e-wesele.pl
komis => sprzedam => Wątek zaczęty przez: Simil w 15 Stycznia 2015, 02:21
-
Witajcie! Mam na imię Piotrek, ostatnio wystartowałem z projektem stron ślubnych dla narzeczonych.
W kilku słowach przestawię czym są wspomniane strony. Jak to zwykle bywa popularne na zachodzie, w Polsce dopiero zdobywają popularność. Strony ślubne zawierają najważniejsze informacje odnośnie ślubu i przyjęcia weselnego, takie jak interaktywna mapka dojazdu na salę weselną i do kościoła z zaznaczonymi markerami, galerię zdjęć, możliwość potwierdzenia przybycia, informacje o Parze Młodej, Świadkach, licznik odmierzający godzinę ślubu, księgę wpisów i inne atrakcje. Można umieścić informacje o zaręczynach, dosłownie co chcecie. Na ślub i wesele często zaprasza się dalszą rodzinę i wtedy taka ciocia chętnie przeczyta Waszą historię jak się poznaliście itp. :)
Strony ślubne są również dobrą formą utrzymywania kontaktu po weselu. Goście do księgi mogą wpisywać swoje życzenia jak również wrażenia po imprezie. Umieszczone zdjęcia i filmy również będą cieszyły się dużą uwagą gości.
Aktualnie strony takie wykonuje w dwóch stylach:
1. Styl Amore: www. amore. stronyslubne. eu
2. Styl Afrodyta: www. afrodyta. stronyslubne. eu
Docelowo stylów będzie więcej, będą one systematycznie umieszczane na stronie www. stronyslubne. eu
Oferuję Wam stworzenie takiej strony w Waszym własnym adresie, np. kasiaitomek. pl. Adres takiej strony można wydrukować na zaproszeniach, wtedy będzie pewne, że dotrze ona do wszystkich gości.
Z racji iż dopiero ruszam z tą inicjatywą to do końca lutego będą duże rabaty :)
Waszą stroną oczywiście będę utrzymywał i opiekował się toteż tymi sprawami nie musicie zaprzątać sobie głowy.
Będę wdzięczny również za Wasze opinie. Czy może już spotkaliście takie strony u znajomych? Jak to wyglądało?