e-wesele.pl

ślub, ślub... => Moda => Wątek zaczęty przez: ewelinka819 w 30 Stycznia 2012, 13:47

Tytuł: Traska do fryzury slubnej...
Wiadomość wysłana przez: ewelinka819 w 30 Stycznia 2012, 13:47
Czy ktoras z Was miala zrobiona fryzure slubnej z wykorzystaniem sztucznych wlosow np. treski??Moze wrzucicie jakies fotki??Chcialabym zrobic sobie taka fryzure ,mam bardzo cienkie wlosy. . .
Tytuł: Odp: Traska do fryzury slubnej...
Wiadomość wysłana przez: saintmichele w 30 Stycznia 2012, 23:33
chciałabym się dołączyć, gdyż mam podobny problem, miałam dzisiaj fryzurę próbną, ale pani jedyne co to zatapirowała mi włosy i resztkę podpiela a chciałabym żeby wyczarowała mi pięknego hiszpana.  Myślałam o wypełniaczu do koków. 

Zdjęć nie dodam bo nie umiem
Tytuł: Odp: Traska do fryzury slubnej...
Wiadomość wysłana przez: saintmichele w 31 Stycznia 2012, 00:40
[img=hxxp: img515. imageshack. us/img515/6050/p1130681. th. jpg]
Tytuł: Odp: Traska do fryzury slubnej...
Wiadomość wysłana przez: Pandi w 5 Lutego 2012, 09:53
Fryzjerka musi określić, czy wlosy bedą do loków czy tylko spiecia.. bo sztuczne włosy sie róznią i niektore sa mniej lub bardziej podatne na krecenie czy układanie. Ja na pewno będę miała doczepiany kucyk sztucznych włosów, bo marzy mi sie bajeczny kok.  :)
Tytuł: Odp: Traska do fryzury slubnej...
Wiadomość wysłana przez: mada89 w 27 Lutego 2012, 11:42
Ja myślę,że lepiej nie dodawać treski, różnie może być potem w czasie tańców, teraz już chyba burza loków nie jest tak na topie
Tytuł: Odp: Traska do fryzury slubnej...
Wiadomość wysłana przez: Pandi w 27 Lutego 2012, 16:04
.mozna miec doczepiane wlosy aby je pieknie je ulozyc w jakis kok. Poza tym sa dobre mocowania wystraczy sie zorientowac zeby wiedziec ze nawet w rozpuszczonych nic z glowy nie odpadnie