Offline Maga

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30. 08. 2008
Suknia Suknia to kolejny element 'powinna Pani przyjsc pol roku temu'...;) Uwazalam, ze pol roku przed slubem na szukanie sukienki jest ok:) No okazalo sie, ze nie jest... ::) Spedzilam tydzien, dzien w dzien na szukaniu czegos dla siebie. Oczywiscie wszystkie typy z internetu legly w gruzach jak tylko wkladalam sukienke:) No niestety, ale modelka nigdy nie bylam i nie bede. Wymarzyla mi sie sukienka a la Jozefinka (cieta pod biustem, ze zwiewnych materialow), ale poszerza biodra, nie podkresla talii, odpadla... W sukniach na duzym kole czulam sie zle, ciezkie atlasy, krepy i inne odpadaly jak tylko wkladalam sukienke...jak w ciagu 10 minut mierzenia czulam sie zle to jak moge spedzic w niej caly dzien? :-\
Wiedzialam, ze chce sukienke biala lub waniliowa (taka zlamana biel), marzył mi sie tren. Z paru do wyboru poszlam w klasyczna, delikatna sukienke, w ktorej po prostu najlepiej sie czuje. Praktycznie cala 8 osobowa ekipa pomagajaca mi w wyborze glosowala na nia:)



Tren jest leciutki także po podpieciu w ogole go nie czuje. Ksztalt A, ukrywa moje mankamenty, ma fartuszek ze srebrnej koronki. Na zdjeciach nie widac niestety wielu szczegolow jak zdobien gorsetu - zabki z koronki, drapowanie z organzy itp itd. Zastanawiam sie jednak nad dorobieniem jakis ramiaczek do niej. Myslalam albo o cienkich prostych albo o trojkatnych z koronki...?? (jesli mozecie to poddajcie pomysly) Bede sie musiala w 3 tygodnie zdecydowac, bo mam miare 19 czerwca.
A welon napewno nie bedzie mial lamowki. Dziewczyny doradzily mi taka dlugosc, poczatkowo chcialam jeszcze dluzszy...co myslicie?No i bolerko/szal...? Temat tez do podjecia:)
Buty juz leza u mnie na szafie. Biale, perlowe Arte di Roma. Z cielecej skorki, super wygodne, obcasik 5 cm.


Panem Mlodym zajmiemy sie wieczorem albo jutro:) Dziekuje za mile komentarze:) Staram sie nadrabiac wasze odliczanka!



Zapraszam do mojego odliczania:)

Offline hebdzia
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 261
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.08.2008
suknia piękna  ;D
i butki super  ;D

Offline Justys851
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 28242
  • Płeć: Kobieta
 :hello: dołączam sie i ja  ;D ;D ;D

Kościółek kojarze  :D
suknia ładna i fajnie na Tobie leży
buciki prześliczne
 ;) ;) ;)



Offline hany81

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7960
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.08.2008
śliczna suknia!

Offline Aimee

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 382
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 09.07.2009
Jestem i będę zaglądać   :hello:

Offline Aga310

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.08.2008
Śliczna sukieneczka i buciki  :), ale Ci zazdroszczę, że juz je znalazłaś, bo u mnie to tragedia z butami  :-\


Offline kawaii2
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1045
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30-08-2008
ale super butki! gdzie je kupilas?

Offline Maga

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30. 08. 2008
Butki kupilam w Katowicach w salonie Lilea. Butki sa z Arte di Roma ( wpiszcie w google to wyskoczy Wam ich stronka, nie jestem pewna czy mozna linki podawac). Wiele salonow handluje butami tej firmy. Sa dosyc cenne (300 zl za pare), ale rewelacyjne, z bardzo miekkiej skorki, ktora idealnie sie dopasowuje. Ja nie bylam przekonana do zakupy takich drogich butkow, ale namowily mnie kolezanka z Mama. Psiapsiola bardzo polecala tego producenta po swoim weselu. Na zdjęciu tego nie widac, ale one nie sa do konca biale...sa perlowo biale, mysle, ze jak poszukacie to znajdziecie gdzies w okolicy sklep ( z moda slubna), ktora je sprzedaje:) Powodzenia w szukaniu..
Zapraszam do mojego odliczania:)

Offline Ania1234

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1444
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 02.08.2008
No wow! Suknia śliczna! Szkoda tylko, że buźki nie pokazałas, bo wtedy się inaczej ogląda :) Ja też będę miała suknie w kształcie litery A :)

No i butki bardzo ładne. Ja musze mieć nieco wyższe... :)

Offline Maga

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30. 08. 2008
No ja nie za bardzo moge miec wyzsze... Tzn ja mam 170 cm wzrostu, moj PM niecale 180 cm wiec roznica nie jest taka wielka...szczegolnie jak ubiore obcasy. A jeszcze bym chciala miec welon upiety raczej wyzej niz nizej to tez bedzie mnie optycznie ciagnal do gory...No i jeszcze tance...nachodzilismy sie na kurs tanca, nacwiczylismy i balabym sie, ze w wyzszych obcasach nie byloby w tym za wiele gracji:)
Zapraszam do mojego odliczania:)

Offline nefka

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1463
  • Płeć: Kobieta
  • Uśmiechnij się, jutro będzie lepiej :D
  • data ślubu: 27.09.2008 :serce:
bardzo ładna sukienka, zdjęci na pewno nie oddaje tego jak wygląda w rzeczywistości
a buciki boskie, a nie myślałaś o tym że tren będzie trochę przeszkadzał??
no wiem ale w mojej sukni nie ma trenu jakoś jestem przeciwniczką wszystkiego co się ciągnie i przeszkadza
nie chcę cię zniechęca, tylko porostu wyrażam swoje zdanie  ;D