e-wesele.pl

regionalne => Dolnośląskie => Wątek zaczęty przez: nero83 w 28 Lutego 2007, 19:12

Tytuł: pomocy poszukuję dj
Wiadomość wysłana przez: nero83 w 28 Lutego 2007, 19:12
proszę o pomoc poszukuję dj na wesele jestem z dolnego śląska.POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tytuł: pomocy poszukuję dj
Wiadomość wysłana przez: Ania P. w 15 Marca 2007, 22:09
Dj mogę polecić. CO prawda ślub dopiero przede mną alę po poszukiwaniach, które trwały dośc długo zdecydowaliśmy się bez wachania na R. Wakuluka. Przekonał nas do siebie w 100%. Na razie tylko tyle mogę o nim powiedzieć.
Tytuł: pomocy poszukuję dj
Wiadomość wysłana przez: Agula82 w 17 Marca 2007, 00:41
Cytuj
ślub dopiero przede mną alę po poszukiwaniach, które trwały dośc długo zdecydowaliśmy się bez wachania na R. Wakuluka


To tak jak My  :brewki:
Tytuł: pomocy poszukuję dj
Wiadomość wysłana przez: Ania P. w 18 Marca 2007, 22:35
Już kolejna osoba, która potwierdza, że ten dj jest naprawdę dobry. Coś w tym musi być, już się nie mogę doczekać, kiedy się o tym sama przekonam :hahahaha:
Tytuł: pomocy poszukuję dj
Wiadomość wysłana przez: Agula82 w 17 Kwietnia 2007, 11:52
Juz jestesmy po slubie,
i z czystym sumieniem moge polecic pana R. Wakuluka
Rozkrecil impreze od pierwszej piosenki-goscie byli bardzo zadowoleni.
 Naprawde polecam :skacza:
Tytuł: Odp: pomocy poszukuję dj
Wiadomość wysłana przez: Ela_Ka w 24 Maja 2007, 11:06
A ja polecam Marcina Brodzińskiego.  Wprawdzie jest z Kielc, ale robi imprezy w całym kraju, może być ciężko z terminem, bo kalendarz ma zapełniony juz na 2008 rok.  On jest przede wszystkim wodzirejem, facet z niesamowita klasą.  Razem ze swoimi pomocnikmi (1 lub 2) sa ubrani we fraki, nie piją w ogóle alkoholu, więc nie ma ryzyka, że dj zjedzie do boxu szybciej, niż goście.  Żarty, zabawy, wygłupy z gośćmi-wszystko bez wulgaryzmów, "obmacywania", całowania itd.  Są NIESAMOWICI!!! Wyciągają (bez używania przemocy) zza stolików najbardziej zatwardziałych podpieraczy ścian.  POLECAM!
Tytuł: Odp: pomocy poszukuję dj
Wiadomość wysłana przez: SFA w 19 Czerwca 2012, 10:09
Moge polecić Dj Dino.  Gral na weselu koleżanki mojej koleżanki:)podobno goście zadowoleni, państwo młodzi zadowoleni, dj zadowolony z gości :) Muzyka wyważona, było coś dla starszych i cos dla młodych.   DJ Dino potrafi słuchać i spełnia wszelkie oczekiwania państwa młodych jak i gości.