e-wesele.pl
różności => Pogaduchy => Wątek zaczęty przez: Betti w 19 Maja 2018, 11:06
-
Oglądacie transmisję że ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle?
Ja osobiście jesteśmy bardzo ciekawa sukienki Meghan. :skacza:
-
Sprzątam mieszkanie i oglądam :)
-
Ja nie oglądam. Mam wywalone ;D Cieszę się, że dzisiaj to nie w Londynie więc w mieście nie ma chorej histerii ;D
Ale... ale ogląda moja córka. Kazała sobie włączyć ;D ;D ;D Wczoraj w szkole coś o tym rozmawiali i robili flagi. Młoda poddana królowej ha ha ha myślał by kto :shock: :hahaha:
-
Wow, co za welon :o
-
Ja to się nawet wzruszyłam :)
-
ja tez ogladam:)
-
Tak na gorąco muszę przyznać, że bardzo dobrze dobrana sukienka do jej urody/sylwetki.
Bez wzorów czy falban, które by ją przytłaczały.
Prosta elegancja :brawo_2:
-
Nie ogladalam, ale zdjecia sa wszedzie ::)
Mimo wszystko suknia zle na niej lezy. Jakby ciut za duza i cos mi nie gra w biuscie, wyzej powinna byc. Material zbyt miesisty i pogniotl sie na brzuchu.
Lepiej by wygladala z przedzialkiem na boku i make up jakis taki nijaki.
Ale to tylko moja skromna opinia :P
BTW czy optrocz celebrytow, ktos jeszcze byl zaproszony na ten slub?
-
BTW czy optrocz celebrytow, ktos jeszcze byl zaproszony na ten slub?
tu jest rozpisane tak ogólnie kto został zaproszony
https://www.theguardian.com/uk-news/2018/mar/02/royal-wedding-prince-harry-meghan-markle-commoners-invited-to-windsor-castle
Donośnie make up Edzia, to innego nie będzie. Taki jest określony w królewskim protokole. Jak również długość i kolor np paznokci. Tak więc panna młoda nie miała nic do gadania w tej kwestii nawet jak by chciała ;)
-
O paznokciach gdzies czytalam, ze juz nigdy sobie nie pomaluje na czerwono :D Ale wydaje mi sie, ze Kate miala mocniejszy makijaz ??? Chociaz moze tylko przy ciemniejszym kolorze skory Meghan wypadl tak blado.
Za to suknia na wesele pobila ta slubna o glowe 8)
-
Nie ogladalam, ale zdjecia sa wszedzie ::)
Mimo wszystko suknia zle na niej lezy. Jakby ciut za duza i cos mi nie gra w biuscie, wyzej powinna byc. Material zbyt miesisty i pogniotl sie na brzuchu.
Lepiej by wygladala z przedzialkiem na boku i make up jakis taki nijaki.
Ale to tylko moja skromna opinia :P
Mam identyczne zdanie.. wg mnie za duza w ramionach -bicepsie, na biuscie i na brzuchu jakos tak dziwnie miala.. makijaż za to bardzo mi sie podobal ;-) w moim stylu ;)
-
Mi się suknia slubna srednio podobała. Fajnie ze skromna ale wg mnie az za bardzo. Przede wszystkim niedopasowana.
A jaka miala na wesele? Nie widzialam.
-
Tutaj makijaz jakby ciut mocniejszy i o wiele lepiej wyglada.
-
A mi się wszystko podobało :) I parę łez poleciało :) wg mnie nietypowy Royal Wedding i plus za to.
-
Zgadzam się z Japcio :D
-
A 6 maja pojawił się Archie :)
-
A 6 maja pojawił się Archie :)
Myślicie, że jest to zdrobnienie od Archibald? Czy to po prostu imię Archie?
-
Po prostu Archie. Chyba po psie księżnej :)
-
Po psie, dobre ;D
A tak serio, to dobrze, że młody nie będzie miał tytułu książęcego - książę Archie brzmi głupio ;)
-
Ups, nie po psie, po kocie, :)
http://www.plotek.pl/plotek/7,154063,24770423,meghan-i-harry-nazwali-syna-na-czesc-kota-ksieznej-mial-na.html.
-
Kiepskie źródło informacji ;)
Teoria naciągana ale wciąż śmieszna..