e-wesele.pl

regionalne => Warmińsko - Mazurskie => Wątek zaczęty przez: dusiak w 17 Września 2007, 20:08

Tytuł: Płaszczyki slubne
Wiadomość wysłana przez: dusiak w 17 Września 2007, 20:08
Hejka dziewczyny mam problem biore slub w grudniu a sukienke mam z odkrytymi ramionami znalazlam w internecie sliczne plaszczyki ale ani ceny i niestety nie z olsztynskich sklepow orientujecie sie gdzie moge znalezc cos takiego najpierw napalilam sie na etole ale te plaszczyki sa przepiekne  http://poznan.forumslubne.pl/viewtopic.php?=&p=216   przesylam strone jak by ktos byl zainteresowany naprawde piekne ale z poznania Pozdrawiam
Tytuł: Odp: Płaszczyki slubne
Wiadomość wysłana przez: Kastor (Olcia) w 20 Września 2007, 10:16
nie wiem czy np futerkowe bolerko ktore mozesz wypozyczyc nie jest wygoniejsze niz plaszczyk ktory zaktyje caly tyl np zdobionego trenu i sukni ;)
Tytuł: Odp: Płaszczyki slubne
Wiadomość wysłana przez: dusiak w 21 Września 2007, 08:27
Tak myslalam o bolerku ale te plaszcyki sa takie sliczne i wcale nie zabieraja uroku sukience i masz racje myslalam o wyporzyczeniu bo gdzie ja potem w tym wystapie oczywiscie jak nie znajde plaszcyka wybiore bolerko tylko jestem za granica wiec przyjaciolki lataja po sklepach i szukaja czegos odpowiedniego:) a ja moge sobie tylko w internecie ogladac:) Pozdrawiam
Tytuł: Odp: Płaszczyki slubne
Wiadomość wysłana przez: Kastor (Olcia) w 21 Września 2007, 09:19
osobiscie nie widzailam w salonach plaszczykow tylko bolerka (koszty wypozyczenia niewielki 50 zl ) ale jesli chcesz plaszczyk to szukajcie powodzenia ;)