e-wesele.pl

regionalne => Śląskie => Wątek zaczęty przez: Lilly22 w 11 Grudnia 2010, 19:45

Tytuł: Szczerze polecam .
Wiadomość wysłana przez: Lilly22 w 11 Grudnia 2010, 19:45
Przyszłym Nowożeńcom, dla których ważne jest aby ich dzień ślubu był uwieczniony w sposób profesjonalny i wyjątkowy naprawdę szczerze polecam (nie podajemy www - regulamin)
Pan Marcin i Pani Wiola to profesjonaliści a zarazem bardzo mili i życzliwi ludzie :-)
Polecam ich wszystkim moim znajomym, którzy planują ślub.  Zobaczyłam ich pracę na weselu u mojej przyjaciółki, obejrzałam efekty i byłam pod wielkim wrażeniem!! :-) Zaraz stwierdziłam, że ja też ich koniecznie chcę u siebie ;-)
Naprawdę warto zobaczyć ich prace,poprosić o ich przesłanie,  popytać ludzi u których pracowali aby zadziwić się jak pięknie można oprawić ślub, jak piękną można sprawić zakochanym ludziom wyjątkową pamiątkę na całe życie.

Z czystym sumieniem wszystkim polecam bo wiem, że oferują bardzo atrakcyjne ceny i do każdego zamówienia podchodzą szczególnie indywidualnie :-)