Autor Wątek: Wątek DPD czyli - Doskonałe Panie Domu  (Przeczytany 348696 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Yukari-chan

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1377
  • Płeć: Kobieta
  • z perspektywy podłogi wszystko jest metafizyką..
  • data ślubu: 26.09.2009
Wątek DPD czyli - Doskonałe Panie Domu
« dnia: 10 Maja 2008, 16:35 »
Znalazłam coś podobnego na innym forum.
Postanowiłam założyć tutaj, bo przecież w większości są tu kobiety, tak? :)

Chodzi o to, że są w domu rzeczy do zrobienia, z którymi czasami nie dajemy sobie rady, albo nie wiemy "jak". I może znajdą się osóbki, które będą wiedziały właśnie "jak!" :)

Myślę, że rozumiecie o co mi chodzi :P

A więc ja zacznę.
Wynajmujemy mieszkanie. I nieszczęście chciało, że poprzedni mieszkańcy byli okropnymi brudasami. Zanim doprwadziłam mieszkanie do czystości to minął okrągły miesiąc. Została mi jedna rzecz.
PIEKARNIK...
przypalony tłuszcz, tak się trzyma wnętrza, że niczym tego nie mogę wytępić. Mleczka, proszki do czyszczenia, szorowania etc. nie zdały egzaminu. Mama kupiła mi nawet jakieś ściereczki nasączone preparatem do czyszczenia piekarników i nic. Wodaz octem też nie pomogła. Boję się go użyć bo jakoś tak mam swoje schozy i muszę to mieć czyste zanim tam włożę coś do jedzenia  :-[

Może któraś będzie wiedziała? Czym ja to mam domyć ? :(




Offline ricardo

  • Patrycja
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 26650
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.09.2007
Odp: Wątek DPD czyli - Doskonałe Panie Domu
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Maja 2008, 20:33 »
W Euro Agd jest taki spray do czyszczenia piekarnika, zostawia się go albo na kilka godzin, albo włącza piekarnik do jakiejś temeperatury i niby wszystko pięknie czyści...

A próbowałas wodę z sodą rozsmarować na ściankach i podgrzać do 50-60 stopni? Niby też pomaga :)



Offline megan

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3559
  • Płeć: Kobieta
  • Miłość jak rewolucja - nie udaje się słabym.
  • data ślubu: 4 sierpnia 2007
Odp: Wątek DPD czyli - Doskonałe Panie Domu
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Maja 2008, 00:10 »
nie wiem czy w PL jest - degreaser W3 psikasz (spray jak do okien) i tluszcz sie rozpuszcza ;)



Offline liliann

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 37559
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 września 2006
Odp: Wątek DPD czyli - Doskonałe Panie Domu
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Maja 2008, 07:27 »
Warto zapisac nazwe....moze uda się jakoś wykombinować....

Megan a ja kon wygląda, bo jak szperam po necie to znalazłam cosik, ale wszystko to jest do samochodu, albo do części maszyn zabrudzonych olejem....pytanie czy to piekarnika mozna tego samego użyć???
« Ostatnia zmiana: 11 Maja 2008, 07:32 wysłana przez liliann »
"Ludzie, którzy stawiają sobie mierne cele życiowe, zazwyczaj osiągają to co zamierzali: nie dążą do niczego i niczego nie zdobywają. ”
— Richard M. Devos

Offline Antalis
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6030
Odp: Wątek DPD czyli - Doskonałe Panie Domu
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Maja 2008, 08:21 »
Moi rodzice uzywali takiego srodka o nazwie Alkon ale nei wiem czy prze k czy c.
A w Lidlu byl spray do czyszczenia kuchenek, płytek z serii W5-butelka oczodajno pomaranczowa tez ponoc rewelka.

A z takich domowych sposobow to soda oczyszczona jest dobra.
A jak nie to pozostaje Ci wodny papier scierny  ;D

P.S.Z tymi specyfikami sklepowymi bym uwazala bo lubia zostawiac zapach i potem w piekarniku zamiast jedzonkeim podczas pieczenia pachnie "chemia".
« Ostatnia zmiana: 11 Maja 2008, 08:27 wysłana przez Antalis »

Offline Mariolka
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 16728
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23 kwietnia 2005 r.
Odp: Wątek DPD czyli - Doskonałe Panie Domu
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Maja 2008, 08:39 »
Wątek bardzo mi sie podoba...
Ja myslałam o wodzie z octem...No ale jak nie pomaga, to nie wiem...

tutaj na kafeterii znalazłam dyskusję o zaniedbanym piekarniku.Moze coś to pomoże...?
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3359256
ktoś poleca też:
"Odtłuszczasz z Obi. Fantazja - nie myślałam że to może być takie proste. Pewnie, że bez paru ruchów szczotką się nie obejdzie trochę, ale pryskasz, szorujesz troszkę, czekasz aż się "przegryzie", znów przejeżdżasz szczotką parę razy, znów czekasz - rozpuszcza się samo przepięknie.
"



W necie znalazłam takie porady wg Anthea Turner ("Perfekcyjna pani domu".- Bardzo lubię ten program):


- resztkę coli można wylać do toalety, zamiast Domestosa

-, Do kozaków w szafie w ramach usztywnienia wkładamy rulony z gazety.

-, garnki można wyczyścić z jedzenia przed umyciem folią aluminiową do pieczenia, •zgniatamy i trochę wody;

-, jeśli przy bateriach umywalkowych i zlewowych itp. jest brud i inne świństwa to okładamy wacikami z octem na parę godzin

-, wyłożyć deskę do prasowania folia do pieczenia, dopiero na to nałożyć pokrowiec, w ten sposób ciepło odbija się i czasem nie trzeba prasować dwóch stron.

-, osad w kubku najlepiej schodzi przy pomocy soli

-, sierść zwierząt można z np. foteli zebrać gumowa mokrą rękawicą

-, zabrudzone dno wazonu, można wyczyścić wrzucając do niego garść ryżu i wlewając trochę wody, po czym wszystko wstrząsając - brud wraz z ryżem odpryśnie

-, jeśli nie zejdzie plama z marchewki to wysusz ubranie na słońcu.

-, Gdy na dywanie zrobi się wgniecenie od mebli, które na nim stały to wystarczy na tym wgnieceniu położyć kostkę lodu i poczekać aż się rozpuści. Gdy lód się rozpuści to włos dywanu powinien się podnieść do góry.

-, Butelkę octu spirytusowego wlej do muszli i zostaw na noc. Rano wyszoruj ją szczotką. Jeśli osad nie zniknie, ponów próbę, tym razem podgrzewając ocet (lekko, by ceramika nie popękała). Ten domowy wybielacz skutecznie usuwa nalot powstały pod powierzchnią wody, w rurze odpływowej. Najpierw jednak usuń stamtąd wodę (w rękawiczkach, plastikowym kubkiem) i dopiero wtedy wlej ocet. UWAGA! Po użyciu octu łazienkę trzeba będzie długo wietrzyć.

-, Proszek do pieczenia lub kwasek cytrynowy
Posyp nim muszlę, zostaw na noc. Wyszoruj szczotką. Rozpuszczony w gorącej wodzie kwasek usunie nalot z rury.

Sól na brudny piekarnik
piekarnik rozgrzać, zsypać solą kuchenną i grzać jeszcze 20 min później przetrzeć ręcznikami kuchennymi :)

Ważne zasady!
Dbając o higienę wc warto pamiętać o kilku wskazówkach:
-myj toaletę przynajmniej 3 razy w tygodniu. Naucz domowników żeby po każdej wizycie w toalecie opuszczali deskę sedesową przed naciśnięciem spłuczki. Dzięki temu w łazience nie będą się unosiły drobiny wody z… zawartości sedesu;
-nie zapomnij o dezynfekowaniu deski sedesowej (np. wybielaczem) oraz szczotki, którą myjesz (np. żelem do wc). Często ją wymieniaj- kosztuje grosze, a szybko staje się siedliskiem szkodliwych bakterii;
-nigdy, pod żadnym pozorem, nie łącz dwóch preparatów (np. żelu do wc i wybielacza). Z powstałej mieszaniny mogą ulatniać się niezwykle trujące opary.
"Dwie rzeczy są nieskończone:Wszechświat i głupota ludzka, chociaż przy tym pierwszym nie upierałbym się" A.Einstein

Offline Mariolka
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 16728
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23 kwietnia 2005 r.
Odp: Wątek DPD czyli - Doskonałe Panie Domu
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Maja 2008, 08:40 »
Jak wyczyścić łatwo mikrofalówkę z tłuszczu

cytrynę przekroić na pół, wsadzić do mikrofalówki i włączyć ja na 1 minutę, później czyścimy
"Dwie rzeczy są nieskończone:Wszechświat i głupota ludzka, chociaż przy tym pierwszym nie upierałbym się" A.Einstein

Offline Yukari-chan

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1377
  • Płeć: Kobieta
  • z perspektywy podłogi wszystko jest metafizyką..
  • data ślubu: 26.09.2009
Odp: Wątek DPD czyli - Doskonałe Panie Domu
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Maja 2008, 18:45 »
Próbowałam dzisiaj troche popsikać mleczkiem w spayu z Cifa. Brud trochę puścił, ale za dużo preparatu bym zmarnowała na cały piekarnik, więc dam sobie spokój. Spróbuję z tym Odtłuszczaczem z Obi ;)

Cytuj
-, Gdy na dywanie zrobi się wgniecenie od mebli, które na nim stały to wystarczy na tym wgnieceniu położyć kostkę lodu i poczekać aż się rozpuści. Gdy lód się rozpuści to włos dywanu powinien się podnieść do góry.

A to się akurat sprawdza - babcia moja tak robiła. :)





Offline megan

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3559
  • Płeć: Kobieta
  • Miłość jak rewolucja - nie udaje się słabym.
  • data ślubu: 4 sierpnia 2007
Odp: Wątek DPD czyli - Doskonałe Panie Domu
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Maja 2008, 19:26 »
Warto zapisac nazwe....moze uda się jakoś wykombinować....

Megan a ja kon wygląda, bo jak szperam po necie to znalazłam cosik, ale wszystko to jest do samochodu, albo do części maszyn zabrudzonych olejem....pytanie czy to piekarnika mozna tego samego użyć???


przepraszam W5 nie W3 - zawsze to robie -tj myle ta nazwe ...

jedyna fotka jaka na szybko znalazlam w necie - ten pomaranczowy lekko z tylu to moje cudenko :)




Offline anikaa

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 780
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2.08.2008
Odp: Wątek DPD czyli - Doskonałe Panie Domu
« Odpowiedź #9 dnia: 11 Maja 2008, 20:13 »
A ja polecam: DR.BECKMANN PIEKARNIK AKTYWNY ŻEL. Taki opis znalazłam w necie.     
 
Preparat opracowany specjalnie do czyszczenia piekarnika, idealny także do mycia grilla i patelni. Usuwa osady z tłuszczu, przypalone resztki. Dzięki specjalnej żelowej formule preparat łatwo przywiera nawet do pionowych powierzchni. Wygodna butelka z rozpylaczem ułatwia aplikację w trudno dostępnych miejscach. Środek ten nie zawiera substancji drażniących, nie powoduje korozji, podczas stosowania nie wydziela drażniących oparów ani przykrego zapachu. Testowany dermatologicznie.

 Dokładnie spryskuję piekarnik i zostawiam na noc. Następnego dnia dokładnie wszystko zmywam gorącą wodę z dodatkiem Ludwika.

Offline rajdowka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7240
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wątek DPD czyli - Doskonałe Panie Domu
« Odpowiedź #10 dnia: 11 Maja 2008, 20:18 »
Mariolka gdzies w necie znalazlas te rady Perfekcyjnej? ;D niektore z jej programu wykorzystalam i rzeczywiscie super ;)

Offline anikaa

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 780
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2.08.2008
Odp: Wątek DPD czyli - Doskonałe Panie Domu
« Odpowiedź #11 dnia: 11 Maja 2008, 20:25 »
Tak, Anthea rządzi ;D Tylko mnie tak daleko do niej!!! :(

Offline Beacia

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 964
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19. 07. 2008 r.
Odp: Wątek DPD czyli - Doskonałe Panie Domu
« Odpowiedź #12 dnia: 11 Maja 2008, 21:03 »
Ja też bardzo lubię oglądać Perfekcyjną...
Szkoda, że ja tak nie potrafię...

Offline liliann

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 37559
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 września 2006
Odp: Wątek DPD czyli - Doskonałe Panie Domu
« Odpowiedź #13 dnia: 11 Maja 2008, 21:06 »
co do W5...to pogrzebałąm w necie i jest taka seria środków myjących z Lidla - maja dobre recenzje min płyn - odkamieniacz i jakis odtłuszczacz, wiec to może byc to.
Yukari do Lidla skocz i zobacz....moze to to samo co Megan napisała...niestety fot tych kosmetyków z Lidla znaleźć nie moge....




tylko to wyszperałam...też z tej serii, ale to jakis cleaner nie odtluszczacz....
« Ostatnia zmiana: 11 Maja 2008, 21:08 wysłana przez liliann »
"Ludzie, którzy stawiają sobie mierne cele życiowe, zazwyczaj osiągają to co zamierzali: nie dążą do niczego i niczego nie zdobywają. ”
— Richard M. Devos

Offline Yukari-chan

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1377
  • Płeć: Kobieta
  • z perspektywy podłogi wszystko jest metafizyką..
  • data ślubu: 26.09.2009
Odp: Wątek DPD czyli - Doskonałe Panie Domu
« Odpowiedź #14 dnia: 11 Maja 2008, 22:54 »
No chyba będę musiała. I potwierdzam - preparaty z W5 są super ;) Mamy płyn do naczyń, mleczka i taki fajny odświeżacz powietrza w okrągłej buteleczce z gąbką w środku :P




Offline megan

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3559
  • Płeć: Kobieta
  • Miłość jak rewolucja - nie udaje się słabym.
  • data ślubu: 4 sierpnia 2007
Odp: Wątek DPD czyli - Doskonałe Panie Domu
« Odpowiedź #15 dnia: 11 Maja 2008, 23:00 »
No chyba będę musiała. I potwierdzam - preparaty z W5 są super ;) Mamy płyn do naczyń, mleczka i taki fajny odświeżacz powietrza w okrągłej buteleczce z gąbką w środku :P

odswizacze sa obledne - ja kocham w sprayu - maja cudaczne kombinacje zapachow sadzac po nazwie - ale efekt po uzyciu - suuper - aktualnie mam z wanilia ;)

chusteczki sa tez ok do czyszcznia powierzchni - plynu do okien nie polecam ...
ale maja jeszcze super pianke do armatury  ;)



Offline Lea

  • Przyjaciele
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5537
  • Płeć: Kobieta
  • Nelcia mój kawałek nieba
Odp: Wątek DPD czyli - Doskonałe Panie Domu
« Odpowiedź #16 dnia: 11 Maja 2008, 23:13 »
a ja polecam piankę do czyszczenia piekarników Tytan .....też kiedyś wynajmowałam i mi ta pianka baardzo życie ułatwiłła
Życie jest jak gra planszowa...czasem ktoś stoi na twoim polu.

Offline Yukari-chan

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1377
  • Płeć: Kobieta
  • z perspektywy podłogi wszystko jest metafizyką..
  • data ślubu: 26.09.2009
Odp: Wątek DPD czyli - Doskonałe Panie Domu
« Odpowiedź #17 dnia: 12 Maja 2008, 07:07 »
A jak nauczyć faceta, zeby nie zamykał drzwi z łazienki bo kot nie umie wejść ?  :lol: :Maruda:





Offline megan

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3559
  • Płeć: Kobieta
  • Miłość jak rewolucja - nie udaje się słabym.
  • data ślubu: 4 sierpnia 2007
Odp: Wątek DPD czyli - Doskonałe Panie Domu
« Odpowiedź #18 dnia: 12 Maja 2008, 12:11 »
A jak nauczyć faceta, zeby nie zamykał drzwi z łazienki bo kot nie umie wejść ?  :lol: :Maruda:



ojjjj nie wiem u mnie przyszlo samoistnie  ;)
moze jakas nalepke na drzwiach z humorkiem  8)
pt - nie zamykaj mi drzwi bo .... ' wstaw dowolnie ;) nasiusiam do butow/na dywan etc ;)



Offline AndziaK
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7929
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.06.2007 r.
Odp: Wątek DPD czyli - Doskonałe Panie Domu
« Odpowiedź #19 dnia: 12 Maja 2008, 13:40 »
Super watek ;)

Co do niezamykania drzwi, to ja prosze o sposób zeby pakiet opuszczał klape sedesu i ZAMYKAŁ drzwi do WC, bo koty piją wodę z WCeta, a potem ja nieświadoma (do czasu) siadam na to bleeeeeh



Offline megan

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3559
  • Płeć: Kobieta
  • Miłość jak rewolucja - nie udaje się słabym.
  • data ślubu: 4 sierpnia 2007
Odp: Wątek DPD czyli - Doskonałe Panie Domu
« Odpowiedź #20 dnia: 12 Maja 2008, 14:57 »
Super watek ;)

Co do niezamykania drzwi, to ja prosze o sposób zeby pakiet opuszczał klape sedesu i ZAMYKAŁ drzwi do WC, bo koty piją wodę z WCeta, a potem ja nieświadoma (do czasu) siadam na to bleeeeeh

na nie picie przez koty wody jest sposob - kostki do spluczki - takie barwiace i zapachowe - nie rusza i przestana na WC wlazidc ...
na pakiet tj zamykani drzwi sposobu nie mam - karteczka i rozmowa jak mniemam nie podzialaja ...

na twoim  miejscu wystawialabym kota wode w miseczce ... biedne jesli z kibelka musza pic  :-\



Offline Yukari-chan

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1377
  • Płeć: Kobieta
  • z perspektywy podłogi wszystko jest metafizyką..
  • data ślubu: 26.09.2009
Odp: Wątek DPD czyli - Doskonałe Panie Domu
« Odpowiedź #21 dnia: 12 Maja 2008, 21:43 »
Cytuj
na twoim  miejscu wystawialabym kota wode w miseczce ... biedne jesli z kibelka musza pic

No bo może ta z kibleka jest atrakcyjniejsza ;) koty mają swoje fanaberie :)




Offline megan

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3559
  • Płeć: Kobieta
  • Miłość jak rewolucja - nie udaje się słabym.
  • data ślubu: 4 sierpnia 2007
Odp: Wątek DPD czyli - Doskonałe Panie Domu
« Odpowiedź #22 dnia: 12 Maja 2008, 23:38 »
Cytuj
na twoim  miejscu wystawialabym kota wode w miseczce ... biedne jesli z kibelka musza pic

No bo może ta z kibleka jest atrakcyjniejsza ;) koty mają swoje fanaberie :)

hehe - wiem cos o tym stad moje maja teraz kostki w spluczce ;)
ale za to jaka fajna jest z odmaczajacych sie garnkow :) fiu fiu ;)

a serio - dziewczyny - mam sytuacje podbramkowa z pajeczynami - pajakow nie widac - a pajeczyny mi sie regularnie pojawiaja  :-\
czesc pajakow penie kotuchy wypoluja ... ale sukbane sa jakies wredne ...
mam 2 pietra 115 m2 i co tydzien odkurzam pajeczyny z roznych dziwacznych miejsc ...
i co jakis patent?



Offline Yukari-chan

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1377
  • Płeć: Kobieta
  • z perspektywy podłogi wszystko jest metafizyką..
  • data ślubu: 26.09.2009
Odp: Wątek DPD czyli - Doskonałe Panie Domu
« Odpowiedź #23 dnia: 13 Maja 2008, 07:24 »
O to ja mam coś podobnego z wszędobylskimi kłębkami kurzu. Rano pozamiatam a wieczorem walają się takie w rogach. Nie mam pojęcia skąd się to bierze.




rybkawiedenka
  • Gość
Odp: Wątek DPD czyli - Doskonałe Panie Domu
« Odpowiedź #24 dnia: 13 Maja 2008, 08:40 »
Yukari jeśłi zamiatasz to logiczne że zaraz się zbiorą.  Zamiatanie powoduje wzniesienie się kurzu i ona za mommetn opada i znó zbija się w takie kłębki.

Na pajęczyny pomysłu brak...

Offline AndziaK
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7929
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.06.2007 r.
Odp: Wątek DPD czyli - Doskonałe Panie Domu
« Odpowiedź #25 dnia: 13 Maja 2008, 08:54 »
Megus sęk w tym że kostka barwiaca jest non stop, więc zielona woda chyba im odpowiada  :-\ :-\ :-\

Kłębki kurzu tak jak pisze Rybka z zamiatania i też teraz wiosenno - letnia porą jak masz pootwierane okna to z podwórza też wlatuje nowe kurzysko ;)

Na pajeczyny również nie mam sposobu......  :-\



Offline Antalis
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6030
Odp: Wątek DPD czyli - Doskonałe Panie Domu
« Odpowiedź #26 dnia: 13 Maja 2008, 09:10 »
Jak na pajeczyny nie pomoga. Na pocieszenie powiem jednak ze pajak w domu znaczy szczescie :)
Moja babcia mowiła ze do zlego domu pajak nie wejdzie :P

Offline liliann

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 37559
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 września 2006
Odp: Wątek DPD czyli - Doskonałe Panie Domu
« Odpowiedź #27 dnia: 13 Maja 2008, 12:43 »
baaa ja mam taką piękną pajęczynę pod oknem - cud architektoniczny - że go w ogóle nie usuwam, a wieczorami obserwuję sobie życie pająka....
"Ludzie, którzy stawiają sobie mierne cele życiowe, zazwyczaj osiągają to co zamierzali: nie dążą do niczego i niczego nie zdobywają. ”
— Richard M. Devos

Offline AndziaK
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7929
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.06.2007 r.
Odp: Wątek DPD czyli - Doskonałe Panie Domu
« Odpowiedź #28 dnia: 13 Maja 2008, 12:52 »
baaa ja mam taką piękną pajęczynę pod oknem - cud architektoniczny - że go w ogóle nie usuwam, a wieczorami obserwuję sobie życie pająka....

O proszę i to jest chyba sposób na pajęczynę ;D ;) :D



Offline Yukari-chan

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1377
  • Płeć: Kobieta
  • z perspektywy podłogi wszystko jest metafizyką..
  • data ślubu: 26.09.2009
Odp: Wątek DPD czyli - Doskonałe Panie Domu
« Odpowiedź #29 dnia: 13 Maja 2008, 19:48 »
baaa ja mam taką piękną pajęczynę pod oknem - cud architektoniczny - że go w ogóle nie usuwam, a wieczorami obserwuję sobie życie pająka....

O boże świety jezuz maria! Ja to bym w ogóle okna nie otwierała! W ogóle wszystkich okien w pobliżu  :D