e-wesele.pl
ślub, ślub... => Czym do ślubu? => Wątek zaczęty przez: juka w 23 Października 2007, 12:59
-
Doszliśmy wspolnie do wniosku że najlepszym autkiem dla nas na ślub będzie własnie garbus. . .
stylowe autko z duszą. .
Niestety nie jesteśmy posiadaczami takiego pojazduwięc mamy pytanie. . .
Czy może wie ktoś z Was jakie sa możliwości jeżeli chodzi o wypożyczenie garbiego??
-
Witaj. Ja tak samo mam wielką ochotę jechać właśnie garbusem do ślubu ponieważ uwielbiam te samochodziki. Na szczęście mój narzeczony i zarazem przyszły mąż ma w grupie na studiach kolegę, który ma garbusa i na dodatek jeździ na zjazdy garbusów w Polsce. Obiecał, że porzyczy. Więc mam nadzieje, że moje plany wypalą.
-
ja już spełniłam moje marzenie i jechałam garbuskiem i naprawde jeżeli macie tylko możliwość to ja gorąco polecam ;D
-
Jakby nie wypaliło, to zgłoś sie do mnie ;D
-
Garbus chyba ma tylko jedna parę drzwi ?
Jak dla mnie troche za mało miejsca i za głośno, no ale wiem, że są maniacy tej marki.
Kiedyś widziałam świetne zrobione cabrio a ztyłu miało przyczepione puszki na sznurku, to mi sie podobało.
-
Rzeczywiście musi być strasznie ciasno, no bo nie wyobrażam sobie siedzenia z przodu, w końcu to mój i mojego kochanego dzień !
-
Zainteresowanym wypożyczeniem garbiego w Szczecinie i bliskich okolicach służę informacją.
-
Lady Yes a Stargard wliczasz w bliską okolicę Szczecina?? Masz może jakieś zdjęcia Garbuska?? Nie wiem czy mój plan z Garbuskiem wypali, bo człowiek od którego mieliśmy pożyczyć najprawdopodobniej będzie remontował swój samochód w tym czasie jak my będziemy brali ślub.. Czy możesz podać szczegółowe informacje co do samochodu i ewentualnego wynajęcia na 06.09.2008 r.
-
Witam, jestem tu zupełną świeżynką ale liczę, że wyciągniecie pomocną dłoń :)
Lady Yes, byłabym zaiteresowana namiarami na tego Garbuska. Jeśli mogłabyś pomóc, byłabym zobowiązana.
Moje gg 9450200.
Pozdrawiam
-
Ja tez uwielbiam garbuski, ale nie jestem pewna czy upchnelabym tam 4 osoby w tym mnie w sukni slubnej:)
-
Zainteresowanym wypożyczeniem garbiego w Szczecinie i bliskich okolicach służę informacją.
Moge prosic o jakies fotki? jestem zainteresowana garbuskiem. prosze o kontakt joannasplinter@wp. pl
-
Niestety już nieaktualne :-[
-
a moze macie inne namiary na garbuska lub bryczke?
-
napisz priva do Asiek - oni jechali garbsukami, są w klubie VW, a mąż Asiek niejaki Artee ma swojego garbuska, więc jak sądzę mogą Ci pomóc
Gdyby Asiek nie pojawiała się na forum (są wakacje) to pisz maila do Artee'ego:
http://www.e-wesele.pl/baza3.php?branza=Dj&wojewodztwo=&miejscowosc=&nazwa=&id=449