e-wesele.pl
regionalne => Zachodniopomorskie => Wątek zaczęty przez: Agnieszka w 22 Lutego 2005, 19:39
-
Kupiłam gotowe zaproszenia i zastanawiam się gdzie można by je uzupełnić o nasze dane...
Może znacie kogoś kto mógłby je uzupełnić pismem albo profesjonalną drukarką???
-
wystarczy drukarka.. my tak robimy...
-
Mam nadzieje, że to się nie rozetrze...
Będę próbować jutro, zobaczymy co mi wyjdzie :?
-
jak pociagniesz palcem zaraz po wydruku to bedzie się mazać... jak dasz wyschnąć to bedzie ok...
-
Hmm to zależy, my robiliśmy albumy dla rodziców i chciałam zrobić a właściwie zrobiłam wydruk na laserówce i co się okazało :shock: ona nie utrwala i wszystko mazało się nawet 3 dni po, ale to nic strasznego- zaniosłam deskietkę i mi wydrukowali te nasze albumy a właściwie teksty a ja tyko zdjęcia wkleiłam :wink:
Także radzę dokładnie sprawdzić
-
Dziękuję bardzo za pomoc i rady :D
-
Maja - jak to nie utrwala? To znaczy że jest uszkodzona, nie może nie utrwalać, wszystko, zawsze by Ci się mazało.
Ja też uważam że najlepiej wydrukować na drukarce, trochę pewnie będzie zabawy z ustawieniem wszystkiego ale na pewno się uda ;)
-
Owszem nie utrwala i na pewno jest sprawna, po prostu zależy jakiego papieru używasz, na większości owszem ale są takie struktury itp., że będzie się mazać, pytałam kilku osób z branży - potwierdzili a szkoda :roll:
-
a czy mozna sobie w jakiej drukarni uzupelnic. Tzn kupujesz gdzie indziej uzupelniach gdzie indziej