e-wesele.pl
witaj na forum => Poznajmy się :) => Wątek zaczęty przez: Jagna77 w 17 Kwietnia 2006, 21:54
-
Witam wszystkich serdecznie:)
Jak narazie do naszgo slubu malo mamy zalatwione ale mysle ,ze damy rade i mam nadzieje, ze wiele ciekawych i przydatnych wiadomosci sie dowiem .
Do tej pory zdazylismy zarezerwowac sobie restauracje z cala obsluga wraz z data poprawin weselnych oraz jest na oku dobra orkiestra gdyz gra kolega mojej poloweczki :)
Goraco pozdrawiam :)
-
Witaj serdecznie :)
-
Witaj dziubasek :)
-
Witaj serdecznie :D
Skąd dokładnie jesteś? Kiedy dokładnie macie ślub?
Pochwal się :wink:
-
Pyrzyce w Zachodniopomorskim a slub zaplanowany jest na swieta Wielkanocne 2007 :)
-
ajejku.. jagna..
nie dawaj linka na forum...
narazie wykasuję.. pocvzytaj regulamin...
a tak na marginesie/.. wesele będzie w pyrzycach??? są tam jakieś weselne sale czy poza pyrzycami, tak na trasie szczecin/pyrzyce???
-
Upss :? 8) zapomnialam z tymi linkami sorki , zaraz usune :) :twisted:
-
już to zrobiłam
:D
-
Zauwazylam juz :) Sorry ale jestem zakrecona dzis :)
A co do przyjecia weselnego nie bedzie ono w Pyrzycach tylko w Gryfinie bo ja tu nie widze odpowiedniej restauracji a ta co jest nie podoba mi sie ale za duzo by pisac o tym bylo :mrgreen:
-
Jagna witaj serdecznie :)
-
Ecia witam :)
-
Witam Jagna :D :D :D Zobaczysz jak ten rok szybko zleci... :D Mam nadzieje,ze nasze forum Ci pomoze w przygotowaniach :!: :!: :!:
-
Megii witaj :) Bardzo wiele ciekawych rzeczy mozna tu poczytac :) az ciezko sie oderwac :) ;)
-
Cześć, witam serdecznie :)
-
Witaj Jaagna ;) ja jestem z Gryfina :) i ślubuję za niecałe 2 tygodnie ;) mój ślub w motelu Saga Twój też ???? Pozdrawiam i napisz co macie już załatwione
-
Witam serdecznie :)
-
witaj Jagna!
Ale czasu na przygotowania to masz duuuużo :)
I dobrze, że najwazniejsze - sala i orkiestra załatwiona :)
Pozdrawiam serdecznie :wink:
-
Witaj serdecznie! Zapraszamy do pisania-zobaczysz jak tutaj jest fajnie :D :D :D
-
:hello:
witamy
uważaj bo to forum uzależnia :) ale na szczęście to przyjemne uzależnienie i prawie nie ma skutków ubocznych :):):):):)
-
Witam serdecznie! :)
-
uważaj bo to forum uzależnia ale na szczęście to przyjemne uzależnienie i prawie nie ma skutków ubocznych
oj ma ma ja to nawet jak nie mam czasu pisac to chociaż zaglądam kto jest na forum...
Witaj Jagus
:hello:
-
Witamy i życzymy miłego forumkowania :hello:
-
Witam i miłego pobytu życzę w naszym gronie :)
-
:hello: kolejna forumeczko
-
Witaj cieplutko:) kolejna panna mloda 2007:)