e-wesele.pl
regionalne => Zachodniopomorskie => Wątek zaczęty przez: cocoa w 9 Stycznia 2008, 13:33
-
Witam serdecznie ponownie :) do tej pory przygotowania szły mi dobrze, ale niestety znowu mam dylemat i proszę o pomoc :)
Szukam jakiegoś kamerzysty, który będzie podobny do p. Gryczenki tzn. będzie miał taki sam styl filmowania - dynamiczny, ciekawy i nieszablonowy. Jednak ze względów osobistych nie chciałabym aby P. Gryczenko filmował na moim ślubie :roll: Przejrzałam wszystkie firmy z bazy i . . . sama nie wiem. Może któraś z Was miała jakiegoś kamerzystę, który byłby podobny albo chociaż tak elastyczny aby zgodził się na wszystko co wymyśliłam :Kill:
-
oj kochanie.. on jest jedyny w swoim rodzaju ;D drugiego takiego nie znajdziesz na całym świecie
-
oj kochanie. . on jest jedyny w swoim rodzaju ;D drugiego takiego nie znajdziesz na całym świecie
heheh. to fakt. . . ale chociaż niech ma 50% tej boskiej osobowości pana G.
-
ale chociaż niech ma 50% tej boskiej osobowości pana G.
::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)
-
Hmmm osobowość to Grześ ma specyficzną. Wiem, bo robiliśmy u niego film. Jesteśmy zachwyceni jego pracą i film jest piękny.
Ciężko Ci będzie znaleźć kogoś podobnego, bo każdy ma swój warsztat i styl.
-
Hmmm osobowość to Grześ ma specyficzną. Wiem, bo robiliśmy u niego film. Jesteśmy zachwyceni jego pracą i film jest piękny.
Ciężko Ci będzie znaleźć kogoś podobnego, bo każdy ma swój warsztat i styl.
Kurczę, wiem właśnie, że nie będzie to łatwe :( , miałam się wybrać na targi w niedzielę, jednak na razie mieszkam w W-wie i chyba nie dam rady logistycznie :( byłam na targach ostatnio na Torwarze i ci warszawscy kamerzyści jacyś tacy za bardzo "ą" "ę" . Może jednak znajdzie się w Szczecinie jakiś klon pana G. ?
-
No nie wiem czy się taki znajdzie. My też mieliśmy film kręcony przez Jego firmę, ale akurat był u nas Bartek, Grzegorz montował. Film jest po prostu cudowny :)
-
ale chociaż niech ma 50% tej boskiej osobowości pana G.
::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)
hehe.. ;D
-
Dziewczyny a może fanklub ? ;D
-
Ha, ha, ha:) To ja też się zapisuję do tego fanklubu w razie co:) W każdym razie cieszę się, że zawczasu zarezerwowaliśmy sobie termin właśnie u niego:)
-
lenko, kochanie, to była, jakby to powiedzieć??sarcasm (the lowest form of humour but the highest form of wit)???..
-
Mhm, z mojej strony to też był żart, ale gwoli ścisłości nie żałuję, że akurat Gryczenko będzie pstrykał nam fotki.
A tak na marginesie - czy ten twój komentarz dotyczył mojej wypowiedzi czy tej o fanklubie? Bo interpretacja może być różna? ???
-
Hmm myśle, że nie znajdzie się drugiej taiej osoby jak pan Gryczenko On jesy wyjatkowy Jest unikatem. A jego pracy, sposobu ujęcia nie da się podrobic:)Jest jak biały kruk
-
hehe z tym białym krukiem ciut przesadziłaś.. ale fakt.. jest jedyny w swoim rodzaju :)
-
białe kruki to są jakoś tak na wymarciu.... ;D ;D ;D ;D ;D
-
ja się dopisuję do fan clubu. Miałam u niego sesję. jest dobry, bo jest pewny siebie i bezpośredni no i ma dobrą ekipe przede wszystkim.