e-wesele.pl
regionalne => Zachodniopomorskie => Wątek zaczęty przez: she2312 w 12 Grudnia 2013, 21:46
-
Tym razem pytanie o kurs. Niestety nasza parafia nie organizuje . . . słyszeliśmy dobre opinie o parafii św. Krzysztofa, ale 150zł/os. to trochę sporo . . . przyznam szczerze, że myślałam że kursy są darmowe.
Gdzie Waszym zdaniem najlepiej zapisać się na kurs w Sz-nie? Albo gdzie zdecydowanie odradzacie :)
Help please :)
-
My robiliśmy kurs przy Sercu Jezusowym, bo nasza parafia nie organizowała nic, bo na kurs u nas się spóźniliśmy. w Sercu Jezusowym nic nie płaciliśmy, i ksiądz podpisywał nam karteczkę z naszego kościoła. Poradnię też mieliśmy za darmo. W Sercu Jezusowym mają non stop jeden kurs się kończy drugi zaczyna, więc jeżeli dołączycie na 2 zajęciach spokojnie po 4tych możecie iść na pierwsze. Więc może tam się dowiedz. Księża bardzo fajni byli, tzn nie było proboszcza, bo był na urlopie, a zajęcia mieliśmy z różnymi księżmi. Jedni mówili ciekawie, drudzy mniej ciekawie, ale ogólnie nie było tak źle jak myśleliśmy,że będzie :D
-
Hej, Jesteśmy właśnie po naukach w parafii Sw. Krzysztofa w Szczecinie i muszę powiedzieć, że było super.
Kurs trwa 2 dni - od godz. 10. 00 do 15. 00 - z przerwami na kawę i ciasto, na pyszny obiad
Zajęcia prowadzą różne osoby co wpływa na atrakcyjność zajęć, a nie słuchanie jednej osoby przez dwa dni.
Ogromnym plusem jest to, że przychodzą Panie z poradni, które prowadzą zajęcia i na jednym zaświadczeniu mamy podpisany kurs i poradnie.
Dobre - zwłaszcza dla osób pracujących bo zajęcia odbywają się w sobotę i niedziele.
Cena - 150 zł/ osoba
Radzę się szybko zapisywać bo ciężko z terminami - aż tyle chętnych. . ,. .
-
nie przesadzałabym z opinią, że aż tyle chętnych. . . 300 zł to jednak bardzo dużo
-
po co zakladacie takie same watki?w Boboli na Pocztowej 22 czesto organizuja. my mielismy isc do sw.Krzystofa,ale juz nieaktualne.
-
tam jest bardzo duzo chetnych,bo ludzie wola dac 300 zl za 2 dni i sie nie bujac po 10 spotkan przez 3 m-ce.