e-wesele.pl

...i po ślubie => Relacje ze ślubów => Wątek zaczęty przez: Żanetka w 27 Września 2006, 12:23

Tytuł: Odliczanie Żanetki
Wiadomość wysłana przez: Żanetka w 27 Września 2006, 12:23
Wiam!Gorąco chciałabym również z Wszystkimi podzielić się moim szczęściem i opisać relację ze ślubu, który odbył się 26.08.2006r. w Stargardzie Szczecińskim.W rolach głównych wystąpili: Żaneta Surmacz i Maciej Zawadzki. Zaś świadkami byli: Milena Suda i Rafał Drewnowski.Jeśli chodzi o zdjęcia ze ślubu to zamieściłam je w albumie więc wszystkich zainteresowanych zapraszam do obejrzenia i ocenienia.My z mężem uważamy, że ślub i wesele było udane jest tylko jeden mankament... trochę za krótkie wesele.Bardzo szybko zleciał nam czas. Orkiestra nam zagrała super.Goście dopisali. Czego chcieć więcej...No może pogoda nieco figielka spłatała, ale najwaźniejsze, że deszczu nie było. Choć jak mój mąż mówi, śłońce nam niepotrzebne bo szczęśliwi jesteśmy a deszcz się przyda na pieniądze!Co do podróży poślubnej wybraliśmy, Anglię i walię i nie żałujemy było wspaniale...Lecz co dobre niestety szybko się kończy.Ja wróciłam do polski, mąż niestety został w londynie, ponieważ tam pracuje, ale nic straconego za rok dołączam do męża.Pozdrawiam wszystkich i zachęcam do oglądania zdjęć.Ps. Nie wierzcie w stres lub tremę przed ślubem-bzdura-My jej w ogóle nie mieliśmy.
Tytuł: Odliczanie Żanetki
Wiadomość wysłana przez: olkahof w 27 Września 2006, 22:04
gratulacje!!! a gdzie te fotki  :roll:
Tytuł: Odliczanie Żanetki
Wiadomość wysłana przez: Julia w 27 Września 2006, 22:11
https://e-wesele.pl/forum/album_personal.php?user_id=1074
tu na razie widzę jedną
Tytuł: Odliczanie Żanetki
Wiadomość wysłana przez: Gosiaczek80 w 28 Września 2006, 08:32
moje gratulacje. Bardzo się ciesze, że wszystko potoczyło się po waszej myśli.

Cytat: "Żanetka"
jest tylko jeden mankament... trochę za krótkie wesele.

A tak, z tym się zgodzę. Zresztą wszystkie młode pary tak mówią. Tyle czasu przygotowań, a ten dzień i ta noc tak szybko ucieka.

Cytuj
Nie wierzcie w stres lub tremę przed ślubem-bzdura-My jej w ogóle nie mieliśmy.

To tylko pozazdrościc. Myśmymy z mężem mieli straszne nerwy. największe w kościele. Ale każdy reaguje inaczej.
Tytuł: Odliczanie Żanetki
Wiadomość wysłana przez: anetka161 w 28 Września 2006, 14:04
Cytat: "olkahof"
a gdzie te fotki


Cytat: "Żanetka"
Jeśli chodzi o zdjęcia ze ślubu to zamieściłam je w albumie więc wszystkich zainteresowanych zapraszam do obejrzenia i ocenienia


Żanetko wyglądałaś ślicznie :)
Tytuł: Odliczanie Żanetki
Wiadomość wysłana przez: Żanetka w 14 Października 2006, 12:56
Witajcie!Mam bardzo dużo zdjęć z naszych sesji lecz niestety są zbyt duże żeby je przesłać, jeśli ktoś je zobaczyć piszcie do mnie na maila a na pewno Wam je prześlę.Pozdrawiam gorąco szczęśliwa mężatka: aneta271281@poczta.onet.pl
Tytuł: Odliczanie Żanetki
Wiadomość wysłana przez: ela w 14 Października 2006, 13:20
Cytat: "Żanetka"
Mam bardzo dużo zdjęć z naszych sesji

ja je widziałam :D hahaha :D na żywo :D :p
Tytuł: Odliczanie Żanetki
Wiadomość wysłana przez: Marcysia w 15 Października 2006, 10:24
Widze, ze jedna fotka w albumie na forum, jest z Kołobrzegu :) Ładna z Was para :)