e-wesele.pl
regionalne => Zachodniopomorskie => Wątek zaczęty przez: anniar w 1 Lipca 2013, 21:08
-
Witam,
Nasze wesele odbyło się 08. 06. 2013 w restauracji Atria w Goleniowie, którą wszystkim gorąco polecam.
Było to wesele polsko-niemieckie i szczerze mówiąc mieliśmy na początku dużo obaw, gdyż mój małżonek bardzo słabo po polsku mówi zaś jego rodzina poza kilkoma osobami w ogóle nie zna języka polskiego. Poza tym mieszkamy w Berlinie i studiujemy oraz pracujemy więc nie mieliśmy za bardzo głowy i czasu na dopilnowanie wielu szczegółów. Właścicielka hotelu u restauracji Atria Pani Aleksandra Jelińska stanęła na wysokości zadania i wszystko pięknie przygotowała za co bardzo jesteśmy wdzięczni. Obsługa hotelu i restauracji mówi po angielsku a niektórzy po niemiecku więc zagraniczni goście nie mieli problemu z porozumieniem się - a była ich połowa. Sala jest piękna, pokoje hotelowe dla gości były na bardzo wysokim standardzie. Niemieccy goście stwierdzili, że wiele hoteli w Niemczech nie ma takiego standardu jaki zastali w Atri. Wszystkie potrawy był pyszne i świeże. (Szczególnie polecam paszteciki własnoręcznie robione z barszczykiem oraz sałatkę z brokułów no i oczywiście torta jogurtowo malinowego :) ) Plusem był fakt, iż mogliśmy podać własny alkohol bez dodatkowych opłat zaś w prezencie od właścicielki mieliśmy zapewnioną limuzynę. Reasumując właścicielka restauracji oraz obsługa są na najwyższym poziomie a także elastyczni oraz otwarci na potrzeby klientów. Jeszcze raz wszystkim gorąco polecam.
-
Tu rowniez zgadzam sie ze wszystkim!
Dorzuce jeszcze fakt, ze menu mimo, ze podane to i tak mozna modyfikowac wg wlasnych potrzeb i uznan. Pani Ola super doradza, widac, ze zna sie na tym co robi! A zeby bylo smieszniej to my skubowalismy 09.06.2012 :D
-
Dnia 26. 04. 2014 odbyło się nasze wesele w restauracji Atria w Goleniowie. Było bajkowo, cudownie i przepięknie. O całą oprawę zadbała właścicielka P. Ola- "dopieściła" każdy szczegół imprezy. Jedzenie przepyszne (nie do przejedzenia:)), obsługa fantastyczna. Goście się bawili, pili i chwalili. Punktem kulminacyjnym były sztuczne ognie- wrażenia bezcenne- goście bardzo miło zaskoczeni. Tym którzy zastanawiają się nad wyborem sali na swoje wesele możemy z całą pewnościa i życzliwością polecić Atrie. Dajemy 10 pkt na 10!!!
-
Witam! Nasze wesele odbyło się 11. 10. 2014 roku. Na "Atrię" trafiliśmy zupełnie przypadkiem bo jechaliśmy obejrzeć inne miejsce. Ogólnie to byłam załamana, bo nic mi się wcześniej nie podobało a nie chcieliśmy wykraczać poza 50km od Szczecina. Gdy weszliśmy na salę pomyślałam sobie, tak. . !, tu może być moje wesele. . :). I tak też się stało:). Już przed weselem wiedziałam, że wszystko będzie cudowne, ponieważ Pani Ola od razu nam się spodobała, jej sposób myślenia, doświadczenie, pomysły ale i otwartość na propozycje młodych. Bardzo dużo rozmawialiśmy, ale konkretnie, Pani Ola jest ciągle w kontakcie, zawsze pogodna i uśmiechnięta, bardzo spodobało mi się zdanie:"Pamiętaj, to jest Twój dzień, Ty masz się bawić a ja o wszystkim pomyślę i nad wszystkim będę czuwać". I dokładnie tak było. Sala jest przepiękna, przede wszystkim duża, przy 100 osobach jest wciąż wiele swobody, bardzo elegancka, szczególnie, kiedy robi się ciemno, tworzy się romantyczny klimat. Jeśli chodzi o wystrój to każdy ma inny gust i Pani Ola to bardzo szanuje, my lubimy beże, kremy i tak też było. Były piękne świeże róże, delikatne złote dodatki. Wszystko tak, jak chcieliśmy. Obsługa na najwyższym poziomie. Goście przyjezdni mogli sobie dużo wcześniej przyjechać i na spokojnie rozpakować się w pokojach-jest sporo miejsc noclegowych. Jedzeniem jesteśmy tak zachwyceni, że do tej pory wspominamy, co byśmy zjedli z "Atrii":). Rewelacyjnie dobrane menu weselne, na prawdę słuchajcie się Pani Oli bo ona wie, co jest dobre:). Jedzenia zostało bardzo dużo ale nic się nie zmarnowało bo wszystko zjedliśmy:). Szaszłyczki, galarety, żurek na poprawinach-po prostu bajka, już nie wspomnę o wiejskim stole. Z resztą wszystko było przepyszne, domowe, świeże. Fajerwerki jako niespodzianka dla gości-świetna sprawa i miły przerywnik. Na prawdę, konkretne fajerwerki!!! Bar (dodatek) również świetny pomysł Pani Oli, goście nigdy wcześniej czegoś takiego nie widzieli. Super było napić się profesjonalnego drinka. A było ich na prawdę sporo do wyboru. Wielkie uznanie dla Pani Oli, ponieważ mogę się tylko domyślać, ile pracy wymaga organizacja tak dobrej imprezy weselnej, z czystym sumieniem polecam to miejsce każdemu. Podsumowując, dla nas to miejsce to ideał. Nasuwa się pytanie, czy mogłabym się do czegoś przyczepić? Jesteśmy bardzo wymagającymi klientami i moja odpowiedź brzmi:TAK. Dla naszych gości mieliśmy zarezerwowany cały hotel. Brakowało nam buteleczki wody mineralnej dla gości w pokoju, bo w apartamencie małżeńskim była i się bardzo przydała :).
-
Nasze wesele odbylo sie 14.05.2016. Byl to oczywiście najcudownejszy dzień w naszym życiu i to miedzy innymi dzięki Pani Aleksandrze wlaścicielce hotelu Atria która zadbała o każdy nawet najmniejszy szczegół.Wystrój sali,jedzenie,przepiękny pokaz fajerwerków to wszystko sprawiło że było cudownie a goście byli zachwyceni. Pełen profesjonalizm,polecam Atrię w 100%.
-
To gratuluję i wszystkiego najlepszego :)
-
Byłam ostatnio, widziałam nową salę, powiększoną i bomba dla mnie! Dalej polecam, mimo, że menu koleżanka po mnie miała gorsze menu niż ja ;)