e-wesele.pl
regionalne => Zachodniopomorskie => Wątek zaczęty przez: .:Anka:. w 9 Maja 2006, 21:26
-
Pisze "nowe" bo o tym pałacu nie czytałam na forum (chyba że coś przegapiłam)
Chodzi mi o pałac Mierzęcin - troche daleko od szczecina (150km) ale - przynajmniej na zdjęciach wygląda super
nie wiem jakie ceny - pewnie drogo ale może ktoś się skusi albo był już tam i cos więcej opowie??
(http://www.palacmierzecin.pl/images/foto_intro.jpg)
(http://www.palacmierzecin.pl/images/57/mini06_1.1.3_f006.jpg)
(http://www.palacmierzecin.pl/images/60/mini06_Park_7.jpg)
-
oferta weselna całkiem całkiem, mają trzy sale koszt od 400-600, sala balowa mieści 80osób, apartament dla nowożeńców jest w cenie a dla gości trochę gorzej - pokój 150zł-180zł/os :| -to dużo jak dla mnie
można ślubować u nich w ogrodzie, oczywiście za dopłatą -jest bryczka ale też trzeba płacić, menu 135-200zł/os, za to ceny np.soku 7zł/l :roll: do ciast, kawy, herabty trzeba dopłacić
Wysyłam Ci na priv menu i cały cennik oferty weselnej :wink:
-
Miejsce prezentuje się królewsko...ale jak dla mnie to trochę już za wytwornie ;) Bardziej podobają mi się mniej eleganckie, ale za to "swojskie" miejsca... myślę, że goście w takich tez się lepiej czują :mrgreen:
-
Bajkowy ten pałacyk, ale chyba dla mnie zbyt wytworny, też wolę bardziej swojskie klimaty....
Ale piękne miejsce np. na plener
:D
-
no właśnie oprócz samego wesela dochodzą jeszcze koszty noclegu gości a to już prawie drugie tyle co za osobę na przyjęciu weselnym dlatego my weselimy się w szczecinie ale miejsce musze przyznać urokliwe 8)