Autor Wątek: kapelusz do slubu  (Przeczytany 3952 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sylwia

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 81
  • Płeć: Kobieta
kapelusz do slubu
« dnia: 10 Czerwca 2005, 13:46 »
widze, ze na formum temat kapelusza byl juz podnoszony, ale chodzilo o to, czy wybrac kapelusz, czy welon.
Ja poczatkowo bylam w 100% zdecydowano na welon, ale w trakcie przymiarki okazalo sie, ze w kapeluszu wygladam 100 razy lepiej niz welonie. Wiec po poczatkowych rozterkach - zdecydowalam se na kapelusz.
Moj problem polega na tym, ze za bardzo nie wiem, kiedy go zdjac... :roll: tzn. na poczatku wesela, w srodku wesela, po polnocy, w ogole nie zdejmowac?
Wariant pierwszy - na poczatku wesela - wydaje mi sie najrozsadniejszy, bo siedzenie w kapeluszu przez cala noc moze byc bardzo nie wygodne.
Co o tym myslicie?


Offline PumoRi

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1819
  • Płeć: Kobieta
kapelusz do slubu
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Czerwca 2005, 13:56 »
hmm... na kapeluszach to ja się nie znam, ale na pocieszenie powiem Ci, ze ja absolutnie nie chciałam welonu... A jak go przymierzyłam do sukni to nie dość, że welon koniecznie będzie, to jeszcze na mszy będzie opuszczony na twarz  :lol:  Chciałam bardziej współcześnie, w moim stylu, a będzie bardzo tradycyjne (i okazało się, że świetnie się w tradycji czuję  :wink: )

Offline Julia
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2755
kapelusz do slubu
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Czerwca 2005, 15:12 »
Mnie się wydaje, że najlepiej kapelusz zdjąć na początku przyjęcia weselnego. Nie będziesz przecież siedziała w kapeluszu przy stole, bo niewygodnie, za gorąco i jak dla mnie mało elegancko.

Offline Magda Sz.
  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 612
kapelusz do slubu
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Czerwca 2005, 15:39 »
Malo eleganckie  :?: To mezczyznie nie wypada siedziec przy stole w nakryciu glowy, nie kobiecie, ale zgodze sie, ze moze byc goraco i nie bardzo wygodnie, takze lepeij zdjac na poczatku.

Offline Magula
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 327
kapelusz do slubu
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Czerwca 2005, 19:05 »
Zgadzam się w 100% - na początku! :D

Offline sylwia

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 81
  • Płeć: Kobieta
kapelusz do slubu
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Czerwca 2005, 19:20 »
dzieki za Wasze opinie  :D  tez mi sie wydaje, ze najlepiej zdjac go na samym poczatku, a we wlosy mozna zawsze wpiac kwiat lub jakas ciekawa spinke.

Offline Sophia
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 454
kapelusz do slubu
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Czerwca 2005, 19:27 »
ależ Ci zazdroszczę!! ja marzyłam o kapeluszu, ale niestety do mojej sukienki kapelusz nie pasuje :(  
Z tego co wiem, to kapelusz zdejmuje się przed obiadem. musisz więc mieć pod spodem odpowiednią fryzurkę, a w torebce jakiś delikatny stroiczek do wpięcia we włosy.  :)



Offline Marta

  • phpBB Moderator
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3868
kapelusz do slubu
« Odpowiedź #7 dnia: 10 Czerwca 2005, 22:40 »
Cytat: "Magula"
Zgadzam się w 100% - na początku! :D


Ja też tak uważam! :)



Relacja i fotki z naszego pięknego dnia:
https://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?t=4077

Offline agulkaaa
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 8211
  • Płeć: Kobieta
  • MISIO 13.05.2007, MACIUŚ 21.10.2009
kapelusz do slubu
« Odpowiedź #8 dnia: 3 Sierpnia 2005, 16:38 »
tez wydaje mi sie ze na poczatku. jesli o mnie chodzi to nie podobaja mi sie ani welony ani kapusze :( i co zrobic ??? ciesze sie ze teraz juz przynajmniej welon nie musi byc opuszczany na twarz ( tego bym nie przezyla) i zazdroszcze wszystkim ktorym w welonie jest do twarzy

Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
kapelusz do slubu
« Odpowiedź #9 dnia: 4 Sierpnia 2005, 09:06 »
Ja również uważam, że kapelusz należy zdjąć przed obiadkiem, czyli na początki imprezy  :P


Offline demka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9604
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25 grudnia 2005
kapelusz do slubu
« Odpowiedź #10 dnia: 4 Sierpnia 2005, 12:34 »
Zgadzam się z dziewczynami, kapelusz zdejmujemy przed obiadem a we włosy możemy wpiąć jakis stroik, lub pozostawic je takimi jakimi są :D Oczywiscie fryzura musi pasowac pod kapelusz, ale później po jego zdjęciu także...
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline Agnieszka32

  • phpBB Moderator
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1410
kapelusz do slubu
« Odpowiedź #11 dnia: 6 Sierpnia 2005, 06:50 »
Na poczatku wesela!! :)  Wyobrazasz sobie swoja fryzure po kilku godzinach siedzenia w kapeluszu??? Ja bym zdjela na poczatku wesela i we wlosy wpiela jakis ozdobny drobiazg


Offline sylwia

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 81
  • Płeć: Kobieta
kapelusz do slubu
« Odpowiedź #12 dnia: 23 Sierpnia 2005, 22:08 »
Dziewczyny! Serdecznie Wam dziękuje za Wasze opinie!  :D Wzięłam je pod uwagę, a ślub już za 11 dni. Ale ten czas szybko leci...  :wink: