e-wesele.pl
regionalne => Zachodniopomorskie => Wątek zaczęty przez: koczka w 20 Kwietnia 2011, 18:50
-
Witam czy ktoś wie gdzie w Szczecinie można kupić buty ślubne obcas 3 , 4 cm??? obeszłam już chyba z 4 salony ślubne i nigdzie nie ma. . . . :(:( >:(
-
Ja kupiłam 2tyg temu buty w Elizabeth na Bogusława chyba 4cm, może 4.5
Na codzień chodze na płaskim a w nich czuje sie jak na boso bo są bardzo stabilne. Sukienkie kupiłam w CMS ale z butami już miałam problem.
Są na zamówienie, czekałam chyba 10dni, ale polecam jak najbardziej.
-
Zamówiłam buty w La Mariette na Bogusława koło Kupca. Z katalogu dobiera się każdą część buta, wybór jest duży (rodzaj ozdobień, rodzaj i wysokość obcasa) i robią je na zamówienie, a buty są super wygodne. Tylko trzeba trochę poczekać (ok. miesiąca).
-
A byłaś w CMŚ?Tam mają spory wybór, z katalogu możesz sobie wybrać zarówno wysokość obcasa jak i model i kolor skóry,pozdrawiam
-
Ja kupowałam swoje w Novi polecam mają ładne wzory:)
-
ja swoje kupiłam w heliosie na słonecznym pani miała bardzo duży wybór
-
Moje zamówione z firmy Growikar, wybierasz wszystko obcas, materiał, rodzaj zapięcia, kształt czubka itd. Wygodne jak kapcie, czas realizacji 2-3 tyg.
-
a co powiecie o butacha z salonu maria na bogusława?? mają tam bardzo fajny wybór tzn z katalogu bo tak w salonie to malutko ale ciekawa jestem jak z realizacja. Kupowal juz ktos tam?